BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #743162 przez kasia123m
Dzien dobry :laugh:

Ale tu cisza.slonko wychodzi za oknem.Tosia od 22min na puzzlach na brzuchu na podlodze.pelza do tylu:)o juz lezy na plecach.bedzie ryk czy niee?naweet nie.wczoraj tez sie przewrocila kilka razy.katar ma.zarazila sie od syna.wirusowy leci przezroczysty z nosa.ide z nimi na 14 do lekarki.syn ma chyba leekka dusznosc.musi dostac leki rozszezrajace oskrzela.ma stme infkcyjna od chorownia w przedszkolu.na katary wirusowe czasami reaguje dusznoscia.
Piore jakies pranie.powinno dzis wyschnac w tym sloneczku..

Milego dnia dziwczyny :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743222 przez bananamana
Czesc dziewczynki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do spania Dagi w nocy ostatnie dwie nocki spalam w drugim pokoju i slyszalam tylko jak obudzila sie na karmienie fajnie tak ale mimo to szczerze powiem ze nie czuje sie komfortowo ze ona spi w innym pokoju nie wiem czemu chyba sie za bardzo przywiazalam do spania w jej pokoju.

Marusha śliczna macie ta córeczke jaka duza i jak pieknie stoi :)

Powiem wam Daga znow napedzila nam stracha wczora przed polnoca ale od poczatku wieczorem zasnela sobie przy butli najedzona o 19:30, ja przed spaniem poszlam do jej pokoiku zobaczyc czy jest przykryta itd jak weszlam i stanelam nad lozeczkiem patrze tak na nia a ona zaczyna sie wiercic cos pomrukiwac przez sen i nagle sie obudzila z takim krzykiem ze nie wiedzialam co sie dzieje tak plakala ze nie moglam jej uspokoic tylko raz wczesniej sie tak zdarzylo ale to wieczorem nie podczas snu,tulilam ja, kolysalam mowilam spokojnie do niej nic nie pomagalo mowie chyba te zeby bo wciskala az piastki do buzi wzielam wsadzilam jej czopek i dalej tulilam nie moglam uspokoic przez godzine tak zalosny krzyk co przysnela znow sie budzila i ryk w koncu mowie sprobuje moze przy butli sie uspokoi no i poszlam zrobilam butle wydoila cala porcje i za 2 min zasnela bylam w szoku nigdy sie tak nie zachowywala jak byla glodna powiem wam trzeslam sie jak nie wiem bo to czlowiekowi rozne mysli do glowy glupie przychodza co jej to moze byc nie moglam pozniej zasnac z tych emocji chyba poprostu jej sie nalozylo zeby glod i slyszalam ze po 6 miesiacu maluszki moga zaczac miec koszmary senne wiec byc moze i to. Dzis chodze jak zombie zasnelam o 2 a mloda sie obudzila o 6 wypila nadprogramowa butle i zasnela do 7 teraz znow ma drzemke.
To sie rozpisalam miłego dnia mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743254 przez anoda89
Dzień dobry. Pogoda dzisiaj do dupy aż się blee robi i głowa boli. Stary na grzybach jak wróci to się kawy napijemy może przejdzie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743281 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Za nami ciężka noc, także Marlenko możemy podać sobie ręce.. Ale za to szykuje się ładny dzień :)

Olu co do fotelików i Twojego pytania nie wiem :S ale Lidzia już długi czas siedzi sama, dobrze trzyma główkę, więc najlepiej przymierzyć ją do fotelika w sklepie i zobaczyć jak to wygląda.

Alinko fajnie że znowu jesteś. Gratulujemy ząbków i nowych umiejętności Natuni :)

Marusha oj doskonale Cię rozumiem, ja i bez pracy czasem padam wieczorem na cycki :) buziaczki dla Martynki :kiss:

Pricess, Chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia :kiss:
Mam ambitny plan zrobić na obiad papryczki faszerowane ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743283 przez dominia
Witam,

u Nas w miarę czas leci .. w nocy jedno karmienie i pobudka przed 8 więc tutaj super :)
U mnie niestety nie obyło się bez antybiotyku :dry: od 4 dni łaził po mnie jakiś śmieć .. bez przeciwbólowych pokładałam się na łóżku bo tak mnie wszystko bolało ;) i gardło do tego zaczęło ostro boleć .. wczoraj pierwsza dawka a dzisiaj już czuję różnicę !!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wczoraj byłam w rossmanie kupić mleko, wzięłam to 800g bo tego większego oczywiście nie było :pinch: i oczywiście ostatnie pudełko .. do tego 4 słoiczki owocków Igunia i co ? zapłaciłam 41 zł !!!!!!!!!!!!!!!! normalnie mi oczy wyszły :ohmy: :ohmy: 17 zł było mniej a przecież samo mleko 44 zł .. tak żałowałam, że nie było drugiej puszki mleczka bo od razu bym wzięła :) to się nazywa promocja a nie to co w pożal się Boże biedronce :dry: ja tam kupuję tylko pampersy a jak mam kupić mleko to wole jechać do rossmana i kupić w tej samej cenie :)

Satine i jak sytuacja z tą zabawką z tablicy ??

ciekawe co tam u Jadzi :whistle: :unsure: :kiss:

miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #743328 przez [email protected]
Dzień dobry :) U nas dalej choróbsko :( znowu więcej cycusia,w nocy 3-4 razy i w dzień też cyc rządzi :blink:

Ola z fotelika nie może wystawać głowa,u nas też nogi wystają ale jeszcze 2 miesiące poczekamy z nowym tronem

Monia wyszło super :) dziękujemy :)

Princess ja nie widzę żadnej matrony a szczęśliwą mamusię :) Adaś cud malinka :kiss: :kiss:

Buziaczek Zuzia super dziewczynka :kiss:

Kasia Tosia się zmienia :kiss:

Marusha pięknie stoi,wycałuj niunie :kiss: cudna jest :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743370 przez Satine0
Hej wam..

Tyle napisałam a się zachciało mojemu laptopowi konfiguracji i BUM ;-)

Dominia Była promocja -25% na wszystko. Też zapłaciłam z 15zł mniej. A zabawki dla Mary nie ma dalej...nie pomagają nawet groźby, że sprawa trafi na policję. Tak czy siak trafi. Poczekam do jutra.

Princess
Dla mnie też super wyglądasz ;-) Nawet jak masz kilka kg na plusie to uroczo Ci z tym :) Serio. Jesli Cie to pocieszy to ja nadal mam 15 kg na plusie. I nic mi nie pomaga...

Wogóle z moja spora dupą wbieram się po wypłacie do dietetyczki. Akurat babka leczy również cukrzycę więc zajmie sie też Szymkiem. Generalnie ma same pozytywne opinie więc mam nadzieje, że mi pomoże :)

Wczoraj pojechaliśmy kupić auto. Mieliśmy ropniaka a ropa wiadomo po ile stoi...(u nas 5,99 szok). Kupiliśmy z gazem...wracając do domu rozerwało nam oponę. Całe szczęście nie było za nami rozpędzonych samochodów ( droga szyb. ruchu ). Ja to mam pecha w tym miesiącu !! Dobrze, że Marysi nic nie jest. O nią bałam się najbardziej :( Glupia opona a ja przeżyłam horror.

A dziś w rossmanie 6-pak chusteczek pampersa za nie całe 25zł ;-) ciekawe czy będą jeszcze wieczorem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #743462 przez ola85
Marusha - wow, ale piękna panna :kiss: i jaka zwinna :)
Princess - współczuję dolegliwości, Napiszę Ci coś na prv :blink:
Marlena - u nas też problemy ze snem :(
Sylwia - mniam papryczki, uwielbiam :) co do fotelika to tak zrobię :)
Aganobla - dzięki :)

Wszystkim chorym mamusią i dzieciaczkom dużo zdrowia :) :kiss:
Mam malutko czasu dlatego tak króciutko :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743471 przez [email protected]
Ola jeszcze chwila i bułecka będzie stać a Gabrysiowi nic się nie chcę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743665 przez bananamana
Jaki tu spokoj nananana nikt tu nie pisze nananana :silly:
Młoda śpi ja z lampką wina zasiadam przed kompa zeby was nadrobić a tu nie ma co nadrabiać :)
Gdzie są wszystkie mamusie???

Ola ale Lidzia silna lada chwila bedzie stać i dreptać :)

Satine matko świeta az mnie ciarki przeszly dobrze ze nikomu nic sie nie stalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743714 przez Suzi
Hej lutoweczki :)

Na początek Monia! To genialne, pięknie Ci ten kolaź wyszedł! Otrzymujesz zaszczytny tytuł Grafika Komputerowego Lutego i Wszechczasow :woohoo:

Satine, to faktycznie beznadzieja z tą zabawką, chamstwo, to mało powiedziane :dry: no i z ta oponą, chybabym na zawał zeszła :cheer:

dominia, zdrowiej biedaku :kiss:

bananamana, ja miałam podobnie z córką, też wpadała w takie histerie z niewiadomego powodu, zwłaszcza jak się rozespała, to muscie po prostu przetrwać, minie..

ola, poetko Ty nasza wspaniała, masz cud Lidusię, jaka już sprytna, muszę przestać czytać o osiAgnięciach Waszych dzieci, bo zawsze się stresuję, ze Mikuś jeszcze nie jest taki sprawny, bo zapominam ze on luciaczek kwietniowy :silly: :blink:

Alina, no wreszcie wrócilaś, juz się martwilam :side:

No i czas mój wolny minął....ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743716 przez anet-a-1401
hej mamusie:) malutka już śpi , a ja szukam kombinezonu dla malej na zimę tylko nie bardzo wiem jaki rozmiar bo teraz ma 74 cm i nie wiem 80cm czy86cm ah kurde i nie wiadomo tez czy rozmiar będzie taki jak na metce:/ nie lubie nic kupować na zas dla niej bo nie wiem czy to założy później....
jak moja mam ostatnio do mnie patrz jakie fajne spodnie na zime dla natki,.. tak fajne ale nie wiem czy je założy kiedy kolwiek ehh

Marlena1888
Natalka ostatnio tez w nocy zle spi zawsze musi dostać o 23 butle z mlekiem bo jak nie to pobudka o 12 lub 1 a tak to do 5 spi budzi się na herbatkę i spi do 8. i żeby jej ida podobno bo ma opuchnięte dolne dziasla tak dziś pani pediatra stwierdziła ale nie wiem już sama.

bananamana
tez się zastanawiamy z m czy malej nie polozyc w jej pokoju bo chcemy zrobić sobie sypialkę z prawdziwego zdążenia a nie ze ja spie w jej pokoju z m a czasem on w drugim, tylko u mnie jej pokój jest dwa pomieszczenia dalej, Natalia dziś w dzień obudzila się z strasznym placzem i nie było mowy o dalszym spaniu tylko dopiero na dworku usnęła

u mnie infekcje po ciąży zniknęły:)
satine
fajnie macie z rossmanem bo mój dopiero się buduje , kurde szczęście ze nic wam się nie stało a co do wagi ja tez nie mogę nic schudnąć tyle ze z ciąży zostało mi 2 kilo ale chciała bym z rzucić 10kg i nic. Moja
kolezanka poszla do dietetylka i powiedział jej ze przez rok będzie przygotować organizm do diety i w ten sposób tez powoli będzie chudła, wiec niezle sobie na niej zarobi 70 zł miesiecnie przez 12 miesięcy:/ i później dalsza kuracja... kurde szkoda mi kasy wole być taka jaka jestem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743721 przez xpatiiix3
U nas antybiotyk... no i siedziałam dzisiaj z małym w domk nagrałam filmik jak wstaje na fb wrzuciłam, nie dam rady zgrać na kompa... ;/ bo na fb przez kom wrzucony... nagle zauważłam że wstaje i dopiero za drugim razem złapałam, żeby pokazać potem niedowiarkom :P hehe które pisały że sama Marcelka postawiłam do zdjęcia pare dni temu :) tylko biedny przewrócił się przy krześle hehe bo pudełko po czekoladkach stało pod nogami u niego... jestem wykończona po wczorajszej nocce, mały dusił się oddychał buźką, no nosek zapchany no i wisk płacz itd przed zaśnięciem noc taka zła nie była oprócz pobudek i marudzenia ciągle przebudzał sę i eee eeee mamam mamam... biedulek :(

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743727 przez Marlena1888
hej mamusie!
Ola, Lidusia czarująca :) z każdym dniem jakieś postępy widać :D :P :lol:

Satine dobrze że cali i zdrowi.. :ohmy: :ohmy:

a ja dziś dostałam @, jestem osłabiona niesamowicie, ledwo się ruszam a cały dzień sama.. ale jakoś dałam radę :silly: Filipek ostatnio bardzo polubiał zabawę z pieluszką w akuku :laugh: zakrywam mu pieluszką główkę i udaje że go szukam. :blink: taki uradowany że aż piszczy jak sam się odkrywa i ja go znajduje :lol: :woohoo:

humor do bani, trzeba naładować baterie.. nie wiem co to w nocy będzie..

miłej nocki :blink:

a tu wrzucam Fifiego z tatusiem z niedzieli:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743732 przez anet-a-1401
kurde mnie zaczyna cos gardło smyrgać ja pierdziele :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl