BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu #806325 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Dziś mam troszkę czasu, bo wczoraj były 30 urodziny M, postanowiłam zrobić tort, byłam też u fryzjera i po ciuszki dla Bartka :)
W ogóle jak Bartuś jest te kilka godzin w żłobku, zdążyłam umyć okna i zrobić wiele rzeczy których nie zrobiłabym z nim, ale tęsknie nieprzeciętnie i ciągle myślę jak mu tam jest..

Olu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :kiss:

Satine cudna sesja Mery :) teściowa jest niereformowalna.

Monia oj ja też nie odstawiam póki co, nie chcę żeby Bartkowi kojarzyło się pójście do żłobka z zabraniem cycusia :silly: chce pociągnąć do roku, ale zobaczymy jak to będzie jak wrócę do pracy. Oby nowy dom Mailo się spodobał jednej i drugiej stronie, choć i tak szkoda.. Pokazywałam M wczoraj nauczycielkę Kini :) a reszta nauczycieli nie zwraca jej uwagi?

Michasia trzymam kciuki za dalsze postępy :side:

Paula faktycznie to wygląda tak jakby Oliwka była dla nauczycielki problemem :dry: co za baba..

Anoda myślę że wszystko ok i to normalne, ale dobrze że masz dziś wizytę, będziesz spokojniejsza :)

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806402 przez [email protected]
Dzień dobry :) Gabryś obudził się o 4 płakał,usnął po 6 może to ząbek mu dokucza :unsure:

Ola wszystkiego najlepszego :kiss: :kiss:

Satine piękne zdjęcia :)

Monia są takie dni że Gabryś za wiele nie je albo wcale i wtedy cycuś rządzi :) na razie nie gryzie ale nie wiem co będzie jak zacznie bo będę musiała go odstawić a czuję że będzie bardzo ciężko

Kasia piękne przywitanie :)

Sylwia Bartuś pewnie przez żłobek taki cycuń mamusi :) nie płaczę?śpi w żłobku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806509 przez ola85
Witajcie
Satine - śliczne zdjęcia :)
Anoda - daj znać po wizycie
Sylwia - mój M świętuje 17 i też na ten dzień mam fryzjera :blink: U mnie to akurat przypadkiem wyszło :) Dziękuję za życzenia
Aganobla - my też po ciężkiej nocy, i chyba też drugi ząbek idzie, nasze dzieciaczki jak się urodziły to ważyły dokładnie tyle samo i teraz też z ząbkami chyba idą łeb w łeb :blink: Ja się chciałam Ciebie zapytać jak u Ciebie z wagą, bo pamiętam że byłaś bardzo szczuplutka. Pytam, bo mi ciągle waga leci w dół i trochę się o to boję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806611 przez dominia
Hej,
u mnie zapierdziel od poniedziałku .. praktyki codziennie, do tego przeplatane lekarzami i pogrzebami ;) co prawda ja w nich nie uczestniczę bo ktoś musi zostać z Iniem ale wczoraj chowali 15latkę co się zaczadziła i była ode mnie z osiedla, straszna tragedia .. dzisiaj znowu wujek chrzestny mojego Taty ..

Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sylwia jak Bartul w żłobku ??? :kiss:

Monia w ten sam dzień co napisałaś, że są przeceny w smyku byłam w nim popłudniu i gówno w nim było :( nic na przecenie, drogo jak diabli .. ehh zakichane zadupie :dry:

Ola u Nas też żeby pieluchę przebrać to trzeba dobrze się nagimnastykować, Igor ani na 5 minut nie siądzie na tyłku a co dopiero żeby leżał :S

Paula
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia zdrówka :kiss: ojj Mailo :( szkoda chłopaka, oby się dobrze zaaklimatyzował w nowym domku :)

Satine ja stwierdziłam, że moje dziecko dawno ma robaki w tyłku więc dla mnie to nie nowość :silly: jak tam po tych wiatrach ???
Teściowa ze Świętami wywaliła .. ja Cię podziwiam, że jeszcze tam jeździsz !!!!! :kiss:

Anodzia wal do Nas co tam po wizycie, brzuch hmm bolał, co chwilę coś bolało :blush: to pewnie nic poważnego i tak ma być :kiss: :kiss:

Ola Spełnienia marzeń :kiss: :kiss:
Dalej chudniesz ??? ja stoję już w miejscu, chyba :S ... ale jak się ważę to jest 2 kilo mniej niż przed ciążą, ja się tam cieszę :lol:

Jutro idę z Iniem do lekarza z badaniami, później praktyka ...... już mi się nie chce na nie chodzić a nie wiem ile jeszcze będę musiała .. jeszcze mam tyle do zrobienia do szkoły, że mi chyba czasu zabraknie .. i święta niedługo, jakieś prezenty pod choinkę muszę przykminić .. czekam na kasę ze stypendium i będziemy myśleć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806624 przez [email protected]
Ola u mnie waga stoi ale chciałabym 2-3kg więcej bo ciuchy wiszą a na buzi to już w ogóle nie ciekawie wyglądam :( może jak przestaniesz karmić to waga się unormuję,ja mam nadzieję że troszkę przytyję

Anoda czekamy na relację z wizyty i zdjęcie bombelka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806655 przez Paulaaa
Jaka tu ciszaaaa.

Dzis jak odbierala Oli to mloda przytulila sie do Pani na do widzenia. :cheer: bylam w szoku tym bardziej ze Pani odwzajemnila jej przytulasa. Milo bylo to zobaczyc.


Za 30 min jade do szkoly na zabranie. Nie chce mi sie okropnie wychodzic na ta zimnice.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806737 przez anoda89
Wróciłam z USG
Maluszek rozwija się prawidłowo jak na ten tydzień ciąży. Wszystko dokładnie po kilka razy Pani Doktor sprawdziła i powiedziała że podoba jej się ten człowiek Zrobiła statystykę jakie jest prawdopodobieństwo że urodzi się chore to wyszło 1 na kilka tysięcy. Dostaliśmy płytę z badania No i na 70% będzie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A tu moje Maleństwo :lol: :lol:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806787 przez Pliszka
Anoda :lol: :lol: :lol: :lol: Chłopanio :) Super :) Wspaniale, ze wszystko w porządku :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Bardzo mocno trzymamy kciuki :)

Ola, sto lat, sto lat!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Wszystkiego najpiękniejszego!!!! :kiss:
I kwiatek od Olunia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806796 przez sylwia1986
Dobry wieczór,
Bartek ułożony do spania, więc zrobię sztuczny tłum :silly:

Aga Bartek śpi tylko po 20-30 minut na werandzie w wózku, zakolegował się już z dwoma rówieśnikami i ganiają :) to znaczy dwóch gania jeden siedzi :) na początku troszkę płakał, ale z dnia na dzień coraz lepiej, dziś nawet nie chciał iść do domu, tak fajnie się bawił.

Dominia no to jesteś zalatana, do kiedy masz praktyki? Kto w tym czasie jest z Iguniem? Powodzenia na uczelni :)

Paula to z tą wychowawczynią nie jest najgorzej :woohoo:

Anoda gratuluje :):):) super wieści z wizyty.

Dobrej nocy :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806798 przez Pliszka
Sylwia, to świetnie, ze Bartuś sie tak szybko odnalazł w żłobku :) Tym bardziej, ze on cycusiowy :) Podnosi mnie to bardzo na duchu, mam nadzieje, że Oluś też będzie takim dzielnym żłobkowiczkiem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806853 przez ola85
Pliszka, Dominia - dziękuję za życzenia :kiss:
Anoda - cudny :kiss:
Aganobla, Dominia - jak ja się dzisiaj zważyłam rano to miałam 53 kg :S , to nawet przed ciążą miałam tak 54-55 :blink: Przy tej ilości ruchu co mam i przy karmieniu piersią, to chyba przynajmniej przez 6h na dobę musiałabym non stop jeść by przytyć :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806865 przez Martyna
Ola wszystkiego najlepszego :) zdrowia i samych pogodnych dni :)

Anoda wspaniale! Śliczne silne Maleństwo :)

postaram się odezwac w weekend.

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807151 przez Pliszka
hej :) a co tu tak cicho dziś? kurier własnie mi przywiózł ostatnie prezenty, nic tylko pakowac, wiazac kokardki i czekac na pierwsza gwiazdke :lol: :lol: :lol: :lol:
Oluś dostanie od nas fotelik :)
www.strefakierowcy.pl/23377,romer-king-p...lska-gwarancja-.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807359 przez ola85
Witajcie,
Ale tu pusto, chyba nastrój świąteczny porwał nam już wszystkie forumowiczki :blink: :blink:
Pliszka - u nas na razie prezentów kupionych zero :S W weekend za czymś się rozejrzę, szybkie zakupy to moja specjalność :lol: Jeszcze muszę coś M. na urodziny wymyślić. Chyba pójdę tropem Sylwii i coś upiekę :blink:
Martyna - dziękuję :)

u nas znowu kiepska nocka, już widać taką białą kreseczkę pod dziąsłem, to liczę na ząbek do kilku dni. Śmiałam się bo wczoraj wśród życzeń urodzinowych sms: "Plus: Nowa faktura nr......" Ci to mają wyczucie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807402 przez xpatiiix3
Witajcie mamusie.! : ***

To może powiem najpierw o sobie, wyniki wcale się nie poprawiają, jedne są gorsze drugie stoją w miejscu, we czwartek wizyta i usg, także czekam...

Marcyś powtarza swoje tepu tepu jak fajnie to wygląda jak pijaczek mały :D

Ogólnie szkoła szkoła chociaż trochę odpoczęłam na zwolnieniu, ale jednak w domu też zapierdziel przed świętami, tak fajnie już czuję tą atmosferę :D hehe no i prezenty dzieciom kupione :D no i nie powiem trooochę wydałam, ale było warto, żeby zobaczyć te uśmiechnięte pyszczki :)

Anoda no no jaki przystojniak mały rośnie, super, że będzie synek i zdrowiutki, jak a się cieszę, normalnie przeżywam wszystko jakby o mnie chodziło, supeeer.! Buziaczki dla Was i dbaj tam o siebie i synka : ***

Ślemy buziaczki e-ciotkom i dzieciaczkom, uciekamy kąpać się :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl