BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #949901 przez ulka1983
Hej dziewczyny :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
dużo już mam na święta posprzątane ale jeszcze torbę trzeba spakować i prezenty dla dzieci a czas ucieka B)

Anna ja ze swoim 13 lat już z tego 11 po ślubie zobaczysz że też tego doczekasz ;) fajna historia waszego poznania :)

Ela portfel pewnie sporo cieńszy nas też sporo to kosztowało :S ale byle do przodu i na swoje :)

Martadiana te pogody to ci nie zazdroszczę :S ale szczeniaki fajniutkie :)

Ewelina dzięki za pierniczki :laugh: smakowicie wyglądają :)

Kelis super że sprawa cc załatwiona z panem wrednym :laugh: pewnie że fajnie podziwiać swoje dziecko na występach szkolnych i ja mam taką okazję już u drugiego dziecka a niedługo będzie trzecie :silly:

Stokrotka tak jak mówisz z tymi wymiarami ;) to co święta w szpitalu spędzisz :blink:

Kasia z moimi nogami też wesoło nie jest :( to a gbs nie wesoło :blink: ale przy cc to nie tak źle :) nie strasz że już rodzimy :blink:

Soshy jak mam zwolnienie np. do 15 to 16 dostaję sms że kasa wpłynęła na konto i tak jest zawsze chyba że czasami parę groszy rzucą wcześniej ale to rzadko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949902 przez ulka1983
i do przodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949905 przez Stokrotka34
Ulka a co z Warszawa??
Nooo bedzie swiatecznie szpitalnie:-)

Martadiana ja myslalam o 23:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949907 przez martadiana
Monika psinka dobrze juz tylko zmeczona caly czas bo nie moze sie wygodnie polozyc i pospac a male caly czas jedza :) skleroza w ciazy nie boli co :D tez to mam

Kasiah naszczescie masz cc to nic malemu nie grozi a ty wyleczysz to lekami :)

Stokrotka 23 to jeszcze ujdzie :D

Jejku godz 00:30 a mi spac sie nie chce :S a bym juz poszla bo sie nudze ehh :( przerabane chyba nie moge doczekac sie zmecznia przy malej jak bede odlatywac na siedzaca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949945 przez mama89muminka
Melduje sie.
U nas bez zmian, tez zasnac wczoraj nie moglam, jeszcze po 1 w nocy herbatke saczylam.
Za to od rana chodze wkurzona, maz wyszedl akurat z łazienki jak sie obudzilam i oswiadcza mi zebym ubrala Miro bo ida na pogrzeb. Wiedzialam ze on ma isc na ten pogrzeb, ale nie z dzieckiem :ohmy: i dotego wiecznie ja mam wszystko robic za niego, jak chce to niech sam mlodego ubiera. A on ubral go w cieniutka bluze i jeszcze mi sie pyta gdzie sa mlodego skarpetki :blink: wkurzylam sie, mowie do niego ze z porodowki prosto bede musiala leciec do domu, zeby ubrac Miro bo J nie wie gdzie trzymamy skarpetki mlodego :angry: myslalam ze bede miec w szpitalu 2-3 dniowe wakacje, ale teraz sie obawiam o to... takze wychodzac maz mi podziekowal za "wspolprace" :dry:

Poza tym u nas przez noc snieg znow spadl, a miro jest nieznosny, caly czas trzeba miec na niego oko.
Mi przyszedl wreszcie (po miesiacu) list z zaproszeniem do szpitala po ten pas na rwe kulszowa, mam madzieje ze pomoze, a ide we wtorek, a w srode ginka. Mala ostatnimi dniami bardzo aktywna sie zrobila, a tak mi fajnie bylo jak sie nie rozwalala w tym brzuchu :)

No nic, ide sie odstresowac, bo mi J ciśnienie podniosl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949975 przez Monika_1985
Kasiah no to po kłopocie z wózkiem :) Możesz teraz na spokojnie cieszyć oko. A pokoik koniecznie pokaż w przyszłym tygodniu. Ja bym tyle rzeczy zrobiła ale sponsor ostatnio kiepsko się spisuje ;)

Kurcze u mnie z boku synuś tak nogi wypycha jakby chciał tamtędy wyjść. Już nawet ostatnio śniło mi się, że obudziłam się a tu noga mi z brzucha wystaje. :laugh:

Ulka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A co do wypłaty z ZUSu to chyba u Was jakiś mega porządek mają, mi zwolnienie skończyło się 4.12, dostali list polecony ze zwolnieniem 7.11 a kasę mam dostać dopiero 17.12.. zauważyłam, że im szybciej dostają ode mnie zwolnienie po wizycie tym później płacą :side:

Stokrotko nie liczyłabym na szpitalnego karpia ;). Chyba, że ktoś Ci przeszmugluje go razem z kawałkiem serniczka :whistle:

Martadiana my ostatnio z małżem oglądaliśmy hobbita do 2 w nocy. Nigdy tak nie siedziałam po nocach, zawsze grzecznie o 22-23 chodziłam spać.

Mamo muminka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. A co to za pas na rwę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949989 przez martadiana
mamamuminka u facetow to chyba normalne ze nie wiedza gdzie co jest i trzeba im wszystko mowic.. moj to wogule prawie nigdy nie wie co gdzie lezy :S powodzenia na wizycie :)

Monika ja to o 21 juz sie kladlam spac a teraz masakra jakas :S ale wole sie przemeczyc i spac cala noc niz isc i sie wiercic w lozku ze 3 godziny hehe a u mnie mala nie innaczej tez tak mnie z prawej strony kopie jakby mi mialo rozerwac brzuch wczoraj to az sie wystraszylam jak reke trzymalam takie dziwne uczucie mialam :O

Albo mi sie wydaje albo nas cos malo ostatnio na forum sie udziela z tygodnia na tydzien coraz mniej :( to pewnie jak urodzimy to forum padnie

A ja sie wyspalam wkoncu jezu jakie ja mam ostatnio dziwne sny prawie caly czas mi sie sni ze moj mnie zdradza albo cos ze w rodzinie nie tak nie wiem czemu tak jest ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949994 przez soshy
Ja mam za każdym razem zwolnienie wypisywane co 21 dni. No nic zobaczymy jak to bedzie z ta kasa. We wtorek wizyta u lekarza i zobaczymy cza mała dalej sie nie odwróciła. I czy CC zostaje jak miała być. Zrobiłam w srode GBS, wyniki poleca do lekarza wiec zobaczymy co i jak. Dziś pranko i pakujemy torby. Jeszcze w pon ide na żery do sąsiadki bo sie okazało, że mam śpiochy i pajacyki ale wszystko na duże dziecko :D Więc odkupię pare sztuk na ten 56-62 żeby miec. Dla siebie po pakuje co mam, a reszte bd dokupywać po świętach, bo gwiazdka za pasem więc wiem , ze parę rzeczy dostane. Zamówiliśmy meble, komoda już dotarła czekamy na szafę i wielkie przemeblowanie. Wszystkie "stare" meble idą do tesćiow a my bd miec 2,5m szafe i 1,5m komode :D Aż się doczekać nie moge <3 I wtedy składamy łóżeczko dla małej :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950003 przez maja001
hej
Wczoraj nie zaglądałam a tu dzis az 3 strony do nadrobienia, takim jestesmy rozwojeowym forum, i oby tak po porodach zostało :P
martadiana ja upuje podpaski z Belli ale ich moze nie być w NL
Anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

stokrotka najważniejsze ze dziewczynki sie ąłdnie rozwijaja a waga się nie martw na zapas, jak urodza się malutkie to nadrobia po porodzie byle tylko były zdrowe
soshy ja kase na koncie mam zawsze kolejnego dnia po zakonczeniu zwolnienia, raz mi się tylko zdarzyło ze miałam 3 dni po zakonczeniu zwolnienia
kasiah jesli bedziesz mała cc to wynikiem z gbs nie ma co się martwic
ula obyc szybko wyjasnła sprawę z zusem, bo teraz przed świętam ja ci wstrzymaja zwolnieni to nie za ciekawie
mamomuminka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I na tym koncze, bo mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia za nim Oskar sie obudzi z gory przeprasam jesli komus nie zdarzyłam odpisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950024 przez chasiami
Witam!
Ale naprodukowałyście :)
stokrotka mi moja lekarka powiedziała ze waga dziecka może byc o 0,5 kg większa albo mniejsza - o tyle myli się USG, bo to tylko oko ludzkie mierzy, oczywiście każdy gram się liczy, ale już masz 35 tydzień więc nie ma co się martwic :)
soshy śmiesznie jest z tymi przelewami, ale ja zawsze zadzwonie sobie do Zusu i proszę o informacje kiedy zostaną środki wypłacone :)
martadiana sny słyszałam ze odczytuje się odwrotnie niż się śni, więc same pozytywne aspekty cię czekaja :) to lepiej takie sny niż jak ja erotyczne, a tu zabronione jeszcze przytulanki :(

No i coś o mnie :P Od wczoraj odchodzi mi czop, wiem ze można jeszcze bez tego chodzic i chodzic, ale przy Alicji to miałam równe 7 dni od odejścia czopu poród, więc już niedługo nas coś czeka :) A najwyżej będzie grudniowe, oby zdrowe :) tylko wolałabym przeskoczyc 37 tydzień bo wtedy nie bede musiała tyle latac po lekarzach.
A i na temat liczenia to ja mam termin na 8 stycznia, czyli tak naprawde w każdy czwartek rozpoczynam nowy tydzień, czyli za tydzień w czwartek mam dopiero 37 tydzień - w szpitalu też tak mi liczylu ostatnio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950027 przez maja001
dziewczyny a ja juz gupiałam, księgowa jak dzwoniłam powiedziła mi że urlop wypoczynkowy nalicza się podczas zwolnienia, ale juz podczas macierzyńskiego sie nie nalicza???? co wiecie na ten temat???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950031 przez kasiah06
ulka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mamomuinka staraj się denerwować jak najmniej :) oby pas pomógł a na wizycie było wszystko OK :)

monika pokoik na pewno pokażę :) gdyby mój sponsor był bardziej hojny to też bym kilka rzeczy z chęcią zmieniła ;) ale i tak cieszę się z tego co mam :) a wózek kamień z serca uwierz mi :)

martadiana mam nadzieję że forum nie umrze śmiercią naturalną i będziemy się wymieniać doświadczeniami i wspierać tak jak do tej pory :)

chasiami ja to się boję,że przegapię odchodzący czop :blink: ciekawe kiedy twoja malutka zdecyduje sie pojawić na świecie :)

maju moja kadrowa mówi że nalicza się normalnie tylko do 56 dni max.zresztą zapodaję Ci inka gdzie jest wszystko wyjaśnione www.mamazone.pl/pytania-i-odpowiedzi/pra...-i-wychowawczym.aspx

a ja dziś rano jak się obudziłam to miałam taki twardy brzuś że aż się przestraszyłam i mały się tak wyprężył że wyraźnie widziałam jak leży :blink: a przed chwilą mnie tak skopał po jajnikach że auć :unsure: no i teraz po tym dodatnim gbs to mam nadzieję że już zostanie na dupce i będę miała to cc przynajmniej będę spokojna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950033 przez ela85
Witam was dziewczynki.
Kasia fajnie że stelaż do wózka już doszedł.
Ulka a co za wytyczne z Wawy?? Oby sprawy z zus szybko się wyjaśniły i szybko kaska wpłynęła.
Mamo muminka faceci już tak maja,że trzeba im palcem pokazać co i jak a najlepiej jak byśmy jeszcze za nich zrobiły wszystko, więc nie stresuj się bo to nic nie da.
Martadina jeśli chodzi o podpaski, to najlepsze będą takie które będą dobrze oddychały, a takie z siateczką to nie koniecznie oddychają. Może jak nie ma tam u ciebie takich jak tu w Pl , poszukaj tena lady, lub zapytaj położną co by ci poleciła. A jeśli chodzi o sny to często w ciąży się śnią bardzo dziwne, nie ma co ich rozpamiętywać bo są wynikiem hormonów w naszych organizmach.
Chasiami już czop- o matko to już lada moment będziesz tulić malutką, kto wie może już na święta będzie z wami ;)
Soshy co do zus i wypłat to nie pomogę bo ja na KRUs-ie, a tam jak do tej pory nie miałam problemów z wypłaceniem mi pieniążków. No nowe meble, fajnie oby szybko przyszły i łóżeczko będziecie mogli wstawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950043 przez DannaJ
Witajcie... wczoraj wieczorem przypomniałam sobie o tym forum i postanowiłam sobie odświeżyć temat :) W styczniu ok 26 będę miała Synka. Mam też 20 miesięczną Córeczkę. Widzę, że atmosfera zaczyna nabierać tempa... Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie pomogę (o ile będę pamiętać / wiedzieć)... Spróbuję trochę cofnąć się w tematach, ale jakby coś, to spróbuję na bieżąco :)

Widzę, że padła już odpowiedź odnośnie pieluszki flanelowej, potwierdzam odp :) dodam, że do dziś korzystamy z niej przy wycieraniu Małej po kąpieli, jest delikatniejsza niż niektóre ręczniczki.

My też meblujemy pokoik, wczoraj przyszła przesyłka m.in. z rogalem do karmienia i padłam.... ostatnio miałam super mięciutki (tylko, że nie wpadłam na to, by uszyć na niego pokrowiec i gdy go wyprałam, to się zniszczył), tym razem przyszedł wypełniony jakimiś kulkami, śmierdzi jakąś chemią... będziemy robić zwrot.
Macie może jakieś namiary na szafy do pokoju dziecięcego - muszę Córeczkę "przeprowadzić" do bardziej dorosłych mebelków..

Jeśli chodzi o nacinanie krocza, to miałam nacięte i zupełnie nie pamiętam, by to bolało. W ferworze tych wydarzeń nie czuć tego bólu, a wiem, że miałam jakiś problem z szyjką, bo i to i to było szyte po porodzie.
Czytam dalej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #950044 przez martadiana
Chasiami a jak wyglada ten czop ? mi tez sie snia erotyczne sny haha pomimo to ze moge wiec nie wiem czemu tak jest..

Ja u mamy siedze bo moj w barze na pepkowym i mam do odebrac o 1 mam nadzieje ze nie bedzie chcial dluzej zostac bo sie wkurze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl