BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

9 lata 11 miesiąc temu #885346 przez blue01
oooooooo nati,gratuluje corci :) ,opowiadaj jak przebiegl porod :) :) no i jak ma sie malenstwo,chlopek ja mam termin na 23 listopada,a kiedy malenstwo bedzie chcialo wyjsc to kto wie heheheh,troche mam problemy z nerkami,a dokladniej z bialkomoczem,jest bardzo duza utrata bialka i tak naprawde niewiadomo dlaczego,jestem pod opieka nefrologa,troche mnie ze tak powiem przestraszyla,ze ciaze moge przez to bialko stracic,no ale jestem dobrej mysli :) ,natalcia wczoraj poraz pierwszy zrobila dwie rzeczy do nocnika,ja bylam dumna i ona tez heheheh,nie karmie ja juz piersia od kiedy wyladowalam z tym bialkiem w szpitalu,ale na jedno wyszlo dobrze,sama zasypia beze mnie i przesypia w koncu cala noc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885352 przez blue01
a to moj brzuchol
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885427 przez dzidostwo
Blue ja miałam termina na 22 listopada z Kubusiem, a urodził się 24 października :)

Brzuszek fajny już, zresztą nie aż tak dużo zostało, jak samopoczucie?? bardzo maluszek głodny :)?|

Gratulujemy Natalci dużego postępu :), moja Amelka sama z siebie zaczęła wołać na nocnik, wcześniej był płacz krzyk i nie bylo opcji usiąśc na nocnik a co dopiero na kibelek... i schowaąłm nocnik, po jakimś czasie wyjęłam postawiłam w miejscu gdzie czesto bywalismy i po jakimś tygodniu zaczela wolac.. :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885631 przez blue01
tak naprawde to apetyt powrocil mi dopiero ze dwa tygodnie temu,wczesniej poprostu niewiele dawalo sie zjesc :) ,a i teraz staram sie nie objadac,od poczatku ciazy przybylo mi 2 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885680 przez Kasiulka
JA dziś prosto z egzaminu do pracy. Ech to życie tak dziwnie się układa mówię Wam.... Dziś w pracy do 21. Jutro tak samo 9-21. Śmiać się czy płakać na to co w tym kraju się wyprawia?

Joanna Twoja Mała już jest dużą dziewczynką! Z budowy jak moja Zuzia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #886023 przez Madeline
Dzidostwo niestety nie staramy się, bo mamy niepewna przyszłość, ale bardzo byśmy chcieli. Ja nawet bardzo, tym bardziej jak widzę jak Olus bardzo dobrze reaguje na inne dzieci.

U nas sprawa wygląda tak, że ja raczej po urlopie nie wracam do pracy (26.06-10.07), ponieważ nie będzie miał kto się zająć moim malym, moja mama musi wracać już po Pl. My pracujemy ok. 10-12 godzin dziennie, od poniedzialku do soboty, czasami w niedzielę. Nianie mamy załatwioną, ale Duńską. Ona pracuje od 6:30-16:15 od poniedzialku do piątku i w tych godzinach może się Olusiem zająć, a co w weekendy? Szef raczej nie wyrazi zgody na to żebym miała weekendy wolne i przychodziła na późniejszą godzinę i wychodziła szybciej... Także jak ja stracę pracę to zobaczymy czy z męża pensji się utrzymamy, jeśli tak to ok, a jak nie to wracamy do Pl.

A nasz kochany Olus powtarza już prawie wszystko ostatnio składa nawet zdania: "mama dzidzi am", " nito do dom"(nito to nasz pies Niko), "wieje wiatr", on cały czas na siebie mówił dzidzi, tłumaczyłam mu, że dzidzi to jest malutka a on jest już duży to powiedział "duzy", i pytam się go czy jest Oluś czy Aleks to odpowiedział, że "Osiuś" ale się śmiałam wtedy z niego. Od tamtej pory jest cały czas Osiuś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895608 przez Madeline
Halo halo, jest tu kto?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907497 przez Hea
Hej Hej !
Gratulacje wszystkim mamusiom, które niedawno urodziły i tym których dzieci nauczyły się robić do nocnika...my niestety jeszcze walczymy ;/
U nas sporo się dzieje...ale najważniejsze to muszę się Wam pochwalić, że bierzemy ślub kościelny i urządzamy wesele 06.06.2015:) Już sala, katering, ksiądz i zespół zaklepane, suknie i garnitur też mamy. Osobę do zaproszeń i strojenie kościoła też już mamy. Został fotograf i kamerzysta i dodatki i tort...
Tak się cieszę, że ojej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911003 przez blue01
Hea,to dobra wiadomosc :) zycze ci wszystkiego dobrego :) Natalka teraz intensywnie przechodzi odpieluchowywanie,coraz chetniej siada na nocnik,zdarzaja sie tez nieraz wypadki przy pracy na podloge heheheh,ale to rzadko,najczesciej lata z golym tylkiem po domu bo co zaloze majtki to sciaga :) w pn ide na badanie glukozy,synek bedzie mial na imie Mikolaj,a ja do tej pory przytylam tylko 3 kg,z czego sie niezmiernie ciesze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #911004 przez blue01

a tak wygladamy w 24t4d
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917786 przez Kasiulka
Ja zaczynam od września pracę w zawodzie, bardzo się cieszę :)
Zuzia niestety nadal robi w pieluchę...

Gratulacje dla wszystkich ciążowych i świeżo po porodzie mam :)
Hea gratuluję ślubu, to świetna wiadomość:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927751 przez dzidostwo
Hej Dziewczyny!

Widzę,że żadko już tu zaglądacie, bardzo żadko, napisze coś może któraś przeczyta :)

tak tylko w skrócie...


kiedyś pisałam Wam, żę Kubuś ma mierzoną często główkę, otóż na początku września byłam na rozmowie, i m mało płynów między czaszką a mózgiem, ale mówiżey sę nie martwić, bo z tym ludzie żyją, po prostu jedni się tak rodzą inni zaś więcej mają płynów... powiedziała też że nie będzie miał problemów z rozwojem, po prostu jest bardziej narażony na uszkodzenie mózg przy jakimś upadku niż np dziecko które ma więcej płynów, ale cóż nie wadomo ile kto ma płynów w głowie bo nkomu ne robią rezonasnu tak o poprost dla sprawdzenia... więć więkzość z nas nie wie....

Kubuś w przyszłym miesiącu za równiutki miesiąć skończy 1 ROK, kurcze a dopiero co dowiedziałam się o ciąży z Amlką pamiętam całe 9 miesięcy poród, a tu już drugima roczek prawie:)

ahh czas biegie tak nie ułaganie... najpiękniejsze momenty życia naszych dzieci a tak szybko mijają... juz nie bawem nie beda chcieli sie do nas tk chenie przytulać spać z nami.. tylko zamkną sie u iebie w pokoju i nie ma ns i tylko MAMO zrób mi kanapkę, MAMOcoś tam coś tam.... kkurcze...

Amelka od kwietnia dokładnie 14 kwietna zaczęła sama z siebie wołać na nocnik, a od czerwca śpi beż pampersa... nawija jak szalona pyskuje, taki mały szkodnik, wymuszacz... no cóż bunt to bunt... :D
Miałyśmy czas na porzucenie smoczka i przetrwałyśmy prawie miesiąc, aż pewnego dnia Amelka poprostu zabrała Kubusiowi smoczek i do buzi, potem mu oddała ale nastepnego dnia to samo nie ma że nie... a było tak pięknie... teraz czekam na odpowiedznią chwilę poczekam mże jeszcze miesiąc czy dwa i zbiore im na raz... podejżewam krzyk krzyk pisk ale trudno pare nocy nie przespie ale bedzie z głowy....

No nic tyle narazie w skróce... :) Buziaczki POzdrawiamy Was :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933066 przez Madeline
Hej dziewczyny ;)
Co tam u Was słychać? Czemu się nie odzywacie? Jak wasze dzieciaczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933701 przez blue01
Hej hej, melduje, ze zyje :) mamy sie dobrze, Natalka wciaz drobne dziewcze, wazy tylko 11kg mimo ogromnego apetytu, pieluszke nosi tylko na noc, strasznie rozrabia ale jest bardzo kochana, juz nieduzo zostalo do narodzin braciszka, siedze jak na szpilkach hehehe, do tego czasu udalo mi sie przytyc tylko 6kg i dobrze, bedzie mniej do zrzucania :P , a to my w 34tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944527 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie! U nas, odpukac, wszystko dobrze. Dawid sklada juz całe zdania, buzia mu sie nie zamyka,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl