BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 4 miesiąc temu #1020830 przez monia89
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020837 przez Karola0303
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021049 przez syza24
Hej jak wam święta minęły? U nas stanowczo za szybko ale bardzo wyjatkowo bo z obecnoscia Lilu która w prezencie pod choinkę zaczęła się przytulać i piszczaco śmiać z wielu naszych zachowan :) ogolnie bardzo sie spisala prawie jej nie przeszkadzala tak duza liczba gosci, hałas i ciągle przepełniony dom, chodziła z rąk do rąk więc wszyscy zadowoleni, że nie jest taka strachliwa :) oczywiście nie obyło się bez komentarzy i "dobrych rad"co do mojego KP że trzeba odstawiac, że już chyba niedługo będzie lecieć samą wodą itp. Co mnie wyprowadzalo z równowagi! A jak u was?
Malina a jak uczysz Kalinke samodzielnie zasypiam? I kupiłaś jej tego robota z Fishera jak tak to jak Kalince się podoba ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021053 przez syza24
:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021088 przez malina219
Syza u mnie też ciągle teksty "To Ty dalej karmisz? Do kiedy zamierzasz" :evil: :whistle: Nie kupiłam bebo, bo moja przyjaciółka kupiła synkowi i szału nie robi, widziałyśmy na żywo Kalina chwile się pobawiła i moim zdaniem jest nie warty :P Co do zasypiania to gaszę światło, leżę obok nie patrzę na nią, nie mówię. Na początku wspinała się na mnie gryzła, ale nie reagowałam, albo odkładałam znowu do pozycji leżącej, aż w końcu zrozumiała, że jak gasimy światło i włączamy misia (szczeniaczek na dobranoc fp - Kalina kocha muzykę która z niego leci) to trzeba iść spać. Trwa to 10-20 min, czasem jak jest zmęczona to pięć minut i śpi :kiss: Co do świąt to Kalinka była zachwycona hałasem i dużą ilością gości, ale nie pójdzie do ŻADNEGO FACETA NA RĘCE! Choćby nie wiem co.... Tylko mój brat i tata. To ciotek chętnie, ale wujkowie są be :evil: :laugh: Ja tak miałam jak byłam mała i im byłam większa to było gorzej, bo podobno płakałam jak jakikolwiek facet wszedł do domu (chowałam się za wielkim domkiem dla lalek i tam siedziałam :laugh: ) :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021092 przez Karola0303
w ogóle ten rok szybko przeleciał za nie długo roczek a nie dawno my rodziły.. Julii usypia sama ale muszę być przyniej bierze swój zastaw królik smoczek i herbata Julii dostała ciuszki książkę w której może nauczyć wiązać odpinać itp taka na później domek co może wkładać trajkoty itp i taki jeszcze jeden domek pilot i telefon projektor króliczek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Julii ma kuzyna co miał przyjść dopiero 2 lutego 1750 miał
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021140 przez syza24
Malina u nas odwrotnie Lu uwielbia swoich wujkow chociaż cięcie i ich blyskotki też hihi
Dobrze wiedzieć bo chciałam kupić tego bebo bo dostaliśmy trochę kasiorki ale poszukamy czegoś innego ;)
A co do usypiania ją mam taki problem ze nauczyłam ją samą zasypiac jak byłyśmy same w domu a teraz jak jest tatą w domu to Li to wykorzystuje i płacze tak że aż się zanosi żeby tylko ja wziąć i żeby zasypiac przy cycu (bo u nas w nocy staramy się żeby spała w lozeczku) a w dzień to całkiem tylko przy cycu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021257 przez nesQa
Zgadzam się, ten Bebo nie jest wart swojej ceny. Moja kuzynka chciała kupić swojej córce, ale jak go zobaczyła na żywo to zrezygnowała. Na filmiku wydawał się fajniejszy :)

Dobrze, że u nas nie ma problemu, jak Lili jest zmęczona, to zawsze zaśnie. :P butla, króliś i śpi w łóżeczku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021518 przez kristi*
Szczęśliwego Nowego Roku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021519 przez kristi*
Szczęśliwego Nowego Roku




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021540 przez Karola0303
Wzajemnie kristi...Julii ma katar pierwszy ja sie z mężem kuruje od sylwestra w aptece 150 zł zostawilam a w tym mleko sprej do nosa dla mnie i małej krople na kaszel syrop olejek maść strasznie drogo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021543 przez malina219
My też chore! Ale jakoś się trzymamy, jeszcze idą ząbki na górze Kalince, więc w ogóle dramat :evil:

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021545 przez syza24
Wracajcie do zdrowia wszystkie:* również życzę wam szczęśliwego nowego roku i przede wszystkim zdrowego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021546 przez syza24
No i z mężem rozmawialiśmy, że teraz nawet się nie obejrzymy i będzie roczek ;) ją już zamawialam sesje fotograficzna bo nasza fotografka przeżywa teraz straszne oblężenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021673 przez lalka
Witam!
Szczęśliwego Nowego Roku
Łucji wychodzą górne 3 i 4.......i właśnie te są najgorsze-u nas tragedia!jeszcze takiej akcji przy zębach nie mieliśmy
Życzę wszystkim małym i dużym zdrówka
Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl