BezpiecznaCiaza112023

zatrucie ciążowe...

12 lata 8 miesiąc temu #182830 przez lilu1980
Witam.Jestem w szpitalu gdyż stwierdzono zatrucie ciążowe,jestem w 37tyg.c na obserwacji.
Mam skaczące ciśnienie 151/90 to było najwyższe, opuchnięcia stóp,rąk które od 5dni jak jestem w szpitalu nie schodzą, białka w moczu-śladowe ilości, waga 97kg która minimalnie spada(przed ciążą ważyłam 75kg)
....moje pytanie co dalej? jak długo może trwać opserwacja jakie rozwiązanie ciąży-naturalne czy przez c.c
Dodatkowo mam cukrzyce ciążową jestem na diecie.Cukier badam 4razy w ciągu dnia-wyniki nie przekraczają norm.
Z góry DZIĘKUJĘ

ps.pytałam się tutaj lekarzy ale dosłownie....aż...grrrrrrrrrr nikt nic nie mówi:/

lilu1980

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183021 przez angellika1
Witaj,
Ja w pierwszej ciąży miałam zatrucie ciążowe ale w 33 tc i leżałam w szpitalu 2 tygodnie, może Ciebie zostawia do rozwiązania zależy jak szybko uda im sie ciśnienie unormować....
Miałam CC, ale nie z powodu zatrucia tylko zanikajacego tetna dziecka, planowo miałam rodzić SN.
ah i wagowo u mnie było podobnie a po porodzie w ciągu 2 mcy spadło mi 20 kg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207914 przez hoborr
JA tez miałam wysokie ciśnienie mnawet 170/110 i groziło zatruciem ciążowym . Ale na szczęście nie doszło do tego. Ale przez wysokie ciśnienie lekarze zadecydowali o cc. Teraz ciśnienie się unormowało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl