BezpiecznaCiaza112023

Zęby

10 lata 1 miesiąc temu #862621 przez paulinajar
Witajcie mamy ;) mam pytanie czy wam położne tez mowily by korzystac z ulg dla ciezarnych kobiet u DENTYSTY ? podobno leczenie jest CAŁKOWICIE ZA DARMO ale czy znieczulenie tez ? jestem ubezpieczona ale zawsze za znieczulenie placilam a czy teraz gdy jestem w ciazy tez pobiora za to pieniadze ?skoro tak mnie namawialy bym skorzystala z tych ulg ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862652 przez Mirella
Ja nie jestem w ciązy i nie płacę za znieczulenie, więc nie wiem czemu Ty płacisz. A co do reszty to nie wiem, ale jak chcą Cię za darmo leczyć to korzystaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035594 przez weronikaklosok
Jeśli chodzi o profesjonalne leczenie zębów w Krakowie to tutaj macie takie namiary- dentiumclinic.pl/
Placówka posiada wielu specjalistów z którymi możecie skonsultować swoje dolegliwości czy leczenie.
Uważam taką możliwość za świetną sprawę, ponieważ nie muszę szukać poszczególnych specjalistów po całym mieście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037994 przez JakaJaKachna
Hej, a jak tam u nich z leczeniem kanałowym? Trochę poszukałam informacji na ten temat i tu np: http://tekstowy.net/co-to-jest-endodoncja/ piszą, że to już nie boli, ale ja się nadal boję... Tyle się słyszy, że to podobno straszny ból... A w ogóle, czy w trakcie ciąży mogę się poddać takiemu leczeniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038592 przez WiolkaKlaman
Ja nie płaciłam za znieczulenie przed ciążą więc w jej trakcie też nie sądzę, że idąc na NFZ trzeba płacić. Ale na stronie ministerstwa zazwyczaj takie rzeczy są podane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040182 przez Domii1983
To mnie z kolei interesuje kwestia wszczepienia implantu po usunięciu zęba - myślę, że moje obawy rozwieje konsultacja stomatologiczna u dobrego specjalisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl