BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 7 miesiąc temu #1005375 przez MlecznaMama
Oh kochane tematów wzbudzających różne dyskusje jest multum jak zauważyła Monia! każdy działa intuicyjnie to najlepsze i każdemu czas pokaże co jest dla jego dziecka najlepsze. Pomyslcie taki przykład. Urodził się mój syn i ja jako świeża mama uczyłam się wszystkiego . Byłam zagorzałą przeciwniczką szczepionek typu pneumokoki rotawirusy bo uważałam że skoro ja nigdy na nic nie chorowałam poważnego to czemu on by miał. Ja jakoś żyłam bez szczepionek i ok. Natomiast życie szybko zweryfikowało że każdy człowiek jest inny - mój syn trafił w wieku 3 miesięcy do szpitala w stanie określonym jako ciężki i zagrażający życiu....... umierałam ze strachu...... masakra.... a zdiagnozowano u niego - właśnie zakażenie pneumokokami . Po wyjsciu ze szpitala natychmiast został na to zaszczepiony a ja od tamtej pory nie mędrkuje tylko SZCZEPIE. SZCZEPIĘ BO SIĘ BOJĘ. BO NIE CHCIAŁABYM NIGDY ZNOWU TEGO PRZEŻYĆ. ot taka anegdotka.

moja śpi super jak wasze dzieciaki. Raz się budzi okolo 5 i spi dalej. Mój syn też ładnie spal. Syza polecam z całego serca małą różnicę wieku.... bałam się a teraz widzę że to była świetna decyzja!!!!! dzieciaki szaleją za sobą. Wiadomo trzeba pilnować ale miłość między nimi jest niesamowita!!!! Super

Monia o to tak jak mój. Je wszystko, ale z umiarem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005377 przez MlecznaMama
nesqa to Ty na awatarze? Zdradź sekret skąd masz takie długie rzęsy? natura Cię obdarowala czy dobra maskara? szukam sposobu na moje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005406 przez Karola0303
Mojej nie zabronie słodyczy i tak kiedyś sięgnie zakane kusi i lepiej smakuje. Tylko cza uważać bo skaza. Ostanio tesciowa naszkrobala na lyzece czekolade zeby polizac musiala połknąć i na wieczór mega kolka ostanio daja jej skosztować pomamlac tego co nie może mimo gadania ze nie moze teraz i zas powtarzac i znskazem nie dawac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005412 przez nesQa
Tak Mleczna to ja ;) każdy mi to o tych rzesach mówi, a ja nie robię nic, tak samo jak z paznokciami, naturalnie rosną :P jedynie używam od kilku lat tego samego tuszu i nic poza tym.

Moja mama Lili czasem też coś podetknie. Moje dziecko już jak widzi lody to się trzęsie :D babcia daje czasem polizac to loda to czekoladę i nic jej nie jest, a ja jak mówię żeby nie dawała to ona, że od tego jest. Co poradzisz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005466 przez Karola0303
Tylko moja ma skaze nic nie poradzi na babcie jak ja jej dalam polizac to nic sie nie dzieje. Aniewim czy nie polkla tego. Ostsnio jak jem sniadanie lub kolacje to mala tez che i daje skurke i mamle to i kury kolo niej powiny byc marchewki tez kolo niej nie idze bo zaraz to weźmie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005501 przez syza24
Tak na dobry dzień Lu tak dziś jadła kaszkę że w czasie jak jej włożyłam łyżeczkę postanowiła zrobić brrrrrr i wygląda tak... :woohoo: :laugh: :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005540 przez malina219
Syza u nas tak samo wygląda jedzenie kaszki :laugh: Zawsze akurat jak wkladam lyzeczke do buzi to zaczyna sie śmiać :evil: Ale Lili ma piękne oczy!!! :woohoo:

Moja Kalinka tez ladnie przesypia noce, budzi sie ok.5/6 i wstaje 7/8 :) zasypia 21/22 :) wczoraj pierwszy raz sama usiadła z pozycji leżącej podciągając sie na misku i wytrzymala z 20 sekund haha :woohoo:

My też podsylamy fotki na dzień dobry! Wczorajszy i dzisiejszy poranek :)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005542 przez nesQa
Syza u nas tak czasem się dzieje przy jedzeniu zupek, nawet ubranka obrywaja, a ten pomarańczowy tak ciężko schodzi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005678 przez monia89
Jakie Cukiereczki !!! :kiss:
U mnie Olo lizał ostatnio bułe.
Melmel ma nowa kolekcje to tak dla mam Niuni :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005753 przez Karola0303
Juli waży. 6.70. I 72cm. Zapłakała jak wszkiwala i paczala jak jej to wbija co 2 miesiące do ważenia mierzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005785 przez kristi*
My też już po szczepieniu, nawet nie zapłakał, waży już 8260g.



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005835 przez Karola0303
kristi* super zdjęcia nam lekarka poleciła kaszkę bez glutenowa mała już je lubi z bobovity jej nie smakowały


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005928 przez kristi*
nam powiedziała że już możemy wprowadzać mięso, hehe dopiero co zaczęłam rozszerzać dietę po długiej przerwie.
Tym razem się udało Marcinek chętniej je łyżeczką, i bardzo uwielbia bananka potrafi pół zjeść na raz :P
wprowadzam według książek które kupiłam, przepisy są bardzo proste i smaczne - sama próbowałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005951 przez Alesandra
Kristi super :) my nadal czekamy@-}--
Jutro mamy sesje :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005978 przez *Beata*
Śliczne te Wasze maleństwa ;) Kristi - Marcinek chyba jest bardzo podobny do tatusia... Jakie ma fajne włoski ;)
A u nas pierwsza choroba;( Gardło, temperatura i kaszel ;( Lekarka przepisala antybiotyk i we wtorek do kontroli.Mam nadzieję, że pomoże...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl