BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723498 przez Paulaaa
Cześć.

Czytam Was na bieżąco, ale już z odpisaniem gorzej. :dry:

U nas wszystko ok. :) Amisia rośnie, pięknie siedzi. Pojawiają się pierwsze próby raczkowania, aczkolwiek jeszcze nieudolne. :blush: Zębów jak nie było tak nie ma, ale to nawet lepiej. Niech wyjdą później. ;)

Pati gratuluję. :lol: Tak coś czułam, że chodzi o Cb jak nam tu Alinka wyskoczyła z tajną nowinką :silly: Dawaj foty pierścienia!!! :woohoo: :woohoo:

Dominia, Isola zdrówka dla Ninki i Igula. :kiss:

Monia kiecki jeszcze nie mam. :lol: Ja jak zawsze na ostatnią chwilę się ogarnę. :silly: Grunt, że są obrączki. :blink:

Isola śliczne masz dziewczynki? Jaka jest miedzy nimi różnica wieku?

Kasia a to Ci rozdarta Tośka. :blink: Może to faktycznie ząbki? Daj jej czopka przeciwbólowego. Może będzie lepiej. :) My ostatnio trzy dni pod rząd jechałyśmy na czopkach, bo inaczej Amiska była okropna.

Aga ja witaminkę D daję prosto do buziaka. Jednak jak jest mega słońce na dworze to młoda nie dostaje jej wcale. :blink: Bebilon nie jest tłuczący, zapewniam. :) Moja Ami wczoraj zjadła cały słoiczek gruszek, pierwszy od x czasu :)

Absolutnie wszystkie zdjęcia piękne! Dagunia cudne perełki, Maryś pięknie siedzi (zupełnie jak mój ancymonek), Adaś duży chłopczyk :)

Pokażę Wam Amelkę i Bartusia.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny wstały, więc lecę. :)

Miłego dnia. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723506 przez dominia
Paula to niedługo pijemy forumowy panieński ? :lol: jeej super :kiss:
Amelka i Bartuś cudni :kiss:
my byliśmy w sobotę u mojej koleżanki z liceum co ma Jagódkę 8 dni młodszą od Igula i prócz wielkiej głowy mojego Syna nie było między nimi wielkiej różnicy jeżeli chodzi o golonki itd :lol: Jagoda miała spowolniony zapłon i zanim się ogarnęła to Młody już ją za rękę ciągnął i dotykał po buzi :woohoo: słodkie są takie maluchy !!! :kiss:

Martwię się tym lekarzem :( jeszcze ta wysypka .. :( chooooooooj wi co to jest :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723519 przez ola85
Witajcie,
To ja tak szybciutko spróbuję nadrobić, bo widzę że dużo nie napisałyście :blink:
Pliszka - Dziękuję. Fajnie że urlop się udał. Mazury są przepiękne, ale od nas to strasznie daleko i nie ma porządnych dróg, ale jak mała będzie starsza to na pewno nie odpuścimy :)
Marlena - co do dentysty to napisze na pw :blink:
Satine - piękna Marysia nad wodą :)
Isola - cudne dziewczynki :)
Pati - no to dobrze że domyślałyśmy :) Wszystkiego dobrego dla Was :kiss:
Kasiu - dobrze że podróż się udała, a tak się bałaś :blink: Oby marudzenie Tosi przeszło i dała Wam skorzystać z urlopu :)
Jadziu - zdrowia dla taty.
Paulaaa - świetne zdjęcia dzieciaczków.


Dużo zdrówka dla wszystkich chorujących dzieciaczków :)

Ja jestem u rodziców i powiem Wam że dopiero teraz doceniłam różnicę między domem a mieszkaniem :blink: To albo gorąco, albo przeciąg :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723560 przez Satine0
Dominia Jak wysypka to 3 dniówka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723687 przez dominia
Satine babeczka najpierw stawiała na 3 dniówkę ale to jednak nie to :)

Ig ma uczulenie na ten antybiotyk co brał :pinch: dostaliśmy summamed na 4 dni raz dziennie po 4 ml i fenistil w kropelkach .. :( gardło dalej chore, migdałki takie jak u starego z anginą :( poszedł na tamten antybiotyk ale zmieniliśmy ze względu na uczulenie .. w piątek kontrola ..

Princess szukałam tej herbatki bez dodatku cukru bo faktycznie przeraził mnie skład tych granulowanych .. pojechałam do tesco i nie było :angry:
Niedaleko miałam reala więc podjechałam i cud .. była ta owocowa i koperkowa ale wzięłam owocową :) przeszłam się jeszcze po tych produktach dla dzieci patrząc z ciekawości na ceny i widziałam tam Adasiową Humanę !! od razu sobie o Was pomyślałam bo mówiłaś, że ciężko ją spotkać w sklepie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723761 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
Podczytuje Was, ale przed wyjazdem pranie, prasowanie i pakowanie, więc jestem mniej aktywna.
Weekend był super. Wczoraj byliśmy na lodach i na kabaretach na rynku :) pogoda dopisała, synek zaczepiał kobietę która koło nas siedziała :blush: :blink:
Ola super zdjęcie z usg :) a pomyśl że już za pół roku nasze dzieciaczki będą obchodzić swoje pierwsze urodzinki, aż się wierzyć nie chce :)
Pliszka zdjęcia Olusia w naszym półroczniakowym wątku super, mój M jak to zobaczył, to zapytał, czy byliście w gazecie :silly: :lol:
Satine ale ładnie już Marysia siedzi :lol:
Isola piękne te Twoje księżniczki :kiss:
Pati gratulejszyn :lol: pisz opowiadaj i pokazuj :silly:
Kasiu super Kacper :) udanego pobytu :)
Jadziu zdrówka dla taty :kiss:
Paula Ami i Bartek super, jak słodziutko się bawią :) powodzenia w przedślubnych przygotowaniach :)
Dominia oby tym razem antybiotyk był trafiony.

Miłego dnia :kiss:
postaram się jeszcze odezwać przed wyjazdem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723766 przez bananamana
czesc mamusie :)

My dzis nocka ladna po viburkolu cala z wyjatkiem jedzonka przespana :)
Dagunia była dzis na spotkaniu z forumowa ciocia Olą i kolezanką Lidzią, Lidka do schrupania śliczna dziewczynka :) Ola pozniej wrzuci zdjęcie ze spotkanka :) Olu czekamy :D

Dominia mam nadzieje ze Igiemu szybko przejdzie tak mi go szkoda biedactwo małe :kiss:

Paula świetne zdjecia :)

Jadziu wspolczucia pisz do nas czesciej w miare mozliwosci :kiss: brak cie tu na forum :)

Dziewczyny ale nam sie udalo kupilam mlodej na Allegro komplet zabawek garnuszek na klocuszek, kula hula, kostka z dajacymi odglosy zwierzatkami i roznymi duperelami, zapachowego piszczacego pieska , dwie ksiazeczki, magnetyczne klocki ikilka przytulanek stan poprostu idealny wszystko w j. polskim z dolaczonymi bateriami wygladaja jakby nie byly uzywane dalam 120zl no zakup zycia poprostu jestem mega zadowolona chyba bardziej niz Daga hehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723825 przez ola85
A ja żartowałam że Dagusia jest bardzo do Bartusia podobna :) A nawet nie wiecie jakie ma super ząbki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723836 przez xpatiiix3
Opowiem jak wrócę do domu na razie dostęp do neta mam chwilowy..

Dziękujemy :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723852 przez michasia
Ola, Banana to fajnie, że spotkanie się udało.

Jadzia to się z kuzynem załatwiłaś:) raz a dobrze:)Zdrowia dla taty.

Pati gratulacje. czekamy na jakieś szczegóły.

Mam nadzieję, że z choruszkami już lepiej.
Ania ma chyba zapalenie ucha. w sob miała w jednym uchu takie żółte krształki-jakby zaschnięta taka wodnista ropka. była jakaś taka wrażliwa na to ucho, później płaczliwa i marudząca. Nie chciała jeść cyca od strony tego uszka. W niedz daliśmy jej przed wyjazdem do kościoła paracetamol. Wieczorem jeszcze tak pokwękała. Ale nie ma temp, tylko tak sobie bardziej marudzi, rozpłacze się. W nocy Ania budziła się z 6 razy, spała w końcu z nami. Dziś byłam u pediatry, dostałam antybiotyk, krople do ucha i skierowanie do laryngologa. Dostać się do laryngologa graniczy chyba z cudem, więc odpuściłam jeżdżenie jeszcze raz z Małą. Ogólnie jest normalna, tylko czasem się rozpłacze, z recepty wykupiłam tylko krople, najwyżej jak nie przejdzie to do środy aptekarka ma trzymać receptę. Ale jakby było gorzej, to wolę jutro prywatnie iść i poprosić by nas laryngolog przyjął, a sama pediatra mówiła, że jak Ania nie choruje i w ogóle, to szkoda jej podawać antybiotyk. Więc skoro nie gorączkuje i jest w miarę dobrze, to jej nie dam...ach żem się rozpisała.

Z nowych rzeczy to Ania przekręca się na brzuszek:) W sob. jedliśmy śniadanie i usłyszeliśmy płacz-Ania przeturlała się z maty, tak 70cm pod nią i się przekręciła na brzuszek, nie wiedziała co dalej i się rozpłakała:)Wcześniej też próbowała, ale nie mogła sobie z wyjęciem rączki poradzić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723856 przez dominia
Mój biedaczek śpi :( usnął prawie przy cycu a później przelewał się przez ręce i padł w ciągu minuty :(
Gorączki nie ma, po fenistilu lekarka powiedziała, że może być ospały .. dostał narazie tylko raz 5 kropelek, żeby szybko mu przeszło bo płacz mnie ciśnie :(

Asia oby Tacie nic poważnego nie było, Kochana mam nadzieję, że wrócisz do Nas i nadrobisz nasze wypociny :)

Chomiczka jak Oluś ?? :kiss:

Patii to czekamy ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723867 przez Pliszka
Hejka :laugh:

Pati- G R A T U L A C J E!!! :lol: Obyście byli szczęśliwi :laugh:

Paula, ale fajna parka! :laugh: Jak znajdziesz suknię, to się pochwal! :)

Sylwia - Dziękujemy :laugh: :laugh: :laugh:

Dominia, Isola - zdrówka dla maluchów!

Jadzia, przykro mi z powodu Taty :( Trzymam kciuki! Hubi- niesamowity!!!!!!

Połamała nam sie druga parasolka do wózka :dry: A miała byc taka super :dry: Zamówiłam teraz jakąś z włókna szklanego, mam nadzieje,ze okaze sie lepsza, bo z naszym koczowniczym trybem zycia, jestesmy wymagającymi uzytkownikami ;) A bez parasolki sie nie da spacerowac :(
www.mamasandpapas-polska.pl/produkt/opis...arasol_mix_kol_denim
poprzednia mielismy taką, nie polecam :angry:
allegro.pl/kees-parasol-parasolka-do-woz...-30-i3402812386.html

W ogóle dziś dzień zakupów :laugh: Byłam w pobliskiej galerii i zobaczyłam bluzę, w której się z miejsca zakochałam, co mi się zdarza bardzo rzadko. Zadzwoniłam do Miśka, że właśnie sobie kupiłam prezent na Mikołajki, więc ma z głowy :silly: Oczywiście bardzo się ucieszył :blink:
world.intimissimi.com/product/jewel-deta...weatshirt/158329.uts
Na zdjęciu nie widać, ale ona jest cała ze srebrną niteczką i do tego ten naszyjnik :lol:

Miłego wieczoru :) Ja zaraz kąpię Olusia i zmykam na zumbę :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723908 przez Madlen
Ja tak na szybko, bo mały daje w kość :)

Współczuję chorym maluszkom :(

Dominia Adi bardzo lubił rosmanowskie dania i deserki.
Ostatnio nie chce jeść obiadków, ryk, wszystko lata, za to deserki chętnie.
Muszę pojechać po te rosmanowskie koniecznie. Bardzo lubił "warzywa z ogrodu"

Monia bdb decyzja!
W jakim sklepie byłaś? Akpol?
Hamowanie zagrożeniem?

Pliszka właśnie ta bezcukrowa bananowa kaszka z Bobovity na kolację nam śmierdzi chemią, Adi już za nią podziękował. Kasza ląduje w koszu.

Wiecie może z jakiego sklepu ubranka dla dzieci odpowiadają rzeczywistym rozmiarom dziecka?
Te rozmiary w wielu sklepach są bez sensu..

Banana ten Ibum na ząbkowanie? Viburcol bez recepty?

Pati no no no............. :ohmy: Opowiadaj. Jeśli jesteś szczęśliwa- gratulacje :)

Dominia czyżby reakcja na lek? A jednak..

Jadzia pamiętamy pamiętamy, chciałam Cię wywoływać, a Ty łobuzie takiej przerwy na forum jeszcze nie miałaś..

Dużo zdrowia dla taty.

Pliszka Mikołajki to trochę pojechałaś :)



Hurtowo- wszystkie zdjęcia cudowne !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723916 przez Pliszka
Madlen, no bo jak na złość żadnej innej okazji nie ma po drodze :blink: A tak bez okazji szkoda kasy :silly:
Ta kaszka rzeczywiście chyba mało smaczna, bo Olek też kręcił nosem, za to jak mu zmieszałam z połową słoiczka musu wieloowocowego z babydreama to wsuwał aż miło :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723970 przez sylwia1986
Olu właśnie miałam pytać czy faktycznie Daga podobna do Bartka ;) ciekawe czy jakby się spotkali w neutralnych strojach (nie chłopięcych ani dziewczęcych) i zrobić im razem zdjęcie, czy forumowe ciocie odróżniłyby dzieciaczki :)

Madlen Virbucol na receptę. Kurcze też zakupiłam tydzień temu bananową kaszkę bobowity bez cukru :dry: jeszcze jej nie otwierałam, najwyżej będę mieszkać jak Pliszka z prawdziwymi owocami :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl