BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #731707 przez xpatiiix3
Ola to patrzę ze fajnie się bawiliście, super :)

Marcel ostatnio jak coś nie pasuje mu a mnie nie ma to 'mam' krzyczy Wasze dzieci też zaczynają Was wołać jak coś im nie pasuje.? :] na razie lepiej się czujemy ale od soboty je po 80-90 ml mleka albo i 30 zdarzało się a tak to nie bardzo zupki obiadki wcale nie chce jeść... Za to przez gorączkę pije dużo patrzę ze juz na razie w porządku jest ma 36.6 :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731755 przez sylwia1986
Dzień doberek :kiss:

Pliszka gratuluje zapału :side: podziwiam

Marlena oj bardzo szybko te nasze dzieci teraz się rozwijają,

Pati Bartek krzyczy "jej jej jej" jak jest zły :lol: :silly: Daj znać jak po wizycie :)

Olu no i pięknie się impreza udała :)

My byliśmy jeszcze wczoraj u teściowej na kolacji i załatwiliśmy dla Bartka swojskiego królika do zupek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731769 przez xpatiiix3
m.youtube.com/index?gl=PL&hl=pl&desktop_...6cJ2A&feature=fvwrel

Marcelek sika ze śmiechu i aż się trzęsie jak to ogląda :) swietna krotka bajeczka :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731778 przez Pliszka
marlena, lubię to uczucie po ćwiczeniach lub bieganiu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731853 przez xpatiiix3
Trzydniowka ,ale znowu temp rośnie... Szczepienie mamy na 19.09 przełożone :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731887 przez Pliszka
pati, to już lada chwila powinno przejść, buziaki dla chorowitka :kiss:

właśnie zgłębiam program do robienia kolaży ze zdjęć :) Wydaje się fajny :) www.daisytrail.com/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na razie raczkuję ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731934 przez xpatiiix3
Śliczny Olus :D

U Nas poprawa podgorączkowy był, no i siedział na brzuchu u mnie rozmawialiśmy i zwymiotowal na mnie trzymając cały czas smoka w buzi, to jest komediamt no i dalej się śmiał ,także ogólnie jest w porządku :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731937 przez Suzi
Witajcie Kochane :)

Trochę mnie nie bylo, ale czasem podczytywałam, jakos czas przyspieszył, albo my więcej w plenerze, zeby jak najwiecej skorzystać przed powrotem do domu, ehhhh, aura powrotu juz wisi nad nami :huh: a najgorzej to ta podróż, sam stres, jak jechać, zeby soę w korki "powrotowe" nie wpakować :P

Tak wybiórczo poodpowiadam
ola czaderska sukienka, a wygladacie jak starszezrodzenstwo Lidzi ;)
pliszka, no super ten program do kolaży
chomiczka zdjecia mojego ulubieńca i te jego oczęta to samavprzyjemność :lol:
pati dobrze ze to TYLKO trzydniowka, nie daje powikłań, wiec spoko, teraz tylko wysypeczka i koniec pieśni. Zdrówka :kiss:
marlena no super szczupak z Ciebie, a Fifi mocarz, super facecik, a co to się DZIAŁO po tym porto.....?.. :woohoo: :side: juz jedna tegoroczna majówka zapisana do przyszlorocznych kwietniówek więc...... :silly: :woohoo: :lol:
monia, goni Igusia narzeczonego, i to na własnych nózkach :lol: , menu odlotowe, normalnie weselne"! Mmmmmmniam
jadzaia fajna fryzurka, zazdroszczę mocnych i gęstych wlosów, u mnie z tym biiiiiida
michasia czytalam ostatnio w " w Sieci" albo a "do Rzeczy" o Waszym hobby, duży artykuł był o rekonstrukcjach historycznych. To juz w zasadzie nie hobby a styl życia :) o mieczach niejakiego Szymona Chlebowskiego....znasz?

Reszta pożniej, pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731961 przez ola85
Pliszka - ten Twój synuś jest do schrupania. Jak się tak ładnie uśmiecha to chciałoby się wytulić.
Suzi - dzięki :) a tym wiekiem to faktycznie bywa zabawnie. Ludziom tak głupio zapytać i tak podpytują ile lat po ślubie itp. i na końcu zawsze są w szoku. Jeszcze się taki nie urodził, co by mój wiek dobrze ocenił :silly:

Jeszcze chciałam Wam napisać że te nasze forumowe dzieciaczki to rozwijają się w zawrotnym tempie. Lidzia robiła furorę,bo był chłopiec prawie 5 miesięcy starszy od niej i na prawdę wielu różnic nie było widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731965 przez jadziatopol
hej dziewczyny:)
wczoraj napisalam posta ale niestety telefon mi sie zawiesil i nic z tego nie wyszlo
Patii dobrze ze juz wiadomo co Marcelkowi bo juz sie zaczelam martwic :)
Ola no to niezle sie wybawiliscie :)
Suzi no wreszcie kochana odezwalas sie ! :lol: dobrze ze juz wracasz? jak Mikus???
Pliszka to niezla imprezka :lol: kac juz solenizantowi przeszedl? jej...kiedy ja mialam 30-tke? wieki temu :blink: Olus swietny ! doskonaly usmiech :lol:

My wczoraj pojechalismy do Ikei kupic prezencik Hubkowi z okazji ukonczenia 7 miesiecy :lol: kupilismy 2 zabawki drewniane...jedna z nich ma Igulka :) Hubcio wola mnie juz swiadomie (tak mi sie wydaje) MAMA...jak mu znikam z oczu to slysze ze mnie wola :lol: to jest super :lol:
Moj tata znowu jest w szpitalu...cos z nerka nie tak...ale staram sie pozytywnie myslec :lol:
Dzisiaj nam wyciagaja wszystkie okna na kilka godzin dlatego juz czekamy w pelni gotowosci z Hubciem i ruszamy w swiat :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731967 przez Madlen
Hejka.

Byliśmy na trochę w Łodzi prosić chrzestnego, chrzest będzie 5 października w Kowalu.

Nie mam czasu na forum, dziecko nie pozwala. Jak jest odrobina czasu to albo się kąpię albo sprzątam/piorę/prasuję.

Princess życzę Adasiowi szybkiego powrotu do zdrówka. Co do koloru włosów- mój Adaś też ma jaśniutkie, M. też miał a potem mu ściemniały.

Monia śliczny fotelik

Pliszka kuzynka wczoraj mówiła właśnie o mopie parowym, że jest do bani..Woli zwykły

Monia jestem w szoku z tą traumą..

Jadzia śliczna fryzurka

cdn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731974 przez Pliszka
pati, Ola, Jadziu - dziękuję za komplementy :laugh: :kiss: Nie mogę się napatrzeć na to moje dziecko :laugh:

Jadzia, tak, solenizant już w formie :blink: wczoraj leczył się piwkiem ;)
Zdrówka dla Taty!

Suzi, no nareszcie :) Welcome back :laugh: Trzymam kciuki za spokojną podróż, a póki co jeszcze odpoczywajcie i nie martw się na zapas :)

zbieram się na zumbę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731988 przez Monia_T
Cześć

Zaczne tak egoistycznie, a później sobie poczytam co u Was :blink:

Pracowity, ale bardzo udany weekend dobiegł końca :)
Chrzciny udały się rewelacyjnie :laugh: Igunia uhahana przez całą uroczystość w kościele, uśmiechnięta, zadowolona, aż nasz bardzo poważny i nielubiący dzieci proboszcz powiedział, że tak zadowolonego dziecka jeszcze w tej kaplicy nie było :lol:

Przy okazji Madlen, dzięki...gdyby nie Ty nie wiem czy doszłoby do chrztu ;)

Po uroczystości bardzo przyjemne przyjątko w domu, wszystko na wesoło :laugh: Zarówno mnie i gości bolały brzuchy ze śmiechu i przejedzenia, ale wszystko takie dobre było...a ludzie tacy dowcipni, atmosfera świetna :silly:
Chomiczka, dziękuję, ciasto pyyyyycha :laugh:
Pozostałe też wypróbuję :silly:

Po powrocie z kościoła znalazłam u Iguni drugiego ząbka, rano go nie było, więc prawdopodobnie wyszedł w kościele :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Napiszę Wam jeszcze, że byłam dziś z Igulką w szpitalu w poradni metabolicznej. Wyczekałyśmy swoje :dry: norma. Muszę zrobić jej badanie krwi i wtedy dowiemy się czy jest ok czy sie martwić.
Igi jak zwykle usmiechnięta, zaczepiała wszystkich wokół, skakała mi na kolanach. Ludzie się do niej uśmiechali :) Podeszła do nas babka z chłopcem na rękach, on ledwo siedział, gibał się na boki, taki mało zainteresowany...i spytała ile Iga ma bo pewnie starsza, że taka kontaktowa i rozwinięta. Ja jej mówię, że 6 i pół. A ona zdziwiona mówi, że jej ma 9 miesięcy, byłam w szoku...:)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732062 przez chomiczka
Monia śliczny kolor sukienki miałaś, koralowy :) prześlicznie wyglądałaś, Igunia oczywiście też. Kinia bardzo ładnie w sukience, i ta burza włosów, piękne ma te włosy ;) Obie dziewczyny do Ciebie całe podobne, do tatusia wcale :silly: Mam nadzieję że nie miałaś żadnych problemów z ciastem. U nas też wszyscy bardzo je lubią ;)
Mój Olo to podobny do tego bobasa 9 miesięcznego, też taka lama trochę niekumata :silly: leży i coś tam gaduli ale żeby się garnąć do jakiegoś działania to już kiepsko... No cóż, taki już jest, w przyszłości może nadrobi i będzie artystą albo jakimś geniuszem czy coś :silly: :silly:

Suzi wreszcie my ticher, już myślałam że nigdy do nas nie wrócisz :ohmy:
Mikołajek taki dojrzały i jakby mądrzejszy, oczątka też niczego sobie ;) pamiętam jak modliłaś się o trzeci miesiąc a tu już 4!!!! Sto lat!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732118 przez xpatiiix3
Dziękujemy, ciesze się ze temperaturka juz minela wszystko ok jest no i apetycik wrócił co najważniejsze :)

Monia Igula cudowna gratulacje drugiego zabka :)

Pliszka chyba kazda z Nas nie może się napatrzeć na swoje dziecko każde jest cudowne :)

Ahh Suzi Miki jest boski nasz rodzyneczek :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl