BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 4 miesiąc temu #817860 przez ola85
Witajcie,
Anoda - ślicznie już brzuszek zaczyna się zaokrąglać :lol:
Sylwia - dziękujemy :) Jesteś bardzo dzielna że to wszystko ogarniasz :) współczuję Twojemu bratu :(
Paulaaa - U nas ten chodzik robi głównie jako bramka między pokojem a kuchnią :blink: Też Lidzia za nim nie przepada, M. go kiedyś kupił na promocji w Auchan.
Też dziękujemy :) Moja mała wczoraj poszła spać o 23 :S Za wcześnie pochwaliłam :blink:
Princess - dziękujemy :) , wrzuć zdjęcia
Suzi - haha faktycznie wygląda butelka jakby pusta była, ale jak się dobrze przyjrzysz to na dole widać taką przeźroczystą ciecz :silly: Lidzia piję wodę (oczywiście przegotowaną), choć już mi się zdarzyło że dziwnie na mnie w rodzinie patrzyli, bo jak to dziecku wodę :ohmy: ale my tak lubimy, według mnie to zdrowo :)
Drzyzgunia - ja biorę nad ranem Lidusię do łóżka i też lubię to poranne przytulania :)
Anoda -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pliszka - ja też szukam podobnej spacerówki na wiosnę :)
Bananamana - ślicznie wyglądacie :) Dagunia śliczna szczuplutka długonoga modeleczka :)
Dominia - czyli już się będziesz bronić w tym roku :) Super :) Jesteś bardzo zdolna i pracowita :)

tyle zdążyłam, jeszcze jakieś 2 posty mi zostały, ale to póxniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817880 przez princess
Suzi masz dobrą pamięć :) tak, były problemy i w sumie nadal są, doszły kolejne ale co tam.
Ty swojego przystojniaka też pokaż :)

Paula brawo dla Ami :) oby zmiana weszła jej w krew. Ja ostatnio próbuję przestawić Adiego na tryb wcześniejszego zasypiania. Obecnie jest tak, że zasypia 22-23, wstaje 9-10, drzemie 14-17. Chcę, żeby chodził spać o 20 bo ja k wrócę do pracy to nie wyobrażam sobie bujania się do późnych godzin.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Drzyzgunia rozumiem Cię :) M od Świąt jest na urlopie i tęsknię za tymi porankami, kiedy o 6 brałam Adiego do łóżka i spaliśmy razem do 9-10 ;)

Pliszka świetny pajacyk :)

Banana ale Dagusia się zmieniła :) Buźka się jej wydłużyła i kitek jaki długi :)

Dominia podziwiam Cię, że masz siłę na studiowanie :) Ja co prawda tęsknię za szkołą ale w tej sytuacji wolę poczekać, aż Adaś trochę podrośnie :)

Współczuję Wam żłobkowych decyzji. Na szczęście te afery są incydentalne, jednak większość opiekunek jest z powołania (tak myślę) i jak się zrobi dobre rozeznanie, pochodzi na początku z maluszkiem to można jakoś to przeboleć.

Co u Adasia. 30 listopada pierwszy raz sam usiadł, dwa tygodnie później zaczął raczkować. Bardzo się cieszę bo w jego przypadku raczkowanie to rehabilitacja bioderek a bałam się, że pominie ten etap bo wcześniej przemieszczał się na pupie. Jeszcze nie staje ale jak się na czymś podeprze rączkami to prostuje nóżki i staje na stopkach. Dużo gada, coraz bardziej skomplikowane słowa po swojemu. Z uzębienia posiada jedynki i dwójki, czy kolejne się wykluły nie wiem bo ancymonek nie daje sobie tam zajrzeć a jak przeprowadzam badanie palpacyjne to gryzie niemiłosiernie. Ostatnio nie ćwiczymy bo nie chce, wyrywa się, protestuje i nie jestem w stanie go utrzymać. Z rehabilitacji zrezygnowałam, trzymam się naszego ortopedy, który twierdzi, że z małym jest wszystko ok. Tej zimy na szczęście Adaś jeszcze nie chorował, jesienią miał tylko lekki katarek. Z apetytem różnie, był taki czas, że obraził się na łyżeczkę i pił samo mleczko, jadł jak myszka, bardzo mnie tym stresował, poszliśmy do pediatry, zrobiliśmy badania i wszystko wyszło ok. Przeczekaliśmy ten okres i teraz mały wszystko ładnie je.

Początki raczkowania. Teraz przemieszcza się znacznie szybciej :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uff, pisałam tego posta parę godzin :ohmy:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817884 przez princess
Buju-buju :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817886 przez princess
Tata ciągnie syna w swoje ślady ;) (po moim trupie :woohoo: ;) )


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817892 przez michasia
Anoda piękna piłeczka Ci rośnie:)

Ola Lidka przepiękna. Takie ma fajne włoski.

Katarinka Ania podobna do mamusi, nic dziwnego, że w pracy same ochy i achy. Pierwszy raz z nią byłaś?


Monia to właściwie robię podobnie, czasem właśnie daję mleko, czasem pół na pół, czasem samą wodę:) Zawsze robię na dużą blachę z piekarnika. Chybaże są goście to 2. P uwielbia moją pizzę i kiedyś się śmiał, że to dlatego ze mną jest!
A co za pogrzeb? Ten kolega zmarł? Bo nic nie pisałaś chyba, tylkoże pogrzeb.

Sylwia my z P śmialiśmy się, że będziemy jest w ukryciu przed Anią (bo w większości jemy rzeczy, których ona nie dostaje), choć ma swoje ciasteczka (orkiszowe i wafle ryżowe) i je wtedy dostaje.
Wracam do pracy w marcu.Niestety na zmiany 5.45-13.45 i 13.50-21.50. Karmię, więc o godz krócej. Musze tylko zapytać skąd mam wziąć zaświadczenie(czy tylko ginekolog może wypisać)
Szkoda z powodu brata.

Pliszka super ten pajac.

Banana Daga też taka duża dziewczynka już.Moja Ania taki łysolek-bobasek jeszcze:)

Byłam dziś u kuzynki zapytać, czy by się Anią nie zajęła kilka h (ja czasem z jej Laurą siedziałam jak była mała). Kuzynka czeka na termin obrony, narazie chce się trochę przygotować. Ciocia mówi, że trochę może kiedyś tam(ale jak Laura będzie, to się pobawią)ciocia ogólnie zajęta, więc też nie chce jej tak prosić. Moja mama też pracę pisze i na nic nie ma czasu ostatnio...Jeszcze chrzestnej Ani (druga kuzynka) zapytam, ale ona studiuje i też pracę pisze. Chciałabym z P do kina iść(oczywiście na środy z orange), albo na basen chociaż (bo ciągle sama chodzę,a kiedyś razem pływaliśmy). Albo w ogóle wyjść gdzieś razem.W spokoju na mieście na coś pójść.
Tak dziś liczyłam na to kino, ale narazie się nie da.
Najszybciej chyba jak do Gdańska pojedziemy, to teściowa zostanie z Anią.
A chciałam jeszcze wyjaśnić, że Ania owszem lubi późno chodzić spać 9niezaleznie od tego jak śpi w dzień),ale przed 9 to raczej też nie wstaje.(P też nie, a ja tylko czasem(rzadko) poćwiczyć).

Drzyzgunia a Ty pracowałaś jako baristka, czy źle pamiętam?

Ola Ania też bardzo lubi wodę:)

Princess a kiedy wracasz? co wtedy z Adasiem?
Adaś bardzo zadowolony z tatusinej czapeczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817896 przez jadziatopol
Paulaa hahahahha..."na fejsdupie " ale sie usmialam! :lol:
To i ja sie odzywam chociaz ostatnio mam malo czasu. Dostalam prace od szefa R. rozliczyc ubiegly rok ...dostalam tyle rachunkow ze po prostu tone w nich ;) Radek mi pomaga i robimy nocami a w dzien Hubert ma tylko jedna drzemke wiec nawet nie mam kiedy napisac.



Wszystkim maluszkom i mamusiom zycze Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Niech wszystkie nasze skarby chowaja sie zdrowo i prawidlowo sie rozwijaja a Anoda niech urodzi zdrowego cudnego maluszka ,ktory dolaczy do tej super fajnej grupy forumowej jaka sa Lutoweczki :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817901 przez drzyzgunia
Princess ale masz przystojniaka o fiu fiu :) a jaki zdolny :)

Michasia dobrze pamiętasz prze z6 lat pracowałam jako barista/supervisior i treser :P

Jadziaa w końcuuuuuuuu :)

Paula faktycznie na nie dospanie rzadko kiedy mogę narzekać ( nooo chyba ze z własnej głupoty)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817906 przez jadziatopol
Drzyzgunia hhahhaha...ale sie usmialam bo przeczytalam " no chyba ze z wlasnej gluchoty" :lol: :blink:

Wszystkie nasze maluchy rosna tak,ze czasem jak ogladam fotki to nie poznaje!!!!!!!!!!! wszystkie sa cudne! :cheer: :kiss:

Sluchajcie...schudlam 32 kg.....nawet uslyszalam ostatnio od sasiadki ,ze jestem skinny :lol: hahhaha...do skinny to jeszcze mi brakuje ale faktycznie zaczynam przypominac powoli laseczke :blink: ale niestety okupione to jest strasznymi mekami....cwiczenia codziennie i dieta scisla. Na dowod jak bardzo jestem wyglodzona wstawiam fotke,ktora mi zrobil Radek po Wigilii :lol: :blink: myslalam,ze go zastrzele! ale teraz to sie sama z tego smieje

a na plazy lamalismy sie oplatkiem z Krycha i jej rodzina w pierwszy dzien swiat

a to Bobek. Mamy 4 zeby ...2 ostatnio wyszly w Sylwestra...ale zanim wyszly Hubert mial goraczke prawie 40 stopni przez 5 dni!

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817910 przez jadziatopol
Pliszka jak przeczytalam twoje pozegnanie to sie przerazilam ,ze to moze byc koniec! Zawracaj tu natychmiast i nie wyglupiaj sie! :blink: :lol: :cheer:

Ja zawsze was czytam ale z pisaniem to mam problem bo maly goni i jest go wszedzie pelno. Jedynym moemntem kiedy moge napisac to jest czas kiedy ucina sobie drzemke a wtedy mam tyle rzeczy do zrobienia ,ze nie starcza mi czasu :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817930 przez Paulaaa
Łooooohoho!! Kogo moje piękne oczy widzą, JADZIA vel Asiaaaa!!!! :lol: :lol: :kiss: B)
Jak miło, że WRESZCIE :P wpadłaś.
Hubi boooooski jak zawsze, zdjęcie w tych wielkich butach zawładnęło mym sercem :lol:
Twoje zdjęcie w lodówce... no cóż, widać, że dieta bardzo rygorystyczna hahaha :lol: :lol: :blink: 32 kg? :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: Ja pierdziele!! ZAZDROSZCZE :blush: i gratuluję :kiss:

Michasia jakbym była bliżej to z chęcią zajęłabym się Anią :blink:

Princess, Adaśko dalej piękny blondasek :kiss: :kiss:

Moja dziecina nie śpi. Spała od 12 do 13.40 i nie śpi. Siedzi i łupie z ojcem orzechyyyyy.

EDIT: Kima :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817957 przez dominia
Asia 32 kilo ? :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: to pewnie ważysz mniej niż ja :cheer: WOW ! :lol:
Hubi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Princess Adaś pięknie raczkuje, super !!! :kiss:

Paula niezła zawodniczka z Ami :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817961 przez jadziatopol
dzieki dziewczyny :)
Dominia no mniej niz ty nie....moja waga wyjsciowa byla po porodzie 87kg...pod koniec ciazy dowalilam do 94kg i dobrze ze mialam cukrzyce bo hamowala przed jedzeniem ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818004 przez gabilee
Jadzia Hubuś prześliczny przepiękny , jak ja tu dawno nie bylam , ale czesto o Tobie mysle :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #818024 przez kasia123m
Adas w czapie Taty mnie rozbroil..:))
Hubi slodziak a Jadzia w lodowce czad :laugh: :lol:
i podoba mi się jeszcze zdjecie Leosia w wannie...jaka ma minke..do wycalowania:)

Anoda nie zgadzaj się...co Ci to da.zaduze ryzyko.Maly na pewno jest zdrowy.ja 4 dni przeplakalam ze Tosia będzie opozniona bo ta niedovzynnosc wyktyli w 28tyg!! i jest ok...musiało być dobrze.u Ciebie tez będzie..zobaczysz.

Lidzia zmienila się niedopoznania.takie długie wloski jej urosły...slodziutka:)

Gabrys na koniu super.


a tu jeszcze Tosia dla nie fejsbookowych:)

Tosdia z babcia



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #818052 przez jadziatopol
Gabilee rzeczywiscie cie dluuuugo nie bylo :cheer: pewnie po fb smigasz? :blink: Jak maly Leon zawodowiec??? :blink:


Kasia ale Tosia czadowa!!!!ale sliczna z niej dziewczynka :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl