BezpiecznaCiaza112023

Wizyta

13 lata 3 miesiąc temu #49812 przez kaska191919
hej, na pierwszej wizycie w ciazy byłam 8 grudnia , to był 6-7 tydz lekarz robił usg, ale karty nie wystawił, pózniej byłam prywatnie po zwolnienie 27 grudnia tez robil usg i karty nie wystawił mówil ze mu sie limity skończyły na stary rok, dzis 5 stycznia tez bylam i dał mi skierowania na badania morfologia i te inne mowil zeby zrobic 18 a 20 przyjsc i znowu nie wystawil karty, ja mowie a czy mogłby wystawic dzi a on ze do czego mi ona potrzebna, i mam zwolnienie do 16 to mowil ze mam na 3 dni wrocic do pracy i 20 znowu zwolnienie, i mowie zeby dał zaswiadczenie o ciazy zeby zaniesc pracodawcy a on ze da jak karte wystawi.


czy ta karta naprawde nie jest do niczego potrzebna???
nie rozumiem co on ma za problem zeby ja wystawic:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49818 przez kaska191919
nie zwazył mnie ani razu , cisnienia tez ani razu, nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49841 przez masuska
Jakiś porąbany lekarz, ja mam kartę wystawioną od 7.12 gdzie to był już około 10 tc, wcześniej tez mi nie wystawiał bo różne rzeczy się mogły przydarzyć a byłam miesiąc wcześniej. Za każdym razem na samolot wysyła i USG robi, waży i ciśnienie mierzy. Tylko nie kieruje mnie na badania krwi i moczu, bo mówi że póki co jest idealnie, żadnego ryzyka czy infekcji - chodzę państwowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49867 przez kaska191919
ja codziennie sama się warzę to kilo przytyłam jakby, moja waga zawsze była 59-60, a teraz 60 warze ciągle chyba ze zjem to więcej a rano znowu 60,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385534 przez justyna84
Czy jak sie chodzi panstwowo to dostje pacjentka karte ciazy do reki ? w pierwszej ciazy chodzilam prywatnie to ja mialam zawsze przy sobie a teraz nei mam ,a jakby tak sie cos dzialo? dziwne to jakies ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385537 przez sylka
Dostajesz ale często na pierwszej wizycie nie bo zawsze jeszcze można n. poronić i nie zakłądają. JA prywatnie chodziłam i jak poszłam na 1 wizytę to jeszcze lekarz mi nie założył dopiero po 2 dostałam. owiedział że tak wielu lekarzy robi że dopiero przy 2 wizycie zakłąda bo jeszcze róznie może być czego nie życzy oczywiście. Może i tw ój lekarz tak tez robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385567 przez slowiczek
no dokładnie, ja dopiero kartę ciąży dostałam na przełomie 2 i 3 miesiąca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385574 przez justyna84
slowiczek a chodzilas panstwowo? Ja prywatnei tez dostalam karte dopiero na 2 wizycie .A widze ze jest zalozona u lekarza ;) nic poprostu zapyam jak pujde z wynikami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385690 przez anoda89
Ja kartę miałam założoną na 1 wizycie, to był 6 tydzień ale lekarz kazał jeszcze się nie chwalić bo woli się upewnić że wszystko w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #420002 przez PolaL
Ja miałam karę założoną przy pierwszej wizycie czyli był to u mnie 6tc. Na każdej comiesięcznej wizycie mam badanie ciśnienia, wagi a od 19tc słuchamy tętna dziecka.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #420026 przez slowiczek
justyna84 napisał:

slowiczek a chodzilas panstwowo? Ja prywatnei tez dostalam karte dopiero na 2 wizycie .A widze ze jest zalozona u lekarza ;) nic poprostu zapyam jak pujde z wynikami


prywatnie chodziłam...pierwszy raz na wizycie byłam w 5 tc i to był jakoś koniec grudnia, a kartę dostałam bodajże 1.02 :unsure: jakoś tak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432776 przez kasik
Mnie na pierwszej wizycie lekarz tak jakby lekko olał a był to 7 tydzień. Zrobił USG i potwierdził ciążę i tyle. Następną wizytę z racji jego urlopu miałam za 6 tygodni to potem się zdziwił, że tak dawno byłam... oczywiście jak poszłam prywatnie 2 dni po pierwszej wizycie to lekarz mnie zważył, ciśnienie zmierzył, założył kartę i oczywiście wysłał na komplet badań podstawowych.
Z kolei po pewnym czasie odniosłam wrażenie, że prywatny ginio zaczął mnie naciągać wizytami co 2,5 tygodnia pomimo wzorcowej jak dotąd ciąży i badaniami które oczywiście prywatnie wychodziły mnie około 130zł co 2,5 tygodnia! Fakt, ze co wizytę robił USG i wszystkie inne procedury ale jednak wydawało mi się to troszkę za dużo... do tego jeszcze kazał przyjść na prenatalne za jedyne 420zł... zrezygnowałam i jak na razie pozostaje przy NFZ-etowskim giniu. Różnice da się wyczuć ale 500zł na miesiąc za kontrolne wizyty i badania, które zawsze były idealne to troszkę za dużo jak dla mnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474036 przez ranusia
ja też chodzę państwowo do lekarza, na usg chodzę do tej samej lekarki co w przychodni. Nie mogę narzekać - zawsze u położnej wyciągnięcie karty, ważenie, pomiar ciśnienia, tętna płodu a potem do pani doktor i tu rozmowa jak się czuję, skierowanie na badania, umawianie sie na usg i tyle. Za wizyty nie płacę, zawsze jak coś się dzieje mogę przyjść w godzinach pracy lekarki i wiem, że nie zostanę odesłana do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl