BezpiecznaCiaza112023

Zabiegi estetyczne

4 lata 7 miesiąc temu #1068980 przez Meri
Czy są jakieś jakim sie poddałyście? Albo zabiegi nad ktorymi się zastanawiacie?

Jeśli tak to nad jakimi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068981 przez Anetas
Wczoraj zaliczyłam swój pierwszy zabieg kriopoliozy. Jestem ciekawa jakie będą efekty, chociaż zdaję sobie sprawę, że jeden nie wystarczy. Na pierwszy rzut zdecydowałam się na przednią część brzucha, w kwietniu planuję boczki :twisted:

W tym zabiegu specjalna głowica zasysa wybraną partię ciała i zamraża komórki tłuszczowe. U mnie pani dobrała temperaturę -4 stopnie. Dzięki specjalnej takiej powłoce, którą kładzie się na skórę sama tkanka wierzchnia nie ulega odmrożeniu. Zamrożona tkanka tłuszczowa wydala się potem w procesie metabolicznym. Na efekty czeka się nawet kilka tygodni, oczywiście warto sam zabieg wspomóc. Zalecane jest unikanie alkoholu, picie 2 litrów wody dziennie i treningi kardio. Czyli w zasadzie procedura jak przy każdym działaniu odchudzającym.

Regularnie chodzę również na botoks na twarz: www.sucha24.pl/component/k2/item/11721-b...-zmarszczki-mimiczne

Jakbym nie chodzila to miałabym bardzo wiele nieestetycznych zmarszczek, tak wiec zabieg pozwala mi utrzymac twarz w dobrej kondycji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1069011 przez CiniMini82
Łooo ja to mialam juz tyle roznych ze nie wiem czy bym je zliczyla :D Ale napewewno depilacja, zmarszczki, przebarwienia, permanent, odchudzanie cool tech :D Wszystko w jednej klinice Dermed w Katowicach bo mam ją juz sprawdzoną, maja super specjalistow i dobre ceny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl