BezpiecznaCiaza112023

Skuteczna antykoncepcja? jakieś pomysły?

8 lata 1 miesiąc temu #1030498 przez emowaw
jestem po zabiegu ( aborcja ) rozmawiałam z lekarzem i zrobił mi tak że już nie będę mogła mieć więcej dzieci (na szczęście) polecam każdemu taką metodę, nie trzeba się wtedy bawić w żadne gumki tabletki itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033116 przez listwy oswietleniowe
Świetna metoda!! Pod warunkiem że jednak kiedyś nie zmienisz zdania i ni ezapragniesz mieć dziecka, wtedy to chyba okaże się że to jednak nie tak wspaniale...





listwy oswietleniowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037699 przez Marian Kaszubski
Witam serdecznie, tak nietypowo zapytam. Czy słyszałyście może o antykoncepcji (tabletki) dla facetów ? Chce odciążyć partnerkę od ,,faszerowania'' się chemią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037888 przez kalarepa
jak to jest z antykoncepcją po ciąży, można stosować od razu to co się stosowało przed ciążą?? Jesli np nie karmię piersią ?? :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038499 przez mozajka
Ja też mam wkładke, od kilku dni. Ale martwie się bo boli mnie ciągle brzuch, czy to normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039332 przez Fasolinka
Coo ? Nie dość,że miałaś aborcję, to jeszcze "ginekolog" Cie wysterylizował? Masakra.. Gorzej jak za 5-10 lat wszyscy Twoi znajomi będą miec rodziny i dzieci.. pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039523 przez polaa21
Po co sobie zamykać drogę do bycia rodzicem, a potem płacz bo nie ma już odwrotu. No chyba, że ktoś z całego serca nie znosi dzieci. Ale jak wiadomo wiele kobiet, które jednak zdecydowały się urodzić, pomimo tego, że nie chciały dziecka- teraz nie wyobrażają sobie jak mogły myśleć o aborcji. Nie rozumiem po co się kaleczyć skoro jest tyle różnych form antykoncepcji. A jeżeli się przytrafi ciąża pomimo wszystko to widocznie tak miało być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039867 przez WiolkaKlaman
Rozumiem jeszcze matki poddające się aborcji jeżeli dziecko jest chore, bądź jest zagrożeniem dla życia matki. Rozumiem matki, które były zgwałcone i nie wyobrażają sobie wychowywania dziecka, które będzie przypominało im oprawcę.
Ale do cholery - Tyle rodziców nie moze mieć dzieci i chętnie zaadoptowaliby dziecko, a Ty jest po prostu zabiłaś...
Matko czasem ręce mi odpadają z tej bezsilności i głupoty innych ludzi. Ale faktycznie, może to i Twój wybór.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056670 przez miriam
witajcie. jestem świeżo po porodzie i nie wiem jaką antykoncepcję wybrac. pomożecie? Boję się że tabletki będą szkodzić przy karmieniu piersią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056675 przez CiniMini82
miriam ja po porodzie zakładałam wkładkę hormonalną levosert bo jest bezpieczna dla dziecka i spokojnie możesz z nią karmić piersią. Hormony nie "latają" po całym organizmie tylko stopniowo uwalniane są w macicy i tam sobie działają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058509 przez wyjur
Nie powinno się w ten sposób kogoś oczerniać.


____________
http://wyjatkowesukienki.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059564 przez Domii1983
Ja jestem zdania, że powinno się stosować kilka metod równocześnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 19 godzin temu #1066887 przez KarolineCZ
Dla mnie najbardziej skuteczna jest antykoncepcja hormonalna. Biorę tabletki Vibin już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że jestem z nich bardzo zadowolona. Nie mam żadnych efektów ubocznych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 godzin temu #1066892 przez Guetta76
jesteś pewna, .....że nie bedziesz chciala miec dzieci ? to odwazna decyzja.. obys nie zalowala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #1067206 przez Andreaa
Najlepsze są moim zdaniem:

tabletki anty - oczywiscie jeśli regularnie badacie sobie próby wątrobowe oraz czynniki krzepnięcia bo jednak tabletki nie pozostają bez wpływu na nasze zdrowie
rodzinazdrowia.pl/czy-antykoncepcja-horm...ac-zatorowosc-plucna
prezerwatywy ale jedynie kupowane w aptekach.

Kupujac w sklepach oraz na stacjach benzynowych nigdy nie wiecie w jakich warunkach tak naprawdę były przechowywane.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl