BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709733 przez jadziatopol
Chomiczka ale historia!!! :cheer: cale szczescie ze ci ten autobus nadjechal! ale cos w tym jest...czarni sa szemrani...a przynajmniej wiekszosc. Tez znalam jednego jamajczyka...jak bylam z kolezanka w pubie przysiadlo sie takich dwoch....doslownie sie dokleili i nie chcieli sie odkleic :cheer: a wylewni tacy jak ten twoj czarny :ohmy: od razu milosc do grobowej deski...a jakie piekne jestesmy..najpiekniejsze na swiecie ;) pierdolnieci czarni....tylko slodko pierdziec potrafia. Mysla ze na glupie tanie teksty zlapia kazda biala i przeleca ;) no i pewnie z wiekszoscia im sie udaje :cheer: brzydze sie takimi brudasami ;) a juz najgorzej jak pojedzie polka w dodatku blondynka do Egiptu albo Turcji! tam to tylko na takie czyhaja...maja cale teksty milosne przygotowane w kazdym jezyku :cheer: a potem czytamy w gazecie historie mlodych zlamanych serc :blink: " ale Yassine mowil ze kocha mnie nad zycie i chce sie ze mna ozenic...." podczas kiedy Yassine tak naprawde chcial sobie przerznac europejke :cheer: :silly: przykre to ale prawdziwe niestety ;) Ale z naszych postow wieje rasizmem :cheer: a szczegolnie z moich ... ale rasistka nie jestem absolutnie :blink:
Isola a dlugo nas szpiegujesz? :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709743 przez Monia_T
Wpadłam się przywitać, bo dziś wyjazd do córci :laugh:

Ja nie jestem rasistką, czarny, żółty, czerwony, biały czy zielony...nieważne. Żaden nie ma prawa mnie dotykać jak sobie tego nie życzę! Nie znoszę nachalności, głębokich wyznań po jednym spotkaniu...nie i koniec!

Isola witaj :) Skoro nas czytasz i poznałaś to czas na rehabilitację i coś o sobie :) Im więcej tym lepiej i tak jak napisano wyżej uwielbiamy oglądać zdjęcia, więc śmiało :)
Mam nadzieję, że będziesz pisać, bo kilka razy dołączały do nas różne mamy, ale znikały po kilku postach...

Madlen no Gdańsk :) Wynajęliśmy niezależne mieszkanko w domku. Fajne i niedrogie :) Wolałabym Sopot, zwłaszcza, że tam mieliśmy już kiedyś piękną kawalerkę blisko plaży i za niewielkie pieniądze, ale niestety w tym roku była juz zajęta :dry: Gdańsk tez pasuje, zwłaszcza, że i tak zamierzamy jeździć sobie autem gdzieś na boczne plaże i tam spędzać dnie, a w razie niepogody jest aquapark i inne atrakcje :laugh:

Uciekam, trzeba co nieco zapakować i w drogę :woohoo:

Miłego dnia :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709759 przez Satine0
Hej wam...

Ja od wczoraj u teściowej. MASAKRA ! Wczoraj pałka się przegieła i wyłam przez nich jak dziecko. Zaczęły się wypominki, że z mała do mojej mamy jeżdżę cześciej co jest nie prawdą. A wogóle to poszło od tego, że nie będziemy u nich na wigilię bo w tym roku kolej na moją mamę. Traktują ją jak śmiecia. Myślałam, że zaraz ich z błotem zmieszam. Aż się cała trzęsłam z nerwów. Poszłam spać o 2, siedzę ledwo żywa. Chcę do domu ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709776 przez isola
Szpieguję długo ;-)już jak byłam w ciąży, to Was podglądałam...
Więcej o mnie - mam 34 lata, jak pisałam mam dwie córeczki 3,5-latkę i 5,5 miesięczną. ta młodsza - Ninka, to odwrotność starszej (na razie...). Śpi ładnie, mimo że na cycusiu, to , jak zaśnie o 20, budzi się między 5-6 na mleczko i śpi dalej. Ciągle się uśmiecha. Ze starszą mieliśmy więcej problemów - w nocy ciągle się budziła i ciągle płakała - coś jak synek Chomiczki (dobrze pamiętam?). Miało być o mnie, a o dzieciach piszę ;-). Mam fajnego męża, oczywiście czasem mnie wkurza:-), w domu jest też rudy kocur. Z wykształcenia jestem psychologiem i pracuję w zawodzie już 10 lat - tzn teraz odpoczywam na macierzyńskim ;-)Mieszkam niedaleko Bydgoszczy - widziałam, że na forum jest kilka mam z bliskich mi terenów.

Na bieżąco będę pisała więcej, pozdrawiam i miłego dnia. Teraz czas powolo zbierać się na spacer z moimi łobuziakami:-)

Chciałam dodać zdjęcie, ale jakiś błąd mi wyskakuje ;-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709777 przez kasia123m
Satine znam ta sytuacje.mojaq tesciowa zawsze powtarzala ze wiecej jezdze do mojej Mamy co bylo nieprawda bo moj maz pilnowal co do minuty zebym po rowno byla i tu i tu.dopoki moja Mama nie umarla.to powiedzila ze jedze do mojej chrzesynej matki i ze ciocia widzi czesciej dzieci niz ona a raz bylam.chore.zreszt jak Mama umarla to powiedzialam mojemu M ze co teraz nadal stosujemy jego durna zasade.?ze raz na 3 mies pojade na cemntarz i wtedy na tyle smo do tesciowej?to mu glupio bylo.zawsze jechalam do mamy i po 2 godz do tesciowej i tak 2 rzy w tyg czy mialam ochote czy nie bo jego Mama musi widziec dzieci i miec kontkt z wnukiem.i ona zwsze jeczla ze smierdzi papierosami bo u mojej Mamy w domu palili.przy nas nie no ale widomo wszystko czuc .wiec jej kiedys powiedzialam ze mam dosc jeczenia i moge wogole nieprzyjezdzc.wie dobrze ze moja mam pali i ze nie przestanie to po co mnie celowo wnerwia.to byl fera na 2 tyg.obrazila sie.maz histeryzowal ze mamusia sie gniewa.cyrk.ze od papierosow ma sie raka.ironia losu.nie palila a ma raka.szkoda slow.olej i sprobuj sie nie denerowaowac.

Monia 55 zl obiad,deser plus kawa herbata.ciasta mialam swoje.75zl plus zimna plyt i salatki

Witmy nowa Mame i zapraszamy



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709778 przez Marusha
dzień dobry

princess ja jak mojej próbuje czytać to rzuca się na książkę i namiętnie ją oblizuje ;) jeszcze dwa miesiące temu przy wieczornym usypianiu czytanie było jedynym sposobem na jej uśpienie, odkąd obraca się z pleców na brzuszek w ogóle się nie skupia na tym że czytam tylko macha nogami od jednego boku łóżeczka do drugiego ;)

może trzeba założyć forum w poszukiwaniu przyjaciół ;))

odnośnie znajomych, wiesz każdy wychowuje swoje dzieci jak chce, i dla jednych brak łazienki nie jest problemem, dla mnie jednak łazienka musi być ;)

chomiczka najbardziej podoba mi się zestawienie fiolet żółty ale chyba do mnie takie zestawienie nie pasuje, hmm muszę zrobić Wam zdjęcie i wrzucić,
najbardziej bezpiecznym chyba faktycznie będzie ten nude

Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

jeśli któraś z koleżanek by mi teraz powiedziała że nie chce dzieci ze względu na to że może stracić pracę to bym jej kazała stuknąć się w głowę (delikatnie mówiąc) ;) dziecko to najszczęśliwsze dla rodziców co może ich spotkać ;)

madlen udadnego wypoczynku ;)

Ola :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla Liduś ;) dziękuje ;) co ma być to będzie ;)

Martynka domaga się uwagi ;))) na resztę postów później, dzisiaj grill ze znajomymi ;)

buziaki dla wszystkich pięciomiesięczniaków ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709850 przez chomiczka
Marusha jasne że ten rok jest dla Ciebie szczęśliwy, w końcu w tym roku pojawił się Twój największy skarb :) Trzeba złapać byka za rogi i pociągnąć tą dobrą passę dalej ;)

Jadzia u nas we Wrocławiu jest mnóstwo czarnych człowieków :woohoo: nie mam nic do niech jeśli chodzi o kolor skóry, ale to jak się tutaj zachowują to szok. Jakby wypuszczeni z klatki, napaleni, szukają tylko dup do przerżnięcia :laugh: Także już też sobie wyrobiłam pewne zdanie na ich temat. Lepiej omijać ich szerokim łukiem ;)

Monia super niespodziankę przygotowaliście dla Kini. Na pewno będzie wniebowzięta :lol:

Satine bardzo Ci współczuje, też mam problematyczną teściówkę, ale chyba nie do tego stopnia co Twoja :ohmy: a co ją obchodzi ile wy jeździcie do mamy!! Powiedz jej że gdyby była normalna to byście częściej do niej przyjezdzali. Jest taka wredna i się jeszcze dziwi dlaczego nie masz ochoty jej widzieć. Nie daj się jej, jak będzie wymagać tego sytuacja i odpyskuj. Nie może tak Ciebie traktować! Uświadom jej że jesteś dorosła i nie ma prawa tak sterować Twoim życiem! A jak będzie mega nieznośna to powiedz żeby się nad sobą zastanowiła jeśli chce w ogóle widywać wnuczke!! Przecież jesteś mamą jej ukochanej Marysi, musi Cię szanować i pomimo niechęci mogłaby czasem zamknąć jadaczkę :silly: biedna jesteś, bardzo Ci współczuje bo domyślam się jak to jest.

isola
pani psycholożka ;) a gdzie pracujesz i jak wygląda Twoja praca? Twoja starsza córeczka była jak mój ancymon??? i Ty się zdecydowałaś na drugie dziecko? Podziwiam Cię :) ja nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduję się na kolejne :silly: Dobrze ze się wreszcie ujawniłas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709859 przez ola85
Witajcie,
U mnie pobudka 5.30 :blink: teraz moje dzieciątko odsypia, kotlety się smażą, a ja mam chwilkę :)
Jadzia, Madlen - strasznie mi się podoba Wasze podejście, bo dokładnie się z Wami zgadzam! Facet który w ten sposób zaczepia kobietę to cham, burak i prostak.
Jadziu - ja bardzo lubię fiolet :laugh:
Monia - Ja też uważam że z niczym nie należy przesadzać, ale że akurat ja jestem tą "bezglutenową" to glutenu się boję. Tym bardziej że u mnie celiakię zdiagnozowali w wieku 23lat. Wiedza lekarzy w tym zakresie jest niestety znikoma... A uwierz na diecie bywa czasem ciężko ;)
Urodzinowe buziaki dla Kinii :kiss: siostra mojego M też dzisiaj świętuje :)
Ja chyba płaciłam 80zł od osoby
no i więcej nie zdążę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709883 przez Martyna
:kiss: :kiss: buziaki dla Lidzi i Ani !

Monia ucałuj Kinię :) wszystkiego najlepszego :)

Madlen super że się odezwałaś :)

witam nową Mamę :)

reszta później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709885 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
My jesteśmy u moich rodziców, staram się czytać Was na bierząco, niestety z odpisywaniem gorzej :blush:
Wracamy jutro, dziadkowie zachwyceni.
Przepraszam że nie odniosę się do wszystkich postów :blush:
Wszystkie dzieciaczki do wycałowania, fotki oglądam po kilka razy :kiss:
Wszystkiego najlepszego dla Martynki z okazji pół roczku, i wszystkim 5 miesięczniakom :kiss: :kiss: :kiss: no i 11 letniej Kini :silly: :kiss:
Gratuluje wszystkich nowych umiejętności małym odkrywcom :lol:
Udanych wakacji i pogody wczasowiczom :)
Witam nową mamusię :)
Monia ja robiłam w tym samym lokalu co Ola, płaciliśmy 65zł od osoby, obiad, deser, zimna płyta - sałatki wędliny, kawa, herbata soki i napoje bez ograniczeń - nie do przejedzenia, następną taką imprezę też tylko lokal.
Satine współczuje sytuacji z teściową, ja nie przeczę u moich rodziców jestem znacznie częściej i oni mają dużo lepszy kontakt z Bartkiem, ale mojej teściowej to nie rusza. Mój M mówi że tyle samo ona ma do nas ile my do niej, a od urodzenia Bartka była u nas raz choć ma do nas 6km, a moi rodzice 60 i byli już z 10 razy.
I już mama mnie woła, żebym ukręciła majonez :lol:
Miłego weekendu :kiss:
Ps. Czy jeszcze jakiś dzidziuś wozi się w gondoli? Bo my jeszcze tak :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709907 przez dominia
Czesc dziewczynki ja tak na chwilke :)
Wczorajsze i te egzaminy co mialam tydzien temu ZDANE WSZYSTKIE !! :) tak sie ciesze, ze masakra :lol:
Kinia 100 lat Kochana !!! :*:*:*:*:* Monia ucaluj swoja NASTOLATKE ! :)
Satine
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Sylwia my jezdzimy tydzien dopiero w spacerowce :)

Spalismy dzisiaj pieknie ! Iguś zjadl moje mleczko z kleikiem i dopakowal cycusiem po czym usnal o 21 i wstal na jedzonko przed 5 i spal do 9 rano !!!!! Kocham takie nocki i chce wiecej :) cycki myslalam, ze mi eksploduja ;)

Siedze na wykladzie .. Dzisiaj zaczelismy nowy przedmiot .. Baba POJEBANA !!!! Jutro nam robi ustne zaliczenie kretynka .. A to tylko fakultet ;)

Milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709919 przez Martyna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dominia GRATULACJE KOCHANA :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709934 przez xpatiiix3
Jadziaa oo ale jazdy tam w stanach na punkcie kobiet a tu na przywitanie itd nieznajomi nawet w policzek się całują ja byłam półtora roku temu wiec to dla mnie nie nowość ale zaczepiają hehe ja tam rasistka nie jestem dla mnie murzyn też człowiek :)

Marlena no powodzenie mam hehe ale albo za starzy albo za młodzi hehe :P tatko dzisiaj ma rocznice wiec wolna chatę zostawiamy im zaraz do Brukseli wracam no i znowu neta nie będę miała... :/

Isola witamy :)

Dominia gratulacje fajnie ze tak dobrze Ci idzie :)

Dzisiejsze pieciomoesieczniaki mocno całuje :D ;***

Ja to wczoraj i dzisiaj mogłabym tylko spac i spac :P

A i tak jak zawsze @ miałam po 5 dni co 30 dni tak teraz 3 dni ciekawe kiedy następna przyjdze :P hehe

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #709974 przez ola85
to kontynuuję...
Jadziu - ja też współczuję mieszkańcom :blink:
Isola - witaj :)
Chomiczka - historia mrożąca krew w żyłach, współczuję
Marusha - bardzo dobrze im powiedziałaś, właśnie tak myślę że kobiety w takich kwestiach powinny być odważne :) Tym bardziej że przecież masz córeczkę i na pewno byś chciała w przyszłości była pewną siebie i odważną kobietą jak mamusia :blink:
Liduś za buziaki dziękuje :)
Martyna - haha to teraz obie piszemy na raty :laugh: Buziaki dla Robercika i Ani :kiss: :kiss:
Monia - ja sprawdziłam dokładni i płaciliśmy 75. Mieliśmy to co Sylwia plus jeszcze jakiś barszczyk czy gulasz
Dominia - GRATULACJE :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709995 przez Satine0
Dominia Dzięki :) Szymek cyckiem nie jest całe szczęście, ale też nie chce się z nimi jakoś pokłócić. Mówi im co sądzi, ale w sposób delikatny...chociaż ja chciała bym żeby raz a porządnie powiedział co ma powiedzieć. Trochę go rozumiem bo to w końcu jego rodzice...no ale.

Stwierdziła jeszcze wczoraj, że święta się spędza w domach rodzinnych. NA co ja jej zapytałam czy w takim razie mamy z Szymonem osobno święta spędzać to tylko się głupio uśmiechnęła. Nie wiedziała co odpowiedzieć. Teraz my z Szymonem mamy własną rodzinę i dom rodzinny nasz i Marysi jest tam gdzie się mała urodziła i gdzie mieszka :)
Zachowuje się jakby Marysia miała tylko JEDNĄ babcię.

A wogóle jestem czuła na tematy o mojej matce. Rodzice są po rozwodzie. Wiem, że bardzo źle robiła. Ale mam z nią teraz bardzo dobry kontakt. Wcześniej go nie miałam wcale. Kocham ją ponad wszystko i mimo wszystko. I nie pozwole by facet , który bzyka katechetkę ( teściu) mówił mi, że mam mieć do mamy dystans !!

Teraz chciała ją zabrać do kościoła...powiedziałam, że nie może ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl