BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #638846 przez Panika992
A ja zawinelam malego w tetre bo plakal. Od razu usnal.jak ma raczki wzdluz cialka. Chyba moze tak spac nie? Nic mu chyba nie bedzie... tak slodko spiulka teraz.
Slodkich snow dziewczyny, zeby Wam maluszki daly pospac;)
gosiu na pewno te pierwsze wspolne noce sa dla Ciebie czyms niezwykym;) az przypominaja sie pierwsze chwile. Teraz dopiero bedziecie sie poznawac;) gratuluje i zyczre jak najlepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #638859 przez koticz
Depeche staram się podawać młodej jeszcze moje mleko ale raczej zamiast herbatki,tylko dla ugaszenia pragnienia,potrafi zjeść mojego 110ml i dalej być głodna,zresztą ten mój pokarm to już prawie przeźroczysty jest...spodziewałam się,ze będzie mnie dołować brak pokarmu tak jak niektóre z Was ale w cale nie jest mi żal...Przeciwnie jestem już 9 dni bez zastoju i bólu!!! :)
No i Jagoda wreszcie zaczęła normalnie przybierać!W zeszły piątek ważyła dokładnie 3.290 a dziś 3.560,polisie się jej zaokrągliły i wiem napewno,że jest pożądnie najedzona bo co jak co ale mm napewno jest treściwe.
Szkoda tylko,że akurat Jagoda jest świetnym dzieckiem do karmienia piersią bo kompletnie nic jej nie szkodzi,po niczym nie ma bóli brzuszka itp no i okres pewno wróci niedługo :dry:
A powiedz mi jeszcze słońce ten smoczek to wymieniać dla higieny czy rozmiar mam zmienić?
Jagoda najbardziej lubi butelkę lovi www.google.pl/imgres?q=butelka+lovi&um=1...dsp=25&tx=129&ty=139 to obojętne jaki smoczek kupie?Czy da się gdzieś dokupić dokładnie taki?





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #638948 przez andzia_zg
Mam wiadomosc od Agnieszki. Sa z Zosia w szpitalu. Mala ma jakas bakterie, ktora u doroslych moze wywolywac przeziebienie a u dzieci dusznosci, uczulenie czy zapalenie oskrzeli. Zosia jest strasznie zasypana. Aga ja inhaluje i ma odciagana flegme ale Zosia nie goraczkuje i nie ma antybiotyku. Miala kroplowke bo mniej je i pije.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #638994 przez ufolka
hej
dziś mi głowa pęka ;/ Ami wstała przed 6 ! a poszłam spać po 24 :P dobrze że Oliwka tylko raz się obudziła :)

Waszka super prezencik :) ja se kupuję mop parowy :P oszczędzam kolana hehe
Gosia ale śliczna Twoja Zosieńka, widać po nosku że będzie charakterek :) superaśne zdjęcie :) powodzenia !
Ela ja zaczęłam wczoraj oglądać rodziców ale poszłam kąpać i potem już nie włączałam. Ja to zawsze jestem w szoku jak dziecko może tak się zachowywać.. na początku myślałam nawet że to udawane wszystko jest ! nie wiem jak będzie u mnie, ale jak można dopuścić żeby córka matkę od najróżniejszych wyzywała i z łapami do niej się pchała? ;/
Panika może zawijaj małego jak mu tak dobrze a potem jak uśnie twardo to odwiń troszkę, na bioderka niedobrze jak ciasno zawinięty i nóżkami nie może luźno machać

co do mleka to wyczytałam że jeśli w ciągu dnia zje się bardziej kaloryczne potrawy to organizm troszkę mniej mleczka produkuje niż jak się je "chude" jedzenie. To dlatego że jak się laktacja ustabilizuje to wie ile kalorii dostarczyć maluszkowi i jeśli jemy tłuściej to mleko ma więcej kalorii też i dlatego jest go mniej bo maluszek szybciej się najada :P no u mnie się sprawdza, wszystko tłumaczy, a u was??

Oliwka wstała
miłego dzionka, u mnie ładna pogoda się zapowiada, może warzywka posieję dziś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639060 przez kika1985
hej

u mnie od dwoch dni mala ma buzie w czerwonych krostkach, nie wiem czy to potowki czy co B)

waszka sliczny!!!!

aga zycze szybkiego powrotu do domu


dzis jedziemy do mojej mamy, boje sie bo bede prowadzic a siostr Z Z tylu z mala bo maz moj nie chce jej dac samochodu naszego

wracamy 3 maja

buziaczki dla wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639087 przez Lafi
Kika, Wiki jak miała takie czerwone krostki o sii okazał tradzik niemowlency, spróbuj umyc ja mydełkiem bambino i nie oliwkowac, ale tak czy siak trzeba z tym isc do lekarza,

Ojeku biedna Zosienka od Agi, skad to załapała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639122 przez alebazi1986
koticz napisał:

Depeche staram się podawać młodej jeszcze moje mleko ale raczej zamiast herbatki,tylko dla ugaszenia pragnienia,potrafi zjeść mojego 110ml i dalej być głodna,zresztą ten mój pokarm to już prawie przeźroczysty jest...spodziewałam się,ze będzie mnie dołować brak pokarmu tak jak niektóre z Was ale w cale nie jest mi żal...Przeciwnie jestem już 9 dni bez zastoju i bólu!!! :)
No i Jagoda wreszcie zaczęła normalnie przybierać!W zeszły piątek ważyła dokładnie 3.290 a dziś 3.560,polisie się jej zaokrągliły i wiem napewno,że jest pożądnie najedzona bo co jak co ale mm napewno jest treściwe.
Szkoda tylko,że akurat Jagoda jest świetnym dzieckiem do karmienia piersią bo kompletnie nic jej nie szkodzi,po niczym nie ma bóli brzuszka itp no i okres pewno wróci niedługo :dry:
A powiedz mi jeszcze słońce ten smoczek to wymieniać dla higieny czy rozmiar mam zmienić?
Jagoda najbardziej lubi butelkę lovi www.google.pl/imgres?q=butelka+lovi&um=1...dsp=25&tx=129&ty=139 to obojętne jaki smoczek kupie?Czy da się gdzieś dokupić dokładnie taki?

hej mozna dokupic smoczek,wiem ze napewno w smyku jest wielki wybor bo ostatnio bylam i widzialam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639158 przez Panika992
U nas w nocy dwie pobudki. O 1 i o 5. Pogoda znow kijowa:/ a i dalej czekamy na kupke. Zaczyna sie 6 dzien a tu nic...

Biedna Zosienka. Oby szybciutko wyzdtowiala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639215 przez aksa
bry

Aga trzymaj się dzielnie! zdrówka dla Zosieńki! :*

kika udanego weekendu! :)

dziewczyny mój mały ma rzadką kupkę,bolał go brzuszek ćwiczylismy i zrobił kupkę ale wodnista była a pod koniec to taka jakby piana :cheer: po czym to może być?? może po tych kroplach sab simplex?? i jabłko zjadłam surowe...może po tym?? można coś poradzić na to??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639326 przez andzia_zg

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aksa u mnie po Sab Simplex nie było zadnej piany w kupce i kupka byla taka jak zwykle.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639340 przez aksa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639389 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aksa poczekaj moze na nastepna kupke i zobaczysz, czy tez ta piana sie pojawi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639400 przez andzia_zg
Agnieszka mi napisała, że Zosia dostała antybiotyk, bo jest trochę gorzej osłuchowo. Oby Zosieńce szybko to przeszło.Namęczy sie bidulka :-(

Panika no właśnie mam takie bóle jakbym się struła. I to po wszystkim co zjem :-( Po pierwsze nie moge zjeść nigdy całego obiadu i jem go na 2 razy, no a po drugie lece potem na kibelek i boli mnie ten brzuch :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639413 przez mamcia2013
Co do jedzenia to ja się czuję jakby mój żołądek nie miał dna! Bo pochłaniam a nie czuję żebym się najadla czy przejadła :cheer: :cheer:

Aga zdrówka dla Was :kiss:

Kika jak byłaś na solarium to czym zasłaniałaś cyce? w staniku się opalałaś? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639438 przez offca87
andzia Tutaj jest link do takiego tematu. zerknij.

portal.abczdrowie.pl/pytania/witam-8-mie...-sie-przez-cesarskie


Aga - zdrówka dla Zosienki. Co to za bakteria?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl