BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #596119 przez dominia
Kregoslup mi zaraz strzeli .. Ooooo masakra :(
Mysle, ze dzisiaj z tym katarkiem ciut lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596186 przez Paulaaa
Kurde blaszka. 12:13 a ja nie mam nic zrobione. Zęby myłam w locie.
Co przyśnie odkładam do łóżeczka to się budzi. :( Na rękach śpi.
Teraz o 12 zjadła i właśnie cuduje w łóżeczku.
Ide wsadze do wozka moze zasnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596252 przez vini-miki
czesc dziewczyny :)
kope lat :)
co wy z tym noszeniem, bujaniem :D rozpieszczuchy rosna hehe, ale co tam raz sie zyje ;)
ja nie praktykuje zbyt czesto, mala jest spokojna..
Pliszka, Moja cora z twoim Olkiem by sie ladnie zgrali, Zuzia tez cale noce przesypia. Chodzi spac na noc ok 20:30 - 21:00 i budzi sie 5-6 :D luz blues oby sie zbyt szybko nie "odczarowala" :D
kurcze znowu sie za pozno zabralam za pisanie, juz musimy wyjezdzac do szkoly, moze pozniej cos skrobne..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #596263 przez Monia_T
Vini pozazdrościć :laugh:

Ja mam teraz trochę luzu, Iga pospała, a teraz leży w bujaczku. Czas wziąć się za obiad.

A tu sama prawda:


http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596345 przez Paulaaa
W końcu padła sama w łóżeczku :lol:
Posprzątałam, pranko wstawiłam, zupa na gazie.
Teraz czas na szybką kawę. :blush: :silly:

Monia strasznie fajna ta huśtawka! Bardzo mi się podoba, cena już trochę mniej. Poszperam na allegro. Może uda mi się upolować jaką używkę w dobrym stanie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596376 przez Monia_T
Paulaa my odkupiliśmy od znajomej. Widziałam na allegro używane, nowa wg mnie droga ;) U nas póki co się sprawdza, zwłaszcza to, że nie muszę co chwila bujać. Włączam i mam chwilę luzu :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596401 przez dominia
Igi usnal i mnie tez spanie rozjechalo ;)
Ale piździ za oknem .. ;)

Ja mam hustawke z fp .. Ale to dopiero jak zacznie siedziec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #596450 przez [email protected]
Hej mamusie :) Gabrysia boli brzuszek,jak myślicie mogę już mu podać kropelki,może bobotic :unsure: u nas zima na całego a w nocy to chciało zdmuchnąć wszystko

Aneta Majkon gratuluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596510 przez andzia_zg
Paulaaa napisał:

Andzia gdzie kupiłaś ten sab?


Ja go dostałam od kolegi ale można zamówic ten na stronie www.sabsimplex.org/





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596514 przez andzia_zg
sylwia1986 napisał:

Dziś rano przebieram pieluchę Bartka z takim małym pierdkiem, a tu nagle jak nie wyskoczyły dwa spore srajki, ufajdany pokrowiec na przewijak, pajac i moja piżama też oberwała...


Ja tak mialam wczoraj w nocy... jak przy pierdku walnął kupiszona w nocy to jakims cudem kupa wylądowala tez na ścianie, a wczoraj weiczorem pryz pierdku walnął takiego kupiszona, że mialam brudne cale spodnie, ciuszki były całe brudne, podłoga tez... :P





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #596521 przez andzia_zg
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

Hej mamusie :) Gabrysia boli brzuszek,jak myślicie mogę już mu podać kropelki,może bobotic :unsure:

Ja mysle, ze smiało mozesz podać kropelki. Ja tez widzac jak mały sie preży podałam mu Sab Simplex. Po co ma się meczyc.

Dziewczyny kładziecie juz maluszki na leżaczkach albo na matach edukacyjnych? czy na razie lezą tylko w łóżeczku?
bo tak się zastanawiam żeby w dzien kłaść małego na macie na łóżku to by chociaz mnie widział, bo jak mnie nie widzi to jest niespokojny i nie moze zasnac... a w lozeczku ma ochraniacze wiec musze siedziec obok żeby był spokojny...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596550 przez Alina2408
sylwia dacie rade mysle ze najwazniejsze ze juz idzie do przodu ten remont...

pati mnie najbardziej rozwala nie tylko te usmiechy ale i takie slodkie westchniecia jak sie naje...

amelko gratuluje pierwszego miesiaca z nami :)

sylwia to mialas gratisik z kupki :P

pliszka u nas mala spala od 19 do 24 pozniej 4.20 i o dziwo dzien dziecka jak tatus mial wolne to taszka spala prawie do 8...

monia u nas ten patent ze spaniem dziala w nocy w dzien dzieje sie za duzo ciekawych rzeczy zeby spac...

monia ostatnio pije prawie codziennibo mi m kupuje... a czemu za duzo???

paula swietnie sobie oliwka poradzila heheh a z tego co wiem to hustawki sa dla starszych dzieci chyba...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596591 przez Marlena1888
hej babeczki!

a my dziś rankiem byliśmy na szczepieniu. wzieliśmy 5w1.doradziła nam moja położna i pójdziemy tym programem. koszt 110zł. Filipek troszkę płaknął 2 razy- bo to dwa ukłucia ale na szczęscie tylko chwilkę- dzielny synuś- bardziej ode mnie- chyba bardziej sie denerwowałam od niego :P pozatym ładnie przybrał! :) waży 4460g :lol: a mierzy 56cm hehe jak sie urodził to dzieci mierzą po krzywiznach czyli przykładają metr z zakrętami nie naciagaja na prosto. taka polityka ale na prawdę widac ze dluzszy :blush: :blush: :woohoo: a na brzuszku kaftaniki ledwo się zapinają :lol: obwód brzuszka mam 38,5cm i główki 38,5 :lol:
ja tylko na minutkę :)później zajrzę papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596600 przez Monia_T
Marlena daj znać jak po szczepieniu Filipek? My tez mamy tą 5w1 w czwartek.

Alina ja nigdy nie przepadałam za karmi, a ostatnio mam na nie ciągle ochotę :silly: . Małej nic po nim nie jest ale gdzieś w tyle głowy miałam, że to jednak piwo...ehh chyba sobie wkręcam. Mi też mąż kupuje, bo wie, że lubię :)

Mała zasnęła w bujawce, wcześniej w łóżeczku jej się nie podobało.

A dziś tak fajnie gadała sobie ze starsza siostrą :lol: Uwielbiam to jej początkowe gaworzenie :woohoo: Kinga do niej mówi: "Idzia, to jaki jest Twój ulubiony kolor?" A Iga wpatrywała się w nią i nagle "Gwhua" :lol: Kinga na to "a niebieski" itd...chwilę to trwało, stałam i się śmiałam :woohoo: W ogóle Igunia uwielbia starszą siostrę, wpatruje się w nią jak zaczarowana :lol:

Zjadłam wielki obiad i nadal jestem głodna... :P :angry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596624 przez Marlena1888
Monia Filipek po szczepieniu spokojny, nic się nie dzieje :) oby tak dalej:)

Sylwia współczuje remontów, ja tak miałam od 1,5 roku bo też mamy dolną część domu swoją i żeby to powykańczać schodzi bo trzeba to porządnie porobić żeby się milusio mieszkało :) ale teraz jesteśmy we 3 i jest wolność.. swoja kuchnia, robimy co chcemy, mega satysfakcja i radośc ;) zobaczysz Tobie też szybko minie i się fajnie wszystko ułoży :)3mam kciuki !

dziewczyny wiecie co, wczoraj dostałam okres! :lol: :ohmy: poprostu jestem w szoku lekkim! karmię tylko naturalnie a tu ledwo 6 tyg nie minęło a tu ciotka przyjechała czerwonym mercem! :unsure: a tak się cieszyłam że przynajmniej 6miechów okres z głowy!!!! :angry: :lol: natura eh :woohoo: :woohoo:

Majkon i Aneta gratulacje!!! cieszę się że dziecinki już są u mamuś w ramionkach. czekam na foteczki! :)

Jadziatopol nie przejmuj się kolorem, myj włosy przeciwłópieżowym to farba szybko zejdzie :) a ja już mam takie odrosty, mam farbę tylko czekam na siostrę zeby mi pomalowała, może w czwartek.

pozdrawiam i miłego wieczorka ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl