BezpiecznaCiaza112023

Rok 2012 otwarty:) - mamy styczniowe:)

12 lata 8 miesiąc temu #182960 przez ann-sunshine
Mysia-sia tego samego dnia będziemy mieć usg połówkowe 5 września :) co prawda ja będę wtedy dopiero w 19tc i też mam nadzieję, że poznamy płeć

Niestety ruchów dzidzi jeszcze nie odczuwam, już się nie mogę doczekać.

monika1984lodz
- z braniem witaminek i żelaza poczekam do wizyty - będę mieć wtedy wyniki morfologii i będę wiedzieć wszystko

Zgagę miewam tylko sporadycznie np po surowym czosnku, brzuszek też już u mnie widać, i sama nie mogę uwierzyć że za 2 tygodnie to już będzie połowa. Wymiotuję tylko czasem i teraz to jest ewidentnie z przejedzenia (np. wieczorem pizza nie była najlepszym pomysłem)

niestety ból pleców bardzo mi dokucza, ale to dlatego, że przed ciążą miewałam już takie bóle (ze zmęczenia np.) mam zamiar zacząć chodzić na basen od września, może trochę mi ulży w bólu

Delfinek
- cudne zdjęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183303 przez delfinek83
Adlenne, u nas to tak na 98% będzie Laura, 1% Nina a pozostały 1% sama nie wiem, może jak zobaczę małą to zupełnie inne imię będzie mi do niej pasować? :)
Tak było u mojej kuzynki, zastanawiali się między imieniem Klaudia i Karolina, a jak urodziła i wzięła ją na ręce to powiedziała nie, żadne z tych, będzie Roksana i tak zostało :silly: więc różnie z tym jest, a może być jeszcze tak że to będzie zupełna niespodzianka i nagle wyjdzie chłopak hehe ;)
ale mam nadzieje że nie :)

Ann, trzymam kciuki za Wasze usg i za to żebyś dowiedziała się kto mieszka w Twoim brzuszku :)

no ja też muszę trochę więcej zacząć się ruszać, spacerować i chodzić na basen, żeby plecki nie bolały :lol:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183369 przez Adlenne
Laura to bardzo ładne imię, nawet też się nad nim zastanawiałam, ale z naszym nazwiskiem nie za fajnie brzmi...
Ja do tej pory miałam zalecenie by jak najwięcej leżeć i plecy też mi dokuczają. Pozostają mi tylko spacery bo wysiłek wszelaki zabroniony włącznie z pływaniem...
15 września wybieram się na badanie 4D więc mam nadzieję że płeć się potwierdzi i będę mogła się pochwalić tak piękny zdjęciem jak delfinek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184346 przez ann-sunshine
Adlenne - u Ciebie to już połowa ciąży, ale ten czas ucieka szybko. Też mam nadzieję, że dzidzia da się ładnie sfotografować :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #184537 przez magda86090504
delfinek83 piękne zdjęcie :) i imię też mi się podoba :)
U nas z imionami na razie cisza, bo na ostatnim USG nasze Maleństwo nie chciało się ujawnić :( ale wynagrodziło mi tym, ze w końcu poczułam ruchy :D cudowne uczucie :D

Co do zgagi . . . strasznie mnie męczy :(

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184576 przez Adlenne
No tak dziewczyny czas leci jak nie wiem, ale podobno końcówka ciąży ciągnie się najbardziej. Drugi trymestr mi służy, w pierwszym tylko wymiotowałam i chudłam. Teraz czuję się świetnie, jedyne na co mogę narzekać to bóle pleców ale są do zniesienia...

magda86090504 i Ty się już doczekałaś ruchów :) Super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184642 przez monika1984lodz
Adlenne - dluzy sie , dluzy... i to bardzo.....

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184822 przez Adlenne
Dziewczyny rozglądam się za tego typu kombinezonem:
www.edziecko.sklep.pl/p1223,coccobello-s...zmiar-62-rozowy.html
Wolałbym taki typu śpiworek niż tradycyjny z "nóżkami", ale musi mieć otwór na pas krokowy by dało się dziecko przypiąć w foteliku. Ten z linka jest niestety za drogi dla mnie, jakbyście się natknęły na coś podobnego, ale w przystępnej cenie to dajcie znać proszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185935 przez magda86090504
My dzisiaj zaczęliśmy 20 tydzień ciąży :cheer:
Strasznie szybko leci ten czas. Aż nie mogę w to uwierzyć.
Dziś Maluszek obudził mnie kopniakami o 5 rano :P
Jak tylko mąż położył rękę na brzuszku to maluszek przestał wojować :lol:
Mały łobuziak :lol:

Kochane wiem, ze jestem tutaj króciutko, ale mam prośbę :)
Synek mojej koleżanki z innego forum bierze udział w konkursie.
W imieniu koleżanki proszę Was o wsparcie codziennym kliknięciem i zagłosowaniem na Igorka :) Klik

Z góry dziękuję :kiss: :kiss: :kiss:

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186614 przez Adlenne
Moja mała też jak się położy na brzuchu ciepłą rękę raczej się uspokaja, ale za to zimno ją pobudza do fikołajków. Najlepsze wygibasy były na ostatnim USG jak ginekolog mi na brzuch ten zimny żel nałożyła ;)
Mała jest coraz silniejsza i jak się rusza to patrząc na brzuch widać jak w jednym miejscu brzuch się porusza. Mieliśmy niezły ubaw dzisiaj rano :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #188094 przez mysia-sia
hej dziewczynki:)
jak zwyklle dawno mnie nie było:P ale nie wyrabiam się:)
po połówkowym jestem zadowolona:) lekarz powiedział że dziewczynka:) więc Kuba będzie miał siostrzyczkę:) ale jak na imię damy nie wiem:) jeszcze trochę czasu:)
ale co do wagi to się chyba załamię, już 6,5 na plusie:( a to właśnie teraz dzieciątko zacznie najwięcej przybierać więc myślę, że tym razem 20 pyknie bez problemu:(
magda zaklikane:)
jeśli chopdzi o ruchy to czuję je delikatnie uż od miesiąca, ale tylko raz było widać na brzuchu jak się wierci:) i to tylko jeden kopniak był:)
dolegliwości żadnych nie mam oprócz tego, że jak budzę się w nocy do kuby to czuję burczenie w żołądku:P zgaga tylko spradycznie na razie, plecy bolą jak bolały (mam dyskopatię i czasem mnie prawa a czasem lewa noga ciągnie, zależnie od tego w którą stronę się dysk wysunie:()
więc ogólnie nie jest źle:)
ale za to brzuch mam wielki, u mnie nie da się już nie zauważyć że jestem w ciąży, chyba że jak się "na brzuchu" położę:P
miłej i przespanej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #194170 przez Adlenne
Witajcie dziewczyny,
dawno tu nie zaglądałam ale widzę że niewiele się działo.
Byłam dziś na badaniu 4D i potwierdziło się że będziemy mieć dziewczynkę. Mała jest zdrowa, waży 522 gramy. Wszystkie wymiary są w normie, serduszko rozwija się prawidłowo. Wstawiam zdjęcie małej :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #194210 przez Monix
magda86090504 Widzę, ze urodziłyśmy się w ten sam dzień - czyli 5 wrzesnia :lol: I nawet moj pesel zaczyna się podobnie 86090504... I też jestem mamą styczniową tylko z 2011 roku :) Ale fajny zbieg okoliczności hehehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #194218 przez delfinek83
hejka, to świetnie Adlenne że mała zdrowa :kiss:
imię już macie dla niuni czy jeszcze się zastanawiacie?

też chciałabym znowu ieć teraz usg i popatrzyć sobie na mojego bąbelka, ale jeszcze trochę muszę poczekać, tak do 32 tc gdzieś :(
wczoraj na wizycie słuchałam tylko bicia serduszka, ale to też fajne uczucie :woohoo:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #194283 przez Adlenne
Wybraliśmy imię Paulinka :)
Ja idę jeszcze za tydzień już na normalną wizytę do mojej ginekolog, więc mam nadzieje że jeszcze małą zobaczę.
Pan doktor mówił, że same dziewczynki ostatnio w brzuszkach ogląda, podobno dużo mniej chłopców...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl