BezpiecznaCiaza112023

KONCERT ROCKOWY W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY

8 lata 1 miesiąc temu #1031256 przez maluch_88
Witam! Jestem w 6 miesiącu ciąży. Za miesiąc mój mąż gra w finale festiwalu rockowego. (Mimo wielkiej nazwy-będzie to mała impreza w małym klubie-ale jak to na koncertach bywa, zapewne będzie bardzo głośno) Chciałabym pójść wesprzec o na ten koncert ale boję się, że będąc już wedy w 7mym miesiącu ciąży może to źle wpłynąć na dzidziusia. :( Nigdzie nie potrafię znaleźć informacji na ten temat. Czy w 7 miesiącu głośny koncert może w jakiś sposób zaszkodzić maluszkowi? Bardzo zależy mi na tym, żeby być przy mężu w tym dniu ale nie chciałabym w żaden sposób narażać malutkiej na nieotrzebne stresy...
Czy ktoś bywał? Czy można? Kogo pytać?
Z góry dziękuję za odpowiedzi! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033374 przez Judyta4
Teoretycznie mogłabyś pójść, ale ja Ci to osobiście odradzam. Będzie tłoczno, duszno, być może także dym papierosowy. Głośna muzyka, wibracje z głośników, to wszystko może źle wpłynąć na płód albo na Ciebie - mdłości, omdlenie, wymoty, albo złapiesz od kogoś jakieś zarazki. Także ja bym sobie koncert odpuściła. Choć na pewno nie jest to jakieś super ryzykowne w Twoim stanie, ale mimo wszystko po co kusić los? Myślę, że mąż zrozumie. Albo przyjdź na chwilkę pomachaj mu i wyjdź, to też jest jakieś wyjście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038317 przez Domii1983
Ja też to odradzam, bo może to bardzo mocno wpłynąć na płód.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039831 przez kartofelka
no albo wejdziesz na chwile przed koncertem a potem po.. albo wcale.. chyba nie ma co kusic losu. Nawet nei wiem czy są jakies ochronne ubranka na brzuch zeby dziecko nie slyszalo odglosow czy cos..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl