BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 10 miesiąc temu #988470 przez malina219
Alesandra spróbuj jeszcze raz :kiss:

Zamowilam nosidlo wymarzone bondolino! Tak się cieszę. Juz sie doczekać nie mogę! Ma być jutro lub w piatek. Na stronie tublu.pl jest darmowa przesyłka kurierem i 5% zniżki za zapisanie do newslettera wiec zaplacilam 408 zl a mogę juz nosić w nim bo to jedyne nosidlo w ktorym można nosić nie siedzace dzieciątko :)

Przyszedł nam dzisiaj otulacz bambusowy poofi mogę z czystym sercem polecić. Rewelacyjny w dotyku :) na lato będzie idealny , mamy ten allegro.pl/ShowItem2.php?item=5052355569

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988501 przez *Beata*
Aleksandra - szkoda, że nie udało Ci się dołączyć zdjęć, ale może jeszcze coś z tego będzie :) Czekamy :)

Malina - otulacz bardzo fajny :) Wczoraj też zaczęłam czegoś dla Hani szukać, ale obudziła się i nic z tego nie wyszło, także podsunęłaś mi link w samą porę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988504 przez *Beata*
Malina - daj znać jak przyjdzie Ci nosidło, bo ja jeszcze drugiego odpowiedniego nie kupiłam, więc będę czekać na informacje jakie jest to, które zamówiłaś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988512 przez malina219
Beata oddalas babybjorna? :) ja się naczytalam na tej grupie na fb o wisiadlach i teraz już troche wiem.
tu o bondolino :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988562 przez *Beata*
Malina - he he leży w szafie... :) Kupując go czytałam tylko opis na ich stronie, czyli wszystko pięknie-ładnie... jakoś wcześniej się nad tym nie zastanawiałam... Teraz widzę różnicę i wiem, że nie będę Hani w nim nosić... Trochę szkoda kasy, ale Hania jest najważniejsza, przy niej nic innego się nie liczy :)
To moja Hanusia :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

I jej minka mówiąca: "mamo daj już spokój z tymi zdjęciami" :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988571 przez *Beata*
A tak się uśmiecham :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988634 przez malina219
Hania jest prześliczna! Czemu go nie oddasz/odeslesz? Przeciez zawsze można zwrócić :)

Mam kryzys laktacyjny... :( musze Kaline dokarmiać :( kupiłam femaltiker przed chwila mam nadzieje ze pomoże tak jak kiedys .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988642 przez *Beata*
Malina - jakoś tak schowałam do szafy i leży :) Ale chyba się zmobilizuję i zrobię tak jak mówisz.
Mam nadzieję, że kryzys Ci szybko minie, żeby Kalinka nie musiała korzystać z pomocy butelki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988650 przez syza24
Hania jest słodziutka :blush:

Malina u mnie na kryzys laktacyjny najlepiej pomaga Karmi pije a później cycków nie mogę opanować ;) a femaltiker piję jak Li dużo wisi na cycku to żeby mieć więcej mleczka albo w upał jak też jest większe zapotrzebowanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988658 przez malina219
Syza a ja tak nienawidzę karmi :evil: Moze mi się uda zwiększyć laktacje femaltikerem oby! Dzis raz dalam modyfikowane bo byl ogromny płacz z głodu :angry:

Beata szkoda pieniędzy lepiej oddaj a za to kupisz cos innego :) Ja właśnie oglądam nerki bo gdzies musze mieć pampersa i inne bzdety :) patrzę na facebooku na PRACOWNIA RODZINNA bo na grupie o chustach polecają ta firmę i podobno nerki pojemne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988663 przez syza24
No to faktycznie zostaje ci femaltiker oby podziałał :) ja mogę ci polecić nerki artMadam sama mam 2 od nich i mają też inne super rzeczy dla dzieci też :blush: :laugh: art-madam.pl/nerki/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988672 przez malina219
Syza dziękuję pooglądam sobie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988677 przez Alesandra
Mi nie pomaga ani femaltiker ani karmi.wczoraj miałyśmy cięższy wieczór i nie ruszałyśmy się. Zmieniałam tylko pierś małej. raz jedną rz drugą. dziś już jest troszkę lepiej

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988680 przez malina219
Dla fanek zary - jest wyprzedaż na stronie na nasze dzieciaki! Piękne rzeczy i dużo fajniejsze ceny niż zawsze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988718 przez *Beata*
Mi Karmi też nie pomagało, ale koleżanka mówiła, że ona po nim miała dużo pokarmu, więc pewnie na każdego działa inaczej :)

Malina dzięki za informację :) Wejdę sobie zobaczyć, fajne mają ciuszki dla dzieci, ale z Zary muszę kupować Hani ubranka już powoli na 6-9 miesięcy, bo są mniejsze niż np. H&M. Teraz z Zary jej ubierałam na 3-6 miesięcy, ale już zaczynam rozmiar 6-9 miesięcy i też zaczynają być powoli dobre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl