BezpiecznaCiaza112023

czy to ciąża?

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #828431 przez klaudia12345
Witam! Od 5 miesięcy z narzeczonym staramy się o dziecko. Co miesiąc niecierpliwie czekam czy to może już czy nie.. Teraz już nabrałam wątpliwości czy jestem w ciąży czy nie. Ostatnia miesiączke miałam 26 grudnia. Uprawilismy seks we wszystkie dni płodne. Teraz spóźnia mi się okres,niby tylko 2 dni ale już mam nadzieję. W dniu w którym powinnam mieć okres zrobiłam test i pojawiły się 2 kreski, tylko ze ta druga była blada. Od kilku dni czasem mnie mdli, ostatnio jak paliłam papierosa i ciągle mnie mdliło to zrezygnowałam z palenia. Bardzo bolą mnie piersi. Ale nie wiem czy to dlatego ze będę miała okres czy może wreszcie jestem w ciąży. Ogólnie nie najlepiej się czuje i ciągle jestem zmęczona. Dzisiaj zrobię drugi test i zobaczymy? A wy jak myslicie? To już...?:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828655 przez Suzi
klaudia zrob bete ( oznaczenie poziomu hcg) powinna z dnia na dzień rosnąć, powtorz testy, idz do gina i ODSTAW FAJE!!
Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031539 przez Ewelek22
Witam dziewczyny mam pytanie?Czy któraś tak może miala a mianowicie , ostatnia miesiączka 01.02.2016 i zakończenie tabletek anty po 2 miesiącach i co dalej brak okresu , pojechalam do lekarza 09.03 zrobilam bete wyszła 24.2 wynik wątpliwy kazał mi ją powtórzyć i za dwa dni było 74.4 powiedział powtórz ją za tydz więc tak zrobiłam i wynik 2150 okresu nadal nie mam więc pojechalam do niego i usłyszałam ciąży w macicy nie ma a dodam że miałam torbiel na prawym jajniku, i mówi że torbiel nadal jest i koło jajnika jakiś pęcherzyk i podejrzewa ciążę pozamaciczna i w poniedzialek do szpitala Żeby mnie zobaczył jeszcze jeden lekarz , tylko nie spytalam czy to może jest tak że doszło poznos do zapłodnienia i pęcherzyk jeszcze nie dotarł do macicy już sama nie wiem jak myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl