BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 dni temu #644562 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny, ja czuję się masakrycznie ;/ zatoki, gardło i chyba alergia mnie dopada bo spacerze z małym myślałam że umrę na katar;/ na szczęście Franuś jak na razie nie złapał tego ode mnie i mam nadzieje że już nie złapie, żeby mojego zasmarkania było mało mój mąż rozwalił sobie palca i ma go w szynie;/ więc mało mi pomaga przy małym ale stara się chociaż trochę w miarę możliwości. A Franulek to mały rozrabiaka zaczynam tak fajnie gadać po swojemu:) i noce ładnie przesypia jak np wczoraj zasnął około 21 to pobudka o 3 a potem o 8 dopiero więc żyć nie umierać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #644567 przez andzia_zg
natka1985 napisał:

Dziewczyny, mamy jutro szczepionki, poradźcie czy lepsza 5 w 1 czy 6 w 1 ? Zgłupiałam, tyle różnych opinii. Dodatkowych nie bierzemy.


Ja bym ci radziła 5w1, bo w 6w1 jest dodatkowo WZW B i połączenie tego w jednej szczepionce częściej może powodować różne powikłania. Lepiej podawac WZW B osobno.

Ja szczepilam 5w1 + rotawirusy i pneumokoki i zapłaciłam 750zł :cheer: Kolejnym razem znów 750zł i nastepnym 500zł :cheer: Czyli szczepienie wyniesie nas 2tyś zł :cheer:

A my juz po wizycie znajomych.Fajnie było pogadać :-) Bylismy na długim spacerze i miło spedzilismy czas.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644588 przez mamcia2013
Jejku u nas dalej grzeje :cheer:

jak ubieracie maluszki na tak ciepłą pogodę???? :unsure: :unsure:

Natka no mój Dorian pół dnia produkuje kupe, biedny sie meczy przez to. My bierzemy 5w1, położna powiedziała ze 6w1 nie jest nam potrzebna. Ja w tygodniu tez z malym ide, az sie boje :dry:

Kika mnie ręce bola od 6 kilowego klocka :ohmy:

Ela jaka duza Majeczka i jaka fajna :)

AniaCz bidulko, zdrówka. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644623 przez dominiczzkka
szumy sa fajne! tez mi bardzo przy malym pomagaja, chociaz czasami to i to nie dziala :(
jezeli chodzi o dzwiganie glowki to ja bylam w szoku, ale Bruno na bardzo dlugo potrafi unosic glowke od urodzenia! ale zauwazylam ze on wszystko szybciej zaczyna :P dlatego mysle ciagle o tych zabkach, kiedy beda... :P tez puszcza banki :) mam nawet jego zdjecie z usg juz z bankami :D haha :)
smoczka uzywamy tylko do usypiania, jak zasnie to go wypluwa, ale i tak chcialabym sie go pozbyc calkowicie.
ostatnie dni jakis niespokojny jest. nie wiem co moze mu sie dziac? w ciagu dnia maruda, a jak zasnie to sie co chwile przebudza.. ja nie wiem.
a mam pytanie do was od kiedy mozna zaczac podawac jakies jablko, czy cos? moze ugotowane, albo slyszalam zeby je w mikrofalowce zrobic?
zart w ogole z cena za szczepienia w polsce... tutaj sa wszystkie za darmo, nie wyobrazam sobie teraz wywalic jeszcze tyle kasy na to... wspolczuje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644653 przez Panika992
andzia to sporo. U nas 5w1 plus rota plus meningokoki plus pneumokoki to 770zl, a wybralismy te drozsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644686 przez Depeche
natka1985 napisał:

Mamcia, a myślałam, że tylko u nas tak długo Zosia kupę produkuje :)

Depeche my też wczoraj byliśmy na zakupach w galerii, ale po powrocie mała marudziła i zasnąć nawet po kąpieli nie mogła, chyba to nie dla niej, następnym razem jadę sama :lol:

Koticz ja też myślę o tatuażu, teraz przynajmniej wiem mniej więcej jaki miałby być (czyt. Zosia ), a Ty jaki robisz ?


Dziewczyny, mamy jutro szczepionki, poradźcie czy lepsza 5 w 1 czy 6 w 1 ? Zgłupiałam, tyle różnych opinii. Dodatkowych nie bierzemy.


6w1 sie nie oplaca, jest chyba 80 zl drozsze od 5w1, a roznica 2-ch wkluc, z ktorych akurat zoltaczka jest bezplatna. Czyt. przeplaca sie bardzo. Ja biore 5w1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644690 przez Depeche
Dominiczzka, jezeli karmisz mm to rozszerza sie diete dziecka od 4 m-ca zycia. Sa rozne teorie, ze najpierw od kaszki, ale ja najpierw podalam marchewke i tak piec dni, potem jabluszko, a potem nie pamietam. Pofrzeb w necie.

Dzis m. zabral nasza wesola gromadke do parku, ja mialam dolaczyc. Jak szlam malego slyszalam, m. probowal dac mu mm ( wolne zarty, to nie siostra). Mlody zezarl cyca, walnal zielona !!!!!! ( no wlasnie pierwszy raz taa) kupe, osral dres, wozek. Jecha smierdzacy, okryty kocem darl sie nadal. Jak dzieci sie roznia. Teraz spi, po awanturze o niewiadomo co wsadzilam go do lozeczka w nerwach, a ten poszedl sam spac. Ledwo czlape, dysze, a i nogi mamjakby szersze w palcach. No jakby mnie skurcze w pacach lapaly w lewej stopie, nawet w starych rozczlapanych butach chodzic nie moge.
Dziewczyny, czy Wytez macie takie parcie na jedzenie weglowodanow? Ja nie potrafie bez drozdzowki, biszkopcikow, ciasteczek, zyc. Nakarmie i musze, doslownie czuje, ze musze zjesc cos takiego zapychajacego. Skutek zamiast gubic chyba przybieram na wadze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644692 przez natka1985
Tak, właśnie zrobię wezmę 5w1 plus WZW B. Boję się tego jutrzejszego dnia, oby nie było powikłań.

kika, mamcia ile Wasze dzieci ważyły po porodzie ? Moja Zosia 3280, a teraz ma 4420. A u Was już po 6 kg. Zastanawiam się czy się martwić :unsure:

mamcia a Dorian (piękne imię) jest na mm, bo Zosia tak i robi kupkę raz dziennie czasami dwa razy, a czasami przez dwa dni nie robi wcale i trzeba jej czopkiem pomóc, bo się męczy strasznie. Daję jej biogaję i czasami espumisan, który działa na nią super, bo zazwyczaj w krótkim czasie po podaniu jest kupcia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644695 przez aksa
witam

u nas też dziś pozytywny dzień :)

a szczepienia nas czekają w przyszłym tygodniu...boje się jak młody zareaguje..ja biore rota i pneumokoki

a to my niedzielnie z płaczkiem ;p


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644700 przez natka1985
Depeche napisał:

natka1985 napisał:

Mamcia, a myślałam, że tylko u nas tak długo Zosia kupę produkuje :)

Depeche my też wczoraj byliśmy na zakupach w galerii, ale po powrocie mała marudziła i zasnąć nawet po kąpieli nie mogła, chyba to nie dla niej, następnym razem jadę sama :lol:

Koticz ja też myślę o tatuażu, teraz przynajmniej wiem mniej więcej jaki miałby być (czyt. Zosia ), a Ty jaki robisz ?


Dziewczyny, mamy jutro szczepionki, poradźcie czy lepsza 5 w 1 czy 6 w 1 ? Zgłupiałam, tyle różnych opinii. Dodatkowych nie bierzemy.


6w1 sie nie oplaca, jest chyba 80 zl drozsze od 5w1, a roznica 2-ch wkluc, z ktorych akurat zoltaczka jest bezplatna. Czyt. przeplaca sie bardzo. Ja biore 5w1.


Prawda, lepiej pampersy za to kupić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #644701 przez aksa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644711 przez natka1985
aksa piękna rodzinka :) Zazdroszczę figury :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #644718 przez Panika992
Aha, dziewczyny w,tesco promocja. Pampersy 150szt za 79zl. Czyli sie oplaca, bo w,realu 109zl. Ale tu chodzi o 3.

U nas dzien tak sobie. Juz do swirow brak mi sil, zygam nimo, trzeba dzien w dzien na nich patrzec.
Ja tez polecam 5w1. U nas nie bylo zadnych skutkow ubocznych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #644719 przez aksa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu jeszcze nie płaczemy.. :S



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #644727 przez aksa
nie umiem zmiejszac tych zdjec raz wychodzą mi wielkie a raz takie malutkie :side: :blush:

Panika rany szczerze ci współczuję ja bym zwariowała jak bym miała ich oglądać dzień w dzień..teraz obrałam taktyke że zapowiadam się u nich na obiad w niedziele, siedzimy godzine i do domu się zbieramy :lol:

wczoraj piłam karmi kawowe :cheer: pyyyyszneeeeeee

Depeche mi się chce herbatników, biszkoptów..ostatnio zjadłam na raz dwie paczki herbatników (pogoniło mnie na kibelek w nagrode), więc nie kupuje bo wiem że zjem w jeden dzień :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl