BezpiecznaCiaza112023

Słodkie babki..czyli test obciążenia glukozą..

9 lata 7 miesiąc temu #921509 przez baska92
dzisiaj jestem po kolejnej krzywej cukrowej..zalecenie pani diabetolog..ale skoro trzeba sprawdzić to trzeba ;) i czułam się dobrze.tyle że momencie zasnęłam później.w jak u was też miałyście takie badania ? czy tylko obowiązkowe po 30 tyg? jak było u was? ps. u mnie 24 tydzień jest teraz ;) pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921569 przez sandroosia
Ja miałam też po 2o tyg robione to badanie.. na całe szczęście wyniki wyszły dobre... Z tego co wiem to jest to teraz obowiązkowe badanie w ciąży.. ogólnie wspominam je strasznie :) Ledwo udało mi się wypić tą pyszną mieszkankę... a później prawie jej nie zwróciłam... Po powrocie do domu położyłam się i spałam chyba z 4h... :) Cały dzień miałam zmarnowany :) Ale wiadomo trzeba to trzeba :)

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921572 przez baska92
po 30 tyg. jest obowiązkowe.ale jeśli jest potrzeba to karzą robić wcześniej i częściej.. :blink: ja za pierwszym razem 10 minut przed końcem zwróciłam wszystko.. :S ale już później za 3 i 4 razem było ok..tylko spałam później jak zabita..aż siostra się zaczęła martwić :P teraz przez 2 dni nie tknę słodyczy pewnie..bynajmniej nie w takich ilościach co zawsze :laugh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921574 przez sandroosia
Między 24 a 28 tyg jest zalecane... nie po 30..

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921883 przez baska92
tego niewiem dokładnie..ja już miałam 4 razy.. jestem w 24 :blink: ale na szczęście to już chyba koniec tych słodkości :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921903 przez sandroosia
Hmm... a masz jakieś wskazania do tego badania? Bo ja w sumie wcześniej miałam po prostu badaną glukozę z krwi i wyniki były ok dlatego dopiero po 24tyg lekarz kazał zrobić to badanie... ale powiedział, że skoro wyniki z tego też wyszły ok to nie będę musiała więcej tego badania robić...

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922070 przez baska92
miałam wskazania..zbyt wysoki cukier i cukrzyca w rodzinie,ale dzisiaj bam u diabetolog i jest ok :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922075 przez sandroosia
To dobrze, że wszystko ok B)

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965062 przez ewcia55158
Witam,może tu któraś z mam mi udzieli odpowiedzi. Miałam robiona krzywa cukrowa między 24 a 28 tygodniem 75 mg glukozy. Moje wyniki to na czczo 75, po godzinie 127, a po dwóch 115. Moja Pani ginekolog stwierdziła nietolerancje glukozy i kazała postępować z dieta jak dla kobiet z cukrzyca ciężarnych. Sama nie wiem co o tym myśleć bo normy jakie znalazłam na portalach są całkiem inne i w nich się mieszcze. Drogę mamy jak to u was wyglądało? Czy moja ginekolog nie potrzebnie mnie nastraszyla?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl