BezpiecznaCiaza112023

Co zrobiłaś dziś dla siebie MAMO?

12 lata 11 miesiąc temu #113971 przez sylwira1721
martela89 napisał:

baby_55 napisał:

Emme napisał:

Sisiunia wyślij męża do mnie to mu zrobię mały wykład na temat zdrowego opalania, to będzie Cię puszczał :)


ja też bym chętnie poszła :) powiedzcie jak to jest przy karmieniu piersią? można czy nie??


Ja chodzę odkąd skończył mi się połóg :)


pierwszy raz bylam juz 3 tyg po porodzie ( tylko ja nie karmie piersia )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114006 przez Emme
Zadanie domowe odrobione :)
poszłam dziś na obiad z koleżanką (i Tolą), było bardzo przyjemnie, no i wyszłam gdzieś między ludzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #114011 przez ilona
Ja dziś kupiłam sobie piękne gliniane doniczki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114031 przez Monix
A ja dziś byłam na solarium, pediatra dała przyzwolenie :laugh: Powiedziała, że mam tylko zasłaniać cycole i tak też zrobiłam :P Trochę mi to poprawiło humorek, brakuje mi promieni UV po ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114038 przez Manga
Dzień się kończy, a ja nie mam się czym pochwalić :/
No to może kąpiel, długa, gorąca, pachnąca... Postanowione - idę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114160 przez bombel779
Emme napisał:

ja jak na razie to zjadłam sernik, który wczoraj upiekłam no i obowiązkowo kawka :)

Hehe ja też wczoraj piekłam serniczek :D i właśnie go pochłaniam :P :laugh:
Iiii zrobiłam dzisiaj zakupy...co prawda przez internet :P ale zawsze coś :P pierwszy raz od niepamiętnych czasów kupiłam coś dla SIEBIE :D bo ostatnimi miesiącami pieniądze wydawałam tylko na Jasia :) zamówiłam sobie nową bieliznę :lol: i kilka bluzeczek :lol: wydałam kupę kasy :P a jeszcze mam trochę rzeczy na oku :D spodobały mi się co najmniej 4 kiecki :P :D na wszystkie tak od razu mnie nie stać :( :P więc muszę się zdecydować na jedną,może 2 :P :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #114171 przez bombel779
Emme napisał:

poszłam dziś na obiad z koleżanką (i Tolą), było bardzo przyjemnie, no i wyszłam gdzieś między ludzi :D

Ja od czasu jak wyprowadziłam się z rodzinnego miasta,nie mam "pod nosem" koleżanek :( Nooo sorki,mam na uczelni :P ale akurat tak się składa,że w grupie mam wszystkie młodsze dziewczyny,takie powiedzmy świeże maturzystki.. i jakoś tak nie umiem złapać z nimi kontaktu :huh: Tzn. na bierzące tematy,typu -kolokwium,sesja..pogoda rozmawiamy :) ale więcej nie bardzo mam o czym,bo one wiecznie opowiadają o swoich przyjaciółkach,chłopakach i IMPREZACH :) moje opowieści o mężu,dziecku czy prowadzeniu domu akurat dla nich nie są ciekawe :P :P hehe tak więc poza uczelnią się z nimi nie umawiam na lody czy obiadki :P :P
Wszystkie moje koleżanki mam 60km od siebie :( i jak się chcę z którąś umówić to muszę to zrobić przynajmniej 1tydz. wcześniej żeby zgrać terminy i dogadać się co do dojazdu,większy kłopot jest jak któraś nie jest zmotoryzowana i trzeba po nią jechać czy cuś.... :dry:

Bleee ale się pożaliłam!:P :P heheh


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114241 przez Emme
ja mimo, że mam koleżanki na miejscu to rzadko się widujemy bo "nie są w temacie" :P


dziś zadanie również zaliczone, kupiłam sobie butki i bluzkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114250 przez raczek10
a ja często robię sobie wolne od domu i wtedy jadę sobie na ploty :P a dla swojej satysfakcji to mam swój ogródek i wszystko mam w nim posiane i truskaweczki tez posadziłam :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114257 przez bombel779
Emme napisał:

ja mimo, że mam koleżanki na miejscu to rzadko się widujemy bo "nie są w temacie" :P


dziś zadanie również zaliczone, kupiłam sobie butki i bluzkę :D

Moje koleżanki w zasadzie też nie są jeszcze w temacie :P

Bujesz po sklepach w realu czy w wirtualu,tak jak ja?? :P :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114273 przez Emme
Dziś wyjątkowo w realu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #114306 przez sylka
Bombel nie jesteś sama ja mam podobnie. Ze znajomymi ze studiów utrzymuję kontakt sms-owy i tel. czasem się odwiedzamy ale teraz musimy zgrywać terminy bardziej niż kiedyś. Znajome z miasta w wiekszości pracują i pozostają wieczory na spotkania a ja nie zawsze mam chęć po np. markotnym dniu Kuby bo to jak bieg na przełaj z przeszkodami. Jedyne o czym wtedy marzę to chwila sam na sam dla siebie :) Większość koleżanek nie ma jeszcze dzieciaczków więc i tematy są inne. Na szczęście mam super szwagierkę z którą często w mierę jak czas nam pozwala spotykam się no i Was dziewczyny z forum :kiss:

Zakupy w wirtualu w realu jak jest ładna pogoda to z Kubą robimy, szkoda że jeszcze doradzać mi nie może :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114311 przez bombel779
sylka napisał:

Zakupy w wirtualu w realu jak jest ładna pogoda to z Kubą robimy, szkoda że jeszcze doradzać mi nie może :silly:

Nooo :) ja liczę na to że Jasiu będzie trochę jak mój młodszy brat,który miał jakiś taki wyjątkowy (jak na faceta) gust :) i zawsze szczerze potrafił powiedzieć mi,czy mamie że ładnie wyglądamy :) że coś nam pasuje bądź nie :) i to od zawsze taki był :) nawet jak mogłam mu napluć na głowę :P :D bo teraz to on ma 2m wzrostu :lol: i byłoby mi ciężko :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114317 przez sylka
To jeszcze musimy trochę poczekać i zobaczyć czy takie talenty będą mieć nasze chłopaki. Mój narazie krzyczy na przewijaku jak mnie widzi aaaa mmaa co moze oznaczac albo am jedzonko idzie albo mama :P plus szeroki repertuar krzyków jęków i grrrr trudnych do rozszyfrowania. Jednym słowem niezły szyfrant zadnej tajemnicy powierzonej przez mamę nie wyjawi- póki co :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114323 przez bombel779
Mój Jasiek też na razie jakieś tajne szyfry rzuca :) Najwięcej jak leży na przewijaku i wietrzy pupę :) ojj jak tam się zawsze "rozgada" to głowa mała :lol:
Obok przewijaka mam postawioną taką torbę z myszką Mickey w której trzymam pampersy i Jasiu zawsze patrzy w jej stronę jak coś opowiada :) ostatnio tak intensywnie i głośno że wygląda jakby się kłócili :P :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl