BezpiecznaCiaza112023

pasy

12 lata 6 miesiąc temu #244699 przez ifka
"łat??????" jakos nie mieści mi sie to w głowie :ohmy: :angry: :dry: :S


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #244711 przez natmur11
mowie taki fotelik mial moj brat 10 lat temu ale byl mimo wszystko drozszy. no i zlalal sie przy wyjmowaniu z auta bo zahaczyl o pas. poprostu pekl na pol. moja kolezanka co to ciuchow i kosmetykow ma cale szafy a jej dziecko nawet gacie ma z lumpa wlasnie taki fotelik miala:D znalazlam w sklepie z uzywanymi rzeczami fotelic romer za 35zl i kazalam jej go kupic:/ uzywany lepszy niz ten napewno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #244713 przez justyna84
a temu fotelikowi pasa na dodatek brakuje? :) ;) albo sie schowal ale za ta ene to to pewnie jeszcze spuscili 5 zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522878 przez agamo
hejka
ja troche z innej beczki ale kompletnie nie moglam znalezc czegos podobnego Chodzi mi o podroz samochodem Mianowicie jestem dopiero w 6 tyg ciazy planujemy z mezem podroz samochodem z UK do polski w maju bede wtedy 23 tygodniu i powrot bedziemy miec 26 tyg i moje pytanie Czy moglyby byc jakies przeciwskazania? Chcialam podkreslic ze maz cala droge bedzie prowadzil wiec nie bede musiala skupiac ani przejmowac sie trasa Czytalam na roznych forach ze daleka podroz moze wywolac wczesna ciaze Ale czy moglo by to wystapic w 23 / 26 tygodniu? Na podroz planuje kupic sobie ten specjalny pas dla kobiet w ciazy bo nie wyobrazam sobie tak dalekiej trasy bez pasow No i jedziemy tylko we dwojke wiec w samochodzie bedziemy miec sporo miejsca gdybym chciala sie wylorzyc. Ale pytam bo zaczelam sie troche niepokoic czytajac posty na internecie Wiec co myslicie?
ps poki co ciaza bez mdlosci i bez zadnych problemow.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #523414 przez Emme
Kazda ciaza to jest inna, jednej moze zaszkodzic innej nie. Wszystko zalezy od tego jak bedzie przebiegala. Na to pytanie zaraz prze wyjazdem powinien odpowiedziec lekarz prowadzacy. Moja kolezanka mniej wiecej w tym czasie jechala do UK tyle ze na kilka dni. Jechali w nocy i zatrzymywali sie czesto. Ja w ciazy mialam okropna chorobe lokomocyjna wiec nawet przez mysl by mi to nie przeszlo:) proponuje nie czytac takich opowiesci tylko zaufac lekarzowi (w tym momencie jednoznacznie nie odpowie na to pytanie) sama zobaczysz jak zmnienia sie ciaza i jej odczowanie przez caly jej okrees trwania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #523526 przez agamo
Wielkie dzieki Powiem szczerze ze bardzo zalerzy mi na wyjezdzie bo bedzie to jedyny moj wyjazd w tym roku a w przyszlym wybierzemy sie dopiero kolo wakacji wiec chcialabym zobaczyc jeszcze rodzinke Do tego planowalam tez wizyte u lekarza w polsce bo nie ma to jak w naszej kochanej ojczyznie opieka medyczna o niebo lepsza! myslalam tez o jakichs zakupach dla dzidzi no ale wiadomo to nie jest najwazniejsze! Takie wyjazdy mielismy z mezem juz nie raz wiec nie jest to dla mnie cos nowego tyle ze to bedzie pierwszy kiedy jestem w ciazy. ale masz racje poczekam co powie polozna no i jak sie bede czula!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #524590 przez emma
W ciąży latałam samolotem i prowadziłam auto (70 km dziennie do 38. Tygodnia ciąży), nie słyszałam o żadnych przeciwwskazaniach, jeśli ciąża nie jest zagrożona, pasy zapinałam normalnie, tyko przesuwałam pod brzuch i było ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl