BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #576848 przez kika1985
xxElaElaEeexx napisał:

aksa U mnie też beznadziejna pogoda :huh:
Super,że masz już wózek. :)


Moi rodzice też powiedzieli ,że nam za sponsorują ,ale najpierw chcemy iść do sąsiadki obejrzeć ,bo ma używany po córce.Powiedziała,że jak zniesie ze strychu to nam zadzwoni.
I już nie mogę się doczekać...A jak będzie zły to na necie zamówimy jakiś,bo w sklepie się nie opłaca ,bo o 200/300zł droższe :ohmy:


moja mama te miała nam zasponsorować ale przestała o tym mówić , my wózek kupilismy, a ona dalej nic, mi jest głupio się upominać, Sebek tak samo mówi że trudno nie da nic to nie da, stać nas póki co na wózek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576850 przez mamcia2013
Aksa mój nastrój podły wziął się od tego że najpierw mnie tata obudził! więc już byłam zła. dzisiaj jedziemy do moich rodziców i jeszcze tatuś mi oznajmił żebym zabrała ze sobą mojego Tomka brata z dziećmi! a jak ja go za długo widzę to kurwica mnie bierze i ich dzieci (jego i mojej kuzynki) też są straszne! Rozbestwione jak dziadowskie bicze! Ostatnie dni przede mną i mam jeszcze się wkurwiać obecnością ludzi! Nawet pogadać przy nich nie można bo zaraz wyklepią wszystko świrce! wiem, wredna jestem! Wrrrr i jeszcze te jakieś dziwne bóle w podbrzuszu! oszaleć można!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576853 przez Zimucha
Dziewczyny a liczycie ruchy dziecka???
Ja prowadzę sobie dzienniczek ruchów. Lekarz kazał mi 2 razy dziennie, ale ja liczę kilka razy. Jestem przez to bardziej spokojna. A jak synek mało się rusza to robię potrząsanie brzuszka.
Offca nie martw się. Licz ruchy. Jak maluszkowi będzie czegoś brakowało to da znać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576856 przez kika1985
offca musisz zaufać lekarzom w końcu to oni kończyli medycynę i się znają na tym co robią, poza tym krzywdy nikt celowo nie chce ani tobie ani Antosiowi wyrządzic

mamcia też bym się wkurzała gdyby mi ktoś dzieciaki podrzucał pod sam koniec ciąży , w dodatku nieznosne dzieciaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576858 przez kika1985
zimnocha wlaśnie o liczenie ruchów miałam spytać wczoraj gina no i oczywiście zapomniałam

ja póki co nie liczę ale mała rusza się jak dawniej więc jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576866 przez ufolka
świeżutka wiadomość od Ani ::

"Wojtuś jest już na świecie. Ma 57 cm i waży 3750 g. Ostatecznie miałam CC bo mały był owinięty pępowiną. Dostał 10 pkt. Przekaż na forum dziewczynom"







Gratulacje !!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576874 przez kika1985
ufolka napisał:

świeżutka wiadomość od Ani ::

"Wojtuś jest już na świecie. Ma 57 cm i waży 3750 g. Ostatecznie miałam CC bo mały był owinięty pępowiną. Dostał 10 pkt. Przekaż na forum dziewczynom"

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!


wow kolejne cc :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: czyli Ania też miaŁa dwa porody!!!


GRATULACJE ANIA CZEKAMY NA FOTKI WOJTUSIA!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576877 przez vernix
Offca rozumiem Cię, że się boisz i sprawdzasz co tam słychać u Małego.Nie dziwię się, bo miałaś niezłe "przeboje" ze ang.służbą zdrowia. Cieszę się, że na USG było ok.

Gosia uśmiechnij się Słoneczko, nie smuć się, będzie WSZYSTKO dobrze!

AniaCzajka pewnie już tuli Frania:)

Pisałam do Patrycji-jeśli mogę napisać to co wiem, że pomału dochodzi do siebie i jest ok:)

Ciekawe jak tam się ma Andzia?? czy dalej walczy, czy może Mały już jest na świecie?:)

A swoja drogą-pięknie wyczaiłyście, że urodzi 1 marca:) Beata, gratuluję przeczucia:)

Wróciłam z KTG. Skurcze od 40 do 70%, częstsze niż tydzień temu, ale nic się raczej nie zanosi, aby ruszyło się w ten weekend. Kolejne KTG mam w poniedziałek.
8 marca wizytę z masażem szyjki (po którym będę krwawiła), następnie wyślą mnie na dłuższy spacer, po którym mam wrócić na kolejne badanie. Jeśli rozwarcie będzie ładne, to wsiadam do samochodu i ruszamy prosto na porodówkę, jeśli nieco mniejsze to do domu. Niby mam urodzić 8 lub 9 marca na 100% ZOBACZYMY ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576878 przez ufolka
kika na to wygląda

A wczoraj lekarz mówił jej że coś mu się nie podoba.. dobrze że ją w nocy wzięło. Dwóch lekarzy dwie opinie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576879 przez xxElaElaEeexx

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576880 przez vernix
ufolka napisał:

świeżutka wiadomość od Ani ::

"Wojtuś jest już na świecie. Ma 57 cm i waży 3750 g. Ostatecznie miałam CC bo mały był owinięty pępowiną. Dostał 10 pkt. Przekaż na forum dziewczynom"







ANDZIA KOCHANA GRATULUJĘ!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576881 przez offca87
ufolka napisał:

świeżutka wiadomość od Ani ::

"Wojtuś jest już na świecie. Ma 57 cm i waży 3750 g. Ostatecznie miałam CC bo mały był owinięty pępowiną. Dostał 10 pkt. Przekaż na forum dziewczynom"

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!



O kierwa!!!! a miałam odsypiać i dupa - nie zasnę, nie ma opcji, cieszę się jak durna, że wszystko ok się skończylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UŚCIUSKUJĘ I GRATULUJĘ!! (pępowinowa niespodzianka, ciekawe jak będzie u mnie, właśnie myślalam, jak się takie zawiłości kończą i jest jedna z odpowiedzi). 1-marcowy kawaler, ale bombowa data. 1.3.2013 :D Idę to opić gorącą czekoladą :D :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576882 przez sylwia1986
Andzia gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: dużo zdrówka dla dzielnej mamusi i synusia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576884 przez xxElaElaEeexx
ufolka napisał:

świeżutka wiadomość od Ani ::

"Wojtuś jest już na świecie. Ma 57 cm i waży 3750 g. Ostatecznie miałam CC bo mały był owinięty pępowiną. Dostał 10 pkt. Przekaż na forum dziewczynom"



No wreszcie!!!!Już się doczekać nie mogłam!!!!GRATULACJEEEEEE !!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576885 przez mamcia2013
Kika i jeszcze na ostatnią chwile mi oznajmili że mam ich zabrać do nas! Wrrr!

ANDZIA jak super! GRATULUJEMY kolejna cc. ważne że dzieci zdrowe. no i szybko Andzi poszło w miarę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl