BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #760801 przez dominia
Bananamana a ile dałaś za tą wkładkę ?
Bo to jest tzw. spirala ? Moja przyjaciółka ją założyła to umierała ;) i okres pierwszy miała jak potop ;) oby u Ciebie było inaczej :kiss:

U Nas chyba coś jest nie tak :( stawiam, że jutro wylądujemy u lekarza :( ehh ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760904 przez Marlena1888
Banana odważna jesteś ;) :woohoo: oby wszystko było w jak najlepszym porządeczku :side: :kiss:

katarinka jaka cudna dziewczynka:) a jak czytałam o tym wypadku to aż się przestraszyłam.. uff dobrze ze tak to się skończyło..

chomiczka jaka ładna kuchnia ;) a opowieść Olusiowa bombowa :lol: :lol:

jadziatpopol już tak świadomie siku robi!!! spryciulek mały! jestem po mega wrazeniem :lol: Hubi jest naszym liderem w nowych umiejętnościach:) a co to za wizyta u lekarza?

madlen dzx. do grudnia mam kurs trenera i to jest na weekend a od nowego roku praca cały tydz a czasem nawet weekendy:) się zobaczy :woohoo: :woohoo:
ooo to po chrzcinach jesteście! gratulacje i wszystkiego najlepszego dla aniołka!

Monia Michasia- fajne popołudnie widzę :) wspólne warsztaty.. szkoda że koło mnie nie ma.. to Igusia ma następnego ząbka do kolekcji :) fajnie że tak lekko przechodzi. ale słodko wyszły koleżanki ;)

ola my też mamy w wózku śpiworek i jest super:) Lidzia słodka.

isola oj żeby babcie były takie zołzy... szok!!!!! oj obojętnosć i brak entuzjazmu do ich osoby! i z daleka.. poprostu w głowie mi się to nie mieści. dobrze że znalazłaś nianie w ostatniej chwili..

Dominia przewalone że przez prace się kłócicie, niech ją zmieni...u mnie też kiepskie nocki.. i też je dwa razy w nocy.. ciekawe kiedy nie będzie jadł w nocy...

Paula o to dobrze.. to dla Oliwki szpilory muszą być..

Aneta to wyszedł już ząbek czy dopiero słychać? ładny zbiór zdjęć :) śliczna córcia;)

a u nas dalej następne dwa ząbki idą już je widać.. :silly: taki jak to ujać "mało towarzyski" czasami;) ale mimo wszystko i tak smieje że no :woohoo: a teraz wstaje na potęgę i nawet idzie za raczkę :lol: :lol: ale jestem dumna :) cały czas na stojaco! siada sam, raczkuje cały czas w taki tempie że nadąrzyć ciężko :woohoo:

dobrej nocki! pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760924 przez jadziatopol
Banananama ja tez kiedys mialam wkladke i nawet bylo ok. @ tylko bardzo krwawe ale oprocz tego bylo w porzadku :)
Monia, Michasia ale extra,ze sie spotkalyscie :) Ania i Igulka super :kiss:
Marlena juz ida wam nastepne zabki? wow :cheer: ale macie tempo :ohmy: juz niedlugo a twoj maly mezczyzna pusci sie i pobiegnie! :cheer: przegoni Hubka na pewno! ucaluj go mocno od ciotki :kiss: mielismy wizyte kontrolna u pediatry. Hubus za malo wazy....21% waga, glowa 41% wzrost 72% w siatce....wazy 8200g, wzrost 73 cm. Dostal wszystkie szczepionki dzisiaj na raz. Cztery shots w nozki...ryczalam jak bobr. Dostal teraz 3 dawke Pneumo, Hib, Polio i pierwsza dawke na grype. Teraz spi...ale boje sie jak cholera ;) a jangorsze jest to ze musze zaraz jechac po tate do szpitala.....dostaje teraz jakas nowa chemie 2 razy w tygodniu ;)
Sylwia buziaki do ciotki :kiss:
Michasia Ania przesliczna :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760939 przez chomiczka
Jadzia nie martw się, mój też chudzina, waży teraz 7400, przybiera 300/400 gram/miesiąc więc w wieku Hubka będzie miał max 7800, więc to jeszcze gorzej.
Nie wiem czy to powód do zmartwień? Po prostu takie nasze chłopaki trzymają formę ;) Może lepiej żeby byli szczuplejsi niż później z problemami z nadwagą :) tak sobie tłumaczę.
A co lekarz powiedział na to że tyle waży?
Niezłą dawkę szczepień Hubek dostał. A dlaczego na grypę? W Stanach to obowiązkowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #760953 przez jadziatopol
Chomiczka to rzeczywiscie Olus tez szczuplutki i trzyma forme jak Hubert :lol: lekarz poprosil zebym napisala co je i o jakich porach ...dzisiaj to obejrzal i powiedzial ze je ok wiec widocznie taka jego uroda....i duzo sie rusza wiec na razie w porzadku. Bedziemy obserwowac :) co do szczepien to tutaj grypa jest obowiazkowa.Niestety tutaj maja pierdolca na punkcie szczepien ;) Nasza wizyta wogole trwala prawie 3 h bo nasz pediatra staral sie mi wszystko wytlumaczyc i przekonac do szczepien a ja chcialam wszysko z nim przedyskutowac....ale wiecie jak to jest, lekarze sa ze tak sie wyraze po tej drugiej stronie i zawsze beda widzieli plusy szczepien a to ze jakies dziecko jedno na tysiac ma powiklania to ich nie interesuje. Ciezko mnie bylo przekonac...troche musial sie pomeczyc...w koncu zapytal sie mnei czy mu ufam bo jak nie to bedzie nam trudno wspolpracowac. Ufam mu i to bardziej niz innym lekarzom i mam nadzieje,ze bedzie w porzadku...jak nie to go za jaja powiesze i on o tym dobrze wie.Pewnie nigdy nie mial takiego upierdliwego rodzica
Madlen ale wam dobrze,ze juz macie chrzest za soba. My na razie poprosilismy Kryske o bycie matka chrzestna i zgodzila sie...powiedziala,ze bedzie zaszzczycona i ze to jej 7 chrzesniak :cheer: :ohmy: :lol: teraz szukamy ojca...w takim tempie to nawet do 20-stki Hubka nie zrobimy chrztu :blink:
Monia gratuluje zabka Iguni :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760962 przez Monia_T
Iga też niewiele waży 8200g, długa i chuda...taki przecinek :silly: Ja z "lekką dozą niepokoje" spytałam moją lekarkę co ona na to...i usłyszałam, że jest dobrze, widocznie tak ma :) Zdrowo się rozwija, niedowagi nie ma więc nie ma się czym martwić :)

Podobno standardem jest, żeby dziecko w wieku roczku osiągnęło 10kg. Wątpię, żeby Iga tak dogoniła, bo ten ruchliwy przecinek raczej gubi niż zyskuje, ale Kinia też taka była :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760963 przez Monia_T
Iga też niewiele waży 8200g, długa i chuda...taki przecinek :silly: Ja z "lekką dozą niepokoje" spytałam moją lekarkę co ona na to...i usłyszałam, że jest dobrze, widocznie tak ma :) Zdrowo się rozwija, niedowagi nie ma więc nie ma się czym martwić :)

Podobno standardem jest, żeby dziecko w wieku roczku osiągnęło 10kg. Wątpię, żeby Iga tak dogoniła, bo ten ruchliwy przecinek raczej gubi niż zyskuje, ale Kinia też taka była :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760964 przez Monia_T
O....ale mam przebicie...posty mi się dublują :P

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760968 przez chomiczka
Monia ale robisz sztuczny tłok :P

Jadzia Hubek silny facet, na pewno na klatę weźmie te szczepienia i nawet nie odczuje ;) A zaufanie do lekarza to podstawa, niestety musimy polegać na nich. Tą szczepionką na grypę jestem mocno zdziwiona że amerykańce mają obowiązkową. :ohmy:

Madlen
ja nie mam wyjścia jak kupić, a byle czego też nie chce kupować, tylko coś co mi się będzie podobać. Zresztą to pierwsze i raczej ostatnie chrzciny mego potomka :silly:
Widzę że Adaś piękne postępy robi, prosimy o jakieś zdjęcia, bo dawno go nie było u nas ;)

Lecę spać, dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #760974 przez jadziatopol
a to nowy tron Huberta


a to namiot ktory wczoraj kupilam

tu go bedzie lepiej widac

a to Hubus po szczepionce spi

a tu wczoraj przymierzal kapelusz w sklepie

a tu przy stoliku


no, dziewczyny, Hubert 5 razy sie ladnie wysiusial do nocniczka :lol: nawet jak mu sie nie chcialo to tak sie skupil i zrobil troszeczke :lol: :cheer: ale za to walnal klocka w salonie na dywan :cheer: :lol: :side: :silly:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761086 przez michasia
jadzia super tron, i juz wykorzystany:) Jak Hubi po szczepieniu?

Ania ważyła 8360 2 tyg temu, wzrostem ok.70 chyba. Ale ja jak byłam malutka to strasznie chuda byłam, dystroficzna wg lekarza, a jak urosłam, to się odbiłam ciut nadto. Także wolę aby Ania była bobaskowa:)Lubię jej wałeczki. Je głównie cyca, więc nie utuczę na bank. Ale wg mnie jak dziecko jest szczupłe, to jedynie co taka mama może zrobić to na siłę utuczyć, a to jak dla mnie jest nienaturalne. Przecież nie głodzicie dzieci i jedzą kiedy są głodne. Czytałam, że dziecko nie da się zagłodzić:) A dawać np. bardziej kaloryczne mleko, czy niewiem co, tylko by spowodowało wg mnie rozbudowywanie tkanki tłuszczowej, której już się później nie da pozbyć. Taka uroda naszych dzieci.

Dziewczyny czy wszystkie byłyście już u gina i miałyście cytologię? bo ja jeszcze nie byłam, a już pół roku minęło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761154 przez sylwia1986
Dzień dobry.

Nocka jak zwykle średnia, ale karmienie "tylko" raz, a od 4 chciał się już bawić, a że rodzicom nie w głowie były harce to do 7 przekimał przy cycusiu :silly:

Jadzia Hubuś jest cudowny :lol: ale się uśmiałam z tego klocuszka :woohoo: tron super, jak krzesełko. A wydaje jakieś dźwięki po zrobieniu siku?

Michasiu ja na wizycie byłam po 6 tygodniach od porodu, ale cytologii nie miałam przy tej okazji robionej.

Olu wczoraj zapomniałam napisać o śpiworku :huh: do wózka jeszcze nie próbowaliśmy, ale do spania owszem, Bartek go dobrze znosił, przynajmniej miałam pewność że się w nocy nie rozkopuje i nie jest mu zimno, są różne rozmiary, my mamy 6-12 mcy (80cm) i jest luz w nóżkach.

Co do wagi to Bartek miesiąc temu ważył 7660, więc teraz też będzie miał max.8 kg. Taka uroda, nie ma co się martwić :blink: nie głodzimy dzieciaczków, ale na siłę też ich nie ma co tuczyć.

Miłego dnia :kiss:
Pogoda znów się piękna zapowiada, więc udanych jesiennych spacerków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761157 przez Marlena1888
jadzia topol ale Hubuś ciacho do zjedzenia :lol: :lol: tron extra :lol: super że siku tam ląduje:) teraz jeszcze żeby skumał grubszą sprawę na tronie :lol: 3mam kciuki :) choć znając niego szybko zajarzy :lol: :lol: oo to tato znowu na leczeniu.. nowa chemia.. ehh oby pomogła :kiss: :kiss: :kiss: duuuużo zdrówka i pozytywnej energi :kiss: :kiss:

pliszka przeoczyłam Twój post! gratulacje:) świetny wynik! szacun :woohoo:

a ja mam chyba przesilone plecy.. nie mogę się schylać.. w nocy poszłam do łazienki i z tronu nie mogłam się podnieść.. zdycham.. nie wiem skąd mi się to wzieło..

miłego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761163 przez Satine0
Czołem :)

JAdzia Tron czad :D a Hubi jaki zdolniacha :laugh: :cheer:

Źle spałam i boli mnie szyja z jednej strony. Chodzę jak paralityk taka powykręcana :dry:

Michasia Marysia 8360 ważyła w czwartek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761196 przez ola85
Witajcie,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No to się wygadałam...
Wezmę się później za Wasze posty, bo muszę pomyśleć o obiedzie, a nie wiem ile mała pośpi
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl