BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #657357 przez Satine0
Tak Marcelek też dziś kończy 3 miesiące :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657372 przez anet-a-1401
cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było ale was podczytuje cały czas nie miałam jak pisać. A wiec tak malutka rośnie jak na drożdżach je mleczka 120ml
Śpi cale noce tylko ze ze mną, łóżeczko jej nie odpowiada wcale nawet na dzienna drzemkę się nie skusi w łóżeczku. dzis jedziemy do dziadka na odpust.
mam do was pytanie jak ubieracie swoje dzieciaczki jak jest 27*c? bo ja już zgłupiałam. wszystkiego najlepszego i zdrówka dla wszystkich dzieciaczków
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657401 przez Monia_T
Marcelek łap buziaczki z okazji 3 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss:

Aniajulia moja Iga taka mało "dzidziusiowa" jest ;) a tylko 2,5 tygodnia starsza :) szybko przestała być bobaskiem i zamieniła się w "panienkę" :silly: aż strach pomysleć co będzie dalej... :blink:

Aneta jak bardzo gorąco to tylko body z krótkim rękawkiem, czasami lekka sukienka na to. Wczoraj na spacerze miała przewiewną bluzeczkę z krótkim rękawem i getry 3/4, do tego opaska bo wiatr spory wiał.
Ciężko Ci będzie później małą odzwyczaić od spania w Waszym łóżku :)
Słodka Natusia na zdjęciu :)

Marlena dzięki za troskę, plecy nadal dokuczają, mogłoby mi już przejść bo ograniczona ruchowo przez to jestem :P

Zrobiłam kremówki zaraz będzie kulinarna uczta :silly: A popołudniu pewnie pojedziemy gdzieś z dziewczynkami :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657404 przez princess
U nas wszystko ok oprócz problemów z lekarzami, diagnozami. Nie wiem już, co robić i u którego lekarza prowadzić bioderka Adasia. Jeden mówi, że wyśle nas na parę tygodni do szpitala na wyciąg i gips, drugi mówi, że wada nie jest duża i w czerwcu powinniśmy zakończyć leczenie... Poza tym od paru dni Adaś ma gorszy apetyt.
Wczoraj wróciliśmy z 3 tyg. pobytu u teściów bo M był na poligonie. W piątek wrócił i za 2 tyg. znów jedzie na 3 tyg.

Madlen nie wiedziałam, że mnie wywoływałyście bo od dłuższego czasu nie wchodziłam na forum. Jestem całymi dniami sama z Adasiem i nie mam na nic czasu a u teściów nie miałam komputera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657414 przez jadziatopol
hej dziewczyny :)
wszystkim maluszkom ,ktore koncza 3 miesiace przesylam buziaki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Aniajulia zdjecia sliczne, Igunia przepiekna :)
AnetaNatalka tez sliczna :)
Monia rzeczywiscie Igunia ma malo z bobasa...taka panienka z niej juz :) :kiss: buziak od przyszlej tesciowej :blink: wspolczuje ci tych plecow bardzo! ;)
Princess a byliscie u dwoch specjalistow ? skoro takie rozbiezne diagnozy to moze musicie odwiedzic jeszcze kilku ;) jej...wspolczuje bardzo...biedny Adas ;) ucaluj go ode mnie mocno ! :kiss: Jest bardzo dzielny :kiss:
Paulaa tez odwiedzilam stronke o Oliwci i kurcze...wspolczuje ;) Oliwka taka dzielna dziewczynka :kiss:




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



sorki dziewczyny za slownictwo ale jak nie wyrzuce tego z siebie to kolejne posty napisze z wariatkowa

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657418 przez aniajulia2
Princess współczuję bardzo i trzymam kciuki żeby tylko lepiej było.

No powiem ci Jadzia ze też bym się wkur... Dziwne zachowanie R. A jeszcze bardziej dziwne jego znajo
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
mych. Współczuję Ci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657426 przez maracana
Hej kobietki...

Jadzia twoj starszy synek moglby byc tatusiem moich dziewczynek hehe :) znam faceta, ktory zostal ojcem w wieku 15 lat... i to nie jakas patologia, teraz pracuje w tv i prowadzi super zycie :) tak na serio, twoj starszy syn to tez niezle ciacho i jesli sie ktoras z moich panienek na niego zapatrzy, nie bede miala nic przeciwko... roznica wieku nie gra roli :) na forum same sliczne chlopaki, cos sie wybierze i dla drugiej :silly:
ja z moim poznalismy sie w pracy, ale nie odrazu sie miedzy nami podzialo... dopiero po ponad 2 latach :)
w Tanzanii jeszcze nie bylismy... pojedziemy jak dziewczynki podrosna... taka wyprawa bedzie bardzo kosztowna, wiec chce by byly na tyle duze, zeby cos z niej pamietaly, bo nie wiadomo kiedy sie powtorzy, poza tym teraz bym sie bala - malaria i inne diabelsta, a one takie male jeszcze...
ale Tanzania jest piekna, Zanzibar - marzenie!
co do Anglii to chyba podobna do Stanow... tylko pogoda rzeczywiscie beznadziejna... w tym roku jeszcze nie bylismy na zewnatrz bez kurtki albo cieplej bluzy :( ale podejscie tu maja do wszystkiego podobne jak w stanach, okropne olewactwo!
jak bylam w ciazy dwa razy, tak mnie nigdy zaden lekarz nie zbadal... a Natalke jak urodzilam o 7 rano tak o 16 kazali nam isc do domu haha :)

Monia widze, ze masz swoje sposoby na Kinie haha :) Igunia przecudna! Powinnas ja do jakies agencji zglosic... Ja kupilabym chyba wszystko, co by tylko to twoje dziecko reklamowalo haha :lol: A moje male to Amelka i Natalka...

Aniajulia ale z was cudna rodzinka!!!! Pieeeeekne masz coreczki!!! Krolowa slicznosci!!! Kapitalna fotka :)

Marlenka ja sie ciagle zamartwiam o moja laktacje... Amelki nie karmilam piersia wlasnie dlatego, ze mi sie wydawalo, ze nie mam mleka... dokarmialam mm i cycole wyschly w ciagu kilku dni... Teraz w takiej sytuacji pozwalam malej wisiec na cycach non stop i jakos dajemy rade... Mi ogromnie pomaga picie duuuzej ilosci wody i soku jablkowego... Cuda tez dziala piwko karmi... Po nim mleko pojawia sie niemal odrazu...

Paula twoja Amelcia przepiekna! Duza dziewczynka juz :) ty z Wawy prawda? moje strony :)

anet-a twoja Natalcia jaki slodki smieszek :) Sliczna!

Dziewczyny OGROMNIE DZIEKUJEMY za wszystkie mile slowa! Kochane jestescie! Wszystkie nasze dzieciaczki sa PRZEPIEKNE! I wszystkim bez wyjatku zyczymy zdrowka! Ono najwazniejsze!

Ale mi post wyszedl gigantyczny! sorrki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657468 przez xpatiiix3
Jadzia no teraz to ja i tak na razie nie zamierzam się z nikim wiązać, ale poznać chciałabym lepiej go, a jak się zachwycał Marcelkiem, ze taki śliczny itd hehe duma to mnie rozpierała, no i plusa u mnie ma :) No i mówił, ze chciałby sam juz swoja rodzinę założyć, no a z kolei wczoraj odezwał się inny kolega to zaczął gadać ze Marcelka pokocha jak swojego syna i chce, żebym go trochę nauczyła jak się zajmować takim maluchem hehe to się teraz rwa do mnie juz 3 kandydatów mam :P No i super, ze juz po szczepieniu:D

Maracana kochana na początku było mi ciężko, ale wzięłam się w garść i pozbieralam :) czasem, życie musi nas doświadczać, żeby więcej nie popełniać tych samych błędów.. Kurde ja to sama bym chciała mieć taka synową. Jak Natalcia, takie śliczne corcie masz, boskie zakochać się idzie <3

Dominia z chęcią różnie bywa ja poszcze od 5 miesięcy juz no i szybko się nie poorzytulam z nikim :P hehe

Marlena super, ze juz lepiej z tatą.:)

Aniajulia, Princess fajnie, ze się odezwalyscie :)

Aniajulia ja ostatnio dla małego na spacer biorę bez czapki, aby glowa w cieniu :)

Paulaaa Amelka śliczna ;*

Aniajulia ale ślicznie razem wygladacie:) tak rodzinnie :)

Monia Igunia jaka laska <3 dzisiaj 3 miesiące kończy mój Marcelek ,Marysia Satine, Amela Pauli i Iga Anijulii my tak jak Wy z Pliszka i Alina chyba na pełnię trafilysmy :D hehe
No i dziękujemy za buziaczki :)

Marysia, Igunia i Ameelcia rodzyneczek mój przesyła Wam buziolki z okazji 3 miesięcy ;***

Aneta slodka Natusia ;*** Marcelek też ze mną śpi w nocy, ale wieczorem go kładę do łóżeczka,a jak w środku nocy sie budzi to zostaje juz ze mną :)

Princess wspolczuje tego latania po lekarzach, biedny Adaś :( mam nadzieje, ze szybko uda sie skorygować wadę bioderek i obędzie sie bez pobytu w szpitalu ,trzymam mocno kciuki za Was ;***

Jadzia no kur.. Ja to nie wierze aż w to co piszesz, ależ R się zmienia, ja nie rozumiem też zachowania tych jego znajomych, dlaczego zapraszają tylko jego wiedząc ze jest tu z Toba u Hubkiem... Wrr sama bym się ostro wkurwila...

Maracana Twój gigantyczny no co Ty, no a co do dZieciaczkow to pewnie, ze wszystkie śliczne :) co do rodzenia w Anglii to coś wiem ciotka rodziła i jak urodziła tak samo wypuścili jak tylko mala zrobiła kupkę i siusiu :P

No a ja jak się rozpisałam z telefonu hehe no to wczoraj grillowa ko było ogólnie fajnie mało czasu mam nawet nie było kiedy kompa odpalić... Mój malutki w samych majtkach śmiga bo tak gorąco, ze cala koszulkę dzisiaj rano przepocil :P hehe to i śmiga bez niczego :) jak dam rade to wyśle mojego dzisiejszego królewicza 3 miesięcznego <3

Niestety z telefonu nie da rady wysłać... Jak wejdę na kompa to wrzucę :D

A i wczoraj mojej ciotce chłopak się oświadczył hehe to juz są plany, ze mój Marcys bd albo o raczki do ołtarza niósł albo płatki kwiatów sypał im :D fajnie cieszę się, bo są ze sobą od 10 lat i maja 6letnia prawie córkę :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657513 przez ola85
Buziaki dla dzisiejszych 3-miesięcznych dzieciątek: Marcelka, Amelki, Marysi i Igi
Aneta - śliczna dziewczynka
Princess - biedny Adaś

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pati - to jutro też pełnia :blink:, bo jutro 3 miesiące kończymy: moja Lidzia, Robercik Martyny i Ania Katarinkowa. Mam nadzieję że dziewczyny się jutro odezwą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657533 przez kasia123m
Aniajulia malutka sliczna :laugh: zdjecia ekstra:)

Monia Igunia jak zawsze cudna:)

Natalka sliczna:)

wszystkiego naj dla naszych trzymiesieczniakow.

my juz po komunii..ledwo zyje..Tosia usypiala na 15 min...troche sie usmiechala troche wrzesczala...zaduzo bodzcow..Ale przynajmniej wiem skad bole brzucha od kilku dni..cumel pekl..i mleko leci jak nie wiem.teraz ja nakarmie innym cumlem..dwojka..Ostatnio po 2 miala kolki 5 godzin..ale teraz dziura w cumlu jest duzo wieksza wiec powinno byc ok..

Jadzia pisz pisz..po to jest to forum..ja tu nieraz sie wyzalilam i odrazu mi lezej bylo..

dziewczyny czy Wy nadal macie taki sluz budyniowy zolto kremowy jak w ciazy??ja czekam na okres ale kurde wlasnie takiego sluzu mam duzo.w ciazy napewno nie jestem.


co do ubierania to Tosia dzis skarpety body z krotkim rekawkiem sukienka i opaska bo wialo..a i tak jak jechala z kosciola w tym foteliku samochodowym to spocona byla na maxa




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657535 przez Marlena1888
wszystkim dzieciaczkom z okazji 3miesięcznika buziaczek od cioci :kiss: :kiss:

patii no to super :) wkońcu odżywasz :) 3adoratorów hoho :laugh: nie pogada :blink: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Princesss duuuużo zdrówka dla Adasia!!!! :kiss: :kiss: napisz do nas czasem, pamiętaj że masz u nasz zawsze wsparcie :kiss: :kiss: :side:

Aneta jaka cudna natalusia!!! w tej sukience słodziutka :lol: :lol: jak 27 na polu to krótki bodziak i spodenki, cienka czapusia na uszkach :woohoo:

aniajulia mój mąż pracuje jako starszy szeregowy w nisku ;) a Twój też ma służby? wow ? też w monie? :lol:

Monia Igusia słodziuchna! jaki uśmieszek cudny!

odwiedziły mnie siostry dziś z chłopakiem jednej ;P fajnie to i ponosiły trochę, pobawiły :lol: a i nawet posprzątały po sobie- takich gości to rozumiem :silly: :lol:
zaraz będę kąpać mojego Wodniczka :woohoo: pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657538 przez dominia
Buziaczki od Cioci dla wszystkich dzieciatek, ktore dzisiaj juz sa taaaaakie duze i koncza 3 miesiace :*:*

Jadzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pozniej reszta, ide umyc dupke Synkowi :)

Aneta śliczna ta Twoja dziewczynka :kiss:

Kasia mnie dzisiaj rano bolały jajniki ;) zaczęło się od lewego .. później obydwa i ból jak na okres .. już myślałam, że @ przyszła .. wyobrażałam sobie, że musze się paprać już w tej krwi i będzie taka masakra jak dziewczyny mówią .. ale jakimś cudem przeszło ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Princess buziaczki dla Adasia :kiss: faktycznie aż tak źle z tymi bioderkami ?? jeszcze u chłopców nie spotkałam się z czymś takim ;) oby szybko przeszło to wszystko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657571 przez Madlen
paula Amcia ślicznota

Aniajulia piękne masz dziewczynki a Ty jaka rasowa blondi :)

Monia Twoja Igusia będzie miała branie, że hej :)

A mój m. ma jutro służbę..Wróci dopiero w środę :(
I nie pójdę na siłownię, bo nie ma mi z Adim kto zostać

Aneta ale śliczna i duża już dzidzia :) A stopki obciągnięte jak u tancerki:)
Ja ubieram w rampersa albo body, bez czapki, skarpet i nie przykrywam już kocykiem.

Ja jakoś nigdy nie brałam do łóżka na noc. Bałabym się, ze przygniotę i że się przyzwyczai do dużego łóżka :)

Princess życzę Twojemu Adasiowi dużo zdrowia.

Buziaki dla wszystkich dzieciaczków co ukończyły dziś 3 miechy. :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657575 przez ola85
Kasiu - u mnie zupełnie normalnie. Fajnie że komunia się udała :)
Marlena - my zawsze mówimy że idziemy kąpać naszą Rybkę :blink:

Jeszcze miałam napisać więcej w poprzednim poście, ale mała mi nie pozwoliła, to dopisze teraz :) Liduś w nocy spała 8,5 godziny (od 20,30 prawie do 5 rano) bez karmienia, potem jadła tak łapczywie że nawet jej się sporo ulało, ale poszła jeszcze spać do 7 :ohmy: Ja od 3 w nocy już martwiłam się że coś z nią nie tak i co pół godziny budziłam się sama i sprawdzałam czy z nią wszystko ok. Ja zauważyłam że na moją małą świetnie wpływa pobyt na dworze. Ilość bodźców ją męczy i duże lepiej mi śpi, wadą niestety jest to że dzisiaj zauważyłam że po prawie całym dniu na dworze swędzi ją nocek i oczka - no to na coś uczulona będzie - nawet koło oczka się podrapała tak mocniej. No i kicha więcej :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657587 przez aniajulia2
Marlena no mój niestety w policji.

Madlen rasowa blondi:-D tzn ??????

Moja Igunia dała dzisiaj czadu na spacerze. Darla się i nic nie mogło Jej uspokoić dopiero jak zdjęłam Jej sukienkę i została w bodach na ramiaczka to usnela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl