BezpiecznaCiaza112023

Waga i wygląd z przed i po ciąży

13 lata 2 miesiąc temu #64790 przez paulinkaaa2202
Groszku i Emme ja też mam rozstępy i na pewno nie macie takich ja mam grube wielkie, czerwono- bordowe szramy na udach i pośladkach to jest okropne :huh:

Macie rację że warto było tak się męczyć i poświęcić urodę dla takich cudownych dzieciaczków ale mimo wszystko jest ciężko zaakceptować tak inną siebie ja mam z tym problem :(

Gosiu masz rację głupie gadanie że się chudnie ja też jestem cały czas głodna i obżeram się tak byłam w ciąży gdzieś przeczytałam że dodatkowe kg się kumulują żeby odbywała się laktacja itp

Emme masz rację dobra dieta czyni cuda opiekowałam się takim chłopczykiem jego mama miała 36 lat i ona po 6 tygodniach mieściła się w swoje ciuchy i nikt by nie powiedział że ona urodziła a zdrowo się odżywiała to fakt a nic nie ćwiczyła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64808 przez Anusia365
Ja mam 160 cm wzrostu, przed ciążą miałam nadwagę i ważyłam 67 kg :ohmy: Jak zaszłam w ciążę to przyrzekłam sobie, że nie przytyję więcej jak 10 kg. I w sumie się udało bo przybrałam do dnia porodu 8 kg :)
Teraz jestem niecałe dwa miesiące po porodzie i ważę 4,5 kg mniej niż przed ciążą. Wszystkie spodnie sprzed ciąży są na mnie za luźne. A ja wreszcie jestem zadowolona ze swojej wagi i wyglądu. Pewnie schudłabym jeszcze więcej ale słodycze mnie gubią :)
Rozstępów w ciąży nie miałam, po porodzie w trakcie chudnięcia pojawił mi się jeden na brzuszku.
Mam jeszcze w planach poćwiczyć mięśnie brzucha, bo jednak skóra nie nadąża się kurczyć razem ze mną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64819 przez Groszek
Paulinka nie pokażę swoich ale wyglądam jak zebra... cały brzuch, uda i piersi :lol: przebije mnie ktoś??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64864 przez paulinkaaa2202
jestem pewna Groszku że cię przebiję uda, pośladki, piersi

Ale nie będziemy się licytować mam chyba słabą tkankę łączną bo od początku się smarowałam i nic to nie pomogło widocznie tak miało być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64873 przez Emme
ja mam takie śmieszne, w różnych kształtach nieregularnych. już trochę zbledły, ale że ja mam ciemną karnację, to bardzo je widać. najwięcej ich na dole brzucha, z prawej strony i na piersiach. mam jeszcze kilka starych na udach (jak mi tyłek szybko urósł hehe)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64897 przez sunaja21
ja na szczescie nie mam rozstepow tylko zauwazylam ze pepek mi sie poszezyl :P


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64900 przez martela89
Ivy napisał:

Dziewczyny, dużo straciłyście na wadze podczas samego porodu?
Bo tak jak czytam, to tylko po kilka kilogramów.

Ja podczas ciąży przybrałam 25 kg, ale już podczas porodu straciłam 12, choć Kubuś ważył niecałe cztery. Teraz po pierwszym miesiącu zrzuciłam kolejne 3kg, zostało dziesięć.
Doktor pozwolił mi już wrócić do sportu, jednak póki co nie mogę znaleźć czasu dla siebie, bo całą energię poświęcam synkowi ;) .


Ja też przytyłam 25kg,a podczas porodu zrzuciłam 6.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65279 przez gosia_ann
Po porodzie ważę nawet mniej niż przed zajściem w ciążę, ale to pewnie nie potrwa zbyt długo bo ponownie wraca mi apetyt, a jestem już prawie 3 tygodnie po porodzie.
Przytłacza mnie natomiast wygląd mojego brzucha :( Nie mogę na niego patrzeć, ta skóra jest taka rozciągnięta i taka ble :( Zaczęłam wmasowywać w brzuch nieziemskie ilości balsamów itp, żeby tą skórę chociaż trochę ujędrnić. Na razie mam doła! Rozstępów na szczęście nie mam ale i tak wygląda to nieciekawie.
To samo dotyczy piersi. Niestety nie mogę karmić naturalnie. Niestety skóra na piersiach jest również dziwna, inna. Piersi miałam fajnie powiększone, trochę nabrzmiałe, musiałam niestety brać leki na zahamowanie laktacji. Teraz biust stał się wiotki. Oczywiście też traktuję go codziennie balsamem.
Zatem mam małą wielką depresję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65312 przez martela89
Gosia jesteś dopiero 3 tyg po porodzie,możliwe że skóra się ujędrni i piersi też.

Ja ważyłam przed ciążą bardzo mało w ciąży przytyłam bardzo dużo i szybko schudłam i jakieś 2 mies po porodzie brzuch miałam normalny,troszkę mniej jędrny ale teraz to już jest taki jak przed ciążą,piersi nie bo karmię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65315 przez Monix
U mnie też masakra na ciele się zrobiła ... :dry:
W ciąży wyszły mi rozstępy na piersiach, po ciąży wyszły również na brzuchu, udach, a nawet jednego zauważyłam na łydce :unsure: :ohmy: .

Jedyne co mnie zadawala to to, że ładnie mi się brzuch wstępuje, był na prawdę duuuuży, a widzę że z dnia na dzień coraz mniej mi tej skóry wisi :) Ale używam pasa na brzuszek i ćwiczę brzuszki tak co drugi dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65320 przez martela89
Co z tego,że macie rozstępy,obwisły brzuch....
Ważne,że macie cudowne i ZDROWE dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65399 przez SISUNIA88
martela89 napisał:

Co z tego,że macie rozstępy,obwisły brzuch....
Ważne,że macie cudowne i ZDROWE dzieci :)



zgadzam się:) też walczę o powrót chociaż trochę do tego co było przed ale najważniejsze jest że mam zdrowego synka:):)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65436 przez kasiunia89
Przed ciaza :) 48kg
Nio i teraz 58kg
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65437 przez kasiunia89
upss cos mi nie wyszlo :) przed ciaza 48kg
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65516 przez SISUNIA88
Kasiunia ale z Ciebie laseczka.. o takiej figurze nawet przed ciążą to ja mogłam tylko marzyć...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl