BezpiecznaCiaza112023

Badania są bardzo ważne!

12 lata 1 miesiąc temu #335872 przez ewelciaM.
witam, pragnę wszystkie przyszłe mamy uczulić na to by pilnowały swoich lekarzy żeby przepisywali wam wszystkie potrzebne badania w ciąży, ja nie dopilnowałam i skończyło by się to tragicznie... całą ciąże chodziłam do jednego lekarza (prywatnie) większość go chwaliła, inni mówili różnie, normalnie, jak o każdym lekarzu... to była moja pierwsza ciąża więc nie miałam pojęcia jakie badania są mi potrzebne, a jakie nie... mój lekarz nie zrobił mi posiewu ! Madziulka urodziła się o czasie z dobrą wagą 10 pkt miała, jedna jedyna położna zauważyła, że dziwnie płacze... okazało się, że to paciorkowiec, 2 tygodnie na intensywnej terapii z trzema antybiotykami przeleżała, przez pierwsze dwie doby nie wiedzieli co jej jest, teraz na szczęście jest wszystko dobrze :) nie było żadnych powikłań bo położna zareagowała w pore :) nie chcę was straszyć, ale uczulić na to abyście nie lekceważyły żadnych badań proszę was !!! to ważne !!!





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336568 przez nikita
ewelcia dziękuje ci za tego posta. Powiem tylko ze ja jak byłam w ciąży to tez byłam zielna i nie wiedziałam jakie badania powinny być zrobione co się pytałam lekarza to mówił wszystko w swoim czasie ale tak do końca to nie byłam pewna czy mam wszystkie badania zrobione.
życzę zdrówka dla Madzi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #338569 przez ewelciaM.
chciałam ostrzec wszystkie przyszłe mamy aby pilnowały lekarzy :) mam nadzieję, że nikogo nie nastraszyłam :)





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387005 przez iza
Ewelcia popieram calym serduchem Twoje slowa :)
Dziewczyny jak najbardziej jesli lekarz sam nie daje skierowan na badania to my musimy same o nie poprosic.Pamietajcie ze nie wiem jak byłby dobry lekarz to my jestesmy dla niego kolejna pacjetka i ewentualna(Boze uchowaj)strata dzidziusia jego nie bedzie obchodziła a my na zawsze z tym do konca zycia zostaniemy.
Trzeba robic badania!!!


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068155 przez junonka
Ja uważam, że badania prenatalne warto zrobić. W końcu lepiej mieć pewność, że z naszym maluszkiem jest w porządku. Ja badania prenatalne zrobiłam w gabinecie badanieprenatalne.com/cennik/cennik-lodz/
w Łodzi . Spotkałam tam lekarzy, którzy są profesjonalni i rzetelni. Wykonano mi tam badania w szybkim terminie. Dzięki temu wiedziałam, że mój maluszek jest zdrowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068191 przez Nejcax.toja
Hej Hej, widzę, że temat badań prenatalnych! Dziewczyny, chwała Bogu, że je robiłam i to regularnie, każde badanie jest ważne, nie nalezy ich opuszczać, moja bratowa dzięki badaniom prenatalnym dowiedziała się o wadzie genetycznej maluszka i mogła to już kontorlować w czasie ciąży, chwaliła też swojego specjaliste i całą Feminę krakowska za pomoc i opiekę. Badajcie się i zaufajcie specjaliście to bardzo ważne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl