BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #618631 przez ufolka
Mamcia ja też miałam terdyferon ale nie brałam bo raz że małą bolał brzuszek a dwa że miałam sama problem z brzuchem
Aksa ja też biorę prenalen, raz na dwa dni biorę albo jak se przypomnę :P
Kika moja ma pełno talku w pipce, w szpitalu tak obsypują, do tej pory odmywam to po troszkę
Panika moja też nie płacze tylko stęka :)
Depeche ja też piorę Amelki rzeczy razem z Oliwki w dziecięcym płynie. Jak Laura zareagowała na braciszka??


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618652 przez kika1985
Mi mówiła babka w szpitalu żeby delikatnie przecierać ale nie tam w środku

Ufolka super masz dziewczynki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618670 przez ufolka
kika1985 napisał:

Mi mówiła babka w szpitalu żeby delikatnie przecierać ale nie tam w środku

Ufolka super masz dziewczynki :D


Dzięki :)

mi też tak mówiła, że delikatnie podczas kąpieli przecierać i powinno samo się oczyścić
idę spać chyba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618682 przez 25malinka
Hej laski

U nas wieczór i noc masakra,mała cały czas płakała i nie dało sie nic zrobic,w koncu zmęczyła sie i poszła spac i od 3 spala do 7.30,oprócz tego ma jakas alergie,wysypalo ja na twarzy i na głowie,wczoraj kapalismy ja w krochmalu ale nic nie dalo

Dzis bylam z nia u pediatry i przepisala jej jakis płym do kapieli i krem po kapaniu,masc na recepte ktora mozna stosowac tylko przez 3 dni bo jest na sterydach,powiedziala,ze po niej musi sie poprawic,oprocz tego zmienila mi mleko bo dawalam Nan,ona stwierdzila,ze to najgorsze mleko jakie moze byc i przepisala Bebilon Pepti

Dr powiedziala,ze oprocz rodziców nikt obcy nie powinnien takiego malenstwa nosic na recach,dotykac,glaskac i przede wszystkim calowac bo roznosi zarazki!!!!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618688 przez 25malinka
Ufolka super dzieciaczki

aga sliczna ta Twoja Zosia

lena jak z Twoim karmieniem ile sciagasz na dzien mleka z jednej piersi????

depeche jak dawalas w szpitalu inne mleko to sie na pewno przyzwyczail do tamtego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618695 przez Lenucha217
malinka karmie swoim tylko rano i pozniej udaje mi sie sciagnac 60 do 90 to daje mu w butelce a nastepne karmienia juz tylko mm bo mam po 20 , 30.. ogolnie na dzien wszystkiego sciagam jakies 150

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618710 przez 25malinka
lena to i tak dużo ja po całym dniu nieraz z jednego sciagalam góra 30ml,daje sobie juz chyba spokoj z tym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618711 przez sylwka727
Hej.

Ufolka śliczne dziewczynki :lol:

U nas noc średnio spokojna a od 6 rano to masakra małego bolał brzuszek i strasznie płakał jedynie jak cyc uspokajał troszkę nawet do wc nie mogłam wyjść ale po kropelkach przeszło trochę i teraz mały śpi ale przy kupce się kręci i czasem popłakuje przez sen. CHyba położę się chwilę spać bo głowa mnie boli z niewyspania



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618717 przez Lenucha217
25malinka napisał:

lena to i tak dużo ja po całym dniu nieraz z jednego sciagalam góra 30ml,daje sobie juz chyba spokoj z tym

u mnie tez ciezko mam mleko tylko w jednym w tym 2 cycuniu juz zanikł i wygladam jak glupek po prawej plaska jak decha rozmiar ss czyt. same sutki a druga piers miseczka b ...nie dosc ze gruba brzydka to jeszcze cyce w innym rozmiarze... ech co za zycie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618724 przez Panika992
Mnie tez glowa dzis boli:/ wsadzilam malego do hustawki i wzielam sie za obiad. Dzisiaj pieczone udka z kasza gryczana. Do tego wykombinuje jakis sosik. Staram sie jesc nowe rzeczy, bo sama po tym wysuszonym jedzeniu mam problemy z zoladkiem.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618728 przez Lenucha217
Panika992 napisał:

Mnie tez glowa dzis boli:/ wsadzilam malego do hustawki i wzielam sie za obiad. Dzisiaj pieczone udka z kasza gryczana. Do tego wykombinuje jakis sosik. Staram sie jesc nowe rzeczy, bo sama po tym wysuszonym jedzeniu mam problemy z zoladkiem.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polecam blonnik do chrupania i napar z koperku wloskiego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618752 przez Dusia
hej dziewczyny :)
Ja tak tylko na chwilkę bo moja Nadka chyba w końcu śpi.

Była u mnie dziś pielęgniarka,powiedziała że na bąki najlepsze są te rurki od gazujące,nie mam się bać bo na pewno nie uzależnia małej ,poza tym mam jej nie podawać herbatki koperkowej bo ona wzmaga produkcje bąków ,jest ich jeszcze więcej i mała sobie z nimi nie radzi,herbatka rumiankowa,rozluźnia i ta mam jej dawać ,masować brzuszek przy każdym przewijaniu ,dużo kłaść na brzuszek i przede wszystkim zmienić mleko.Do tej pory karmiłam enfamilem,ale podobno jest ono strasznie tłuste i niedojrzała wątroba nie radzi sobie z taka ilością tłuszczu i stąd problemy bąkowe :)Mam kupić mleko gerber,podobno jest najlepsze.Hmmm zobaczymy.
Poradziła tez aby karmienie rozłożyć na 2 raty,pokarmić,odbić i nakarmić do końca,podobno wtedy to cholerne powietrze się tak drastycznie nie przepycha przez te maleńkie jelitka.
Jak mi się coś jeszcze przypomni to będę pisać :)
A te kropelki bobotic działają ,ale słabo,bynajmniej tak mi się wydaje .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618777 przez katarzyna1702
dzwoniłam do swojej położnej mam obserwować Małego i przyjść jutro na wizytę kontrolną aby być spokojniejszą ;) Dziś pediatra nie przyjmuje. Mały zachowuję się normalnie nić kompletnie odbiegającego od normy nie zauważyłam teraz 2 godzinę śpi na balkonie jestem przekonana że to śluzówka od tego zachłyśnięcia troszkę zakrwawiła i stad to wszystko dziwnie jestem spokojna i wiem że nic Mu nie jest. Dziwne to....
I jak tam Waszka tobolkowałaś Tomeczka? Któraś jeszcze spróbowała u Nas dziś w nocy tylko 2 pobudki o 2 i o 5!!! Szok bo ja się budziłam o stałej porze a Mały smacznie spał ;) może to zasługa jeszcze bardziej podniesionego materaca pod główką z 1 na 2 książki.
Widze że co położna to inne mleko zaleca oszaleć idzie które najlepsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618780 przez Agnieszka86
Dusia napisał:

hej dziewczyny :)
Ja tak tylko na chwilkę bo moja Nadka chyba w końcu śpi.

Była u mnie dziś pielęgniarka,powiedziała że na bąki najlepsze są te rurki od gazujące,nie mam się bać bo na pewno nie uzależnia małej ,poza tym mam jej nie podawać herbatki koperkowej bo ona wzmaga produkcje bąków ,jest ich jeszcze więcej i mała sobie z nimi nie radzi,herbatka rumiankowa,rozluźnia i ta mam jej dawać ,masować brzuszek przy każdym przewijaniu ,dużo kłaść na brzuszek i przede wszystkim zmienić mleko.Do tej pory karmiłam enfamilem,ale podobno jest ono strasznie tłuste i niedojrzała wątroba nie radzi sobie z taka ilością tłuszczu i stąd problemy bąkowe :)Mam kupić mleko gerber,podobno jest najlepsze.Hmmm zobaczymy.
Poradziła tez aby karmienie rozłożyć na 2 raty,pokarmić,odbić i nakarmić do końca,podobno wtedy to cholerne powietrze się tak drastycznie nie przepycha przez te maleńkie jelitka.
Jak mi się coś jeszcze przypomni to będę pisać :)
A te kropelki bobotic działają ,ale słabo,bynajmniej tak mi się wydaje .


Ja mam te rurki, naprawdę są dobre, jak jest już naprawdę źle. Po Emfamilu moja mała też miała problemy brzuszkowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618782 przez Agnieszka86
byłam na szybkich zakupach:) Teściowa została z małą przez godzinkę. Kupiłam jej w Pepco trochę ciuszków w rozmiarze 62, bo 56 to już przeszłość...
No a sobie kupiłam bieliznę "niemamową" :silly: i spodnie, a co?!

Kasia cudne uczucie spokoju o małego, co??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl