BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #899006 przez MlecznaMama
Witajcie!!
Monika gratuluję!!! To na kiedy termin? robimy powoli meldunek Marcowy?:) czekamy na kolejne Marcówki. Ja do gina też idę za 2 tygodnie wtedy się wszystkiego dowiem.
Malwi tak poznałam to po Twoich zachciankach, bo miałaś takie jak ja przy moim synu :) i nie myliłam się , a chodziło wtedy o mandarynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899034 przez malvi
MlecznaMama ale masz pamięć :D Rzeczywiście na początku ciąży jadłam ciągle mandarynki, a teraz z kolei mi się odmieniło na nektarynki i brzoskwinie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899080 przez monique1983
MlecznaMama - według miesiączki to 24 luty, ale że z USG wyszło, że ciąża jest młodsza, to lekarka powiedziała, mi na razie, że marzec, ale jak to będzie to zobaczymy :) A u Ciebie jak wygląda sytuacja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899112 przez Karlinka
to i ja do Was dołączę :) wg ostatniej miesiączki wychodzi 5 tydzień, ale zobaczymy co powie gin jak uda mi się dostać. To moja pierwsza ciąża i trochę jestem w tym wszystkim zagubiona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899121 przez MlecznaMama
Malwi :) pewnie że pamiętam :) a te mandaynki to było tak, że podobno jak się ma ochotę na cytrusy to ma być dziewczynka. No i co? u mnie chłopiec, u Ciebie chłopiec :) jak przygotowania? już bliżej niż dalej. jak nastawienie?
ooo Monika to pewnie będzie jakoś na przełomie. Zobaczymy jak Ci gin wyznaczy termin. Czasem termin z OM a termin z USG różnią się i to nawet do tygodnia lub dwóch. U mnie na razie obliczone z internetowych liczydeł na 12, ale czekam na spotkanie z ginem, on mi więcej powie....niestety na razie jest na urlopie więc czekam.
Karlinka Witam Witam! jak się czujesz? jak jesteś zagubiona to pisz. Zawsze Ci jakoś pomożemy w miarę możliwości. Na kiedy termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899123 przez Saga0304
Witam dziewczyny;) w piątek zrobiłam test;)))i JEST;))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899127 przez Karlinka
Mleczna Mama z tego co sobie wyliczyłam to 10marzec. Test wyszedł pozytywny ,ale kreseczka druga bardzo blada, zresztą nie chce się za bardzo cieszyć póki lekarz nie potwierdzi (chociaż najchętniej to już bym pokój urządzała;p ).
No i oczywiście zapominałam napisać , że wszystkim dziewczynom bardzo gratuluje i 3mam kciuki, żeby wszystkie dotrwały do marca ,bez żadnych komplikacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899134 przez Anabelle
Ooo coraz więcej szczęśliwych mamuś :)
A u mnie kolejny dzień mniej do testowania :P

Dziewczyny może wklejajcie pozytywne testy ciążowe? ;) Będzie się coś działo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899135 przez monique1983
Karlinka, Saga0304 - witam i gratuluję :) Też na razie podchodzę ostrożnie, chociaż jestem po pierwszym USG, ale powiem dopiero rodzinie i znajomym jak chyba zobaczę serduszko, na razie boję się pochwalić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899165 przez MlecznaMama
Monika to ja podobnie. Powiem wszystkim jak usłyszę serduszko.... zresztą bardzo czekam na tę wizytę... a jeszcze tyyyle czasu
Saga gratuluję!!!! na kiedy termin?
Anabella czekamy na Twoje testowanie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899166 przez malvi
Gratuluję nowym Mamusiom! :) Jak chcecie możecie mnie pytać o jakieś rzeczy, będę do Was zaglądać ;)

MlecznaMama już część wyprawki mam (z kosmetycznych rzeczy to prawie wszystko), w tym albo przyszłym tygodniu jadę do kuzynki po łóżeczko i wanienkę i jeszcze trochę ciuszków (podejrzewam, że już nie będę musiała nic kupować z tych mniejszych rozmiarów, bo mam już sporo), zostanie jeszcze wózek, materacyk, pościel, jakieś drobiazgi i urządzenie pokoiku dla Małego :) Już nawet troszkę poprałam i poprasowałam, także nie ma tragedii :P

Anabelle trzymam kciuki, może uda Ci się dołączyć do dziewczyn ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899197 przez MlecznaMama
Malwi o to już powoli powoli kompletujesz wszystko. Ja też wcześniej prałam i prasowałam. Ale mi to sprawiało radość! Cudowny jest czas oczekiwania. Jej a Ty już 26 tydzień.... wow. ale leci

Właśnie dziewczyny może jakieś zdjęcia? Co Wy na to?
Mój test też taki jaśniutki tak jak przy pierwszym synku... no tak już mam :)
Miłego upalnego dzionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899220 przez Saga0304
Mi termin wypada na 8 marca;)))ale to tylko moje i internetowe obliczenia...do lekarza będę sie starać dostać w przyszły wtorek...mówił abym do niego szybko przychodziła jak będę coś wiedzieć...jestem po jednym poronieniu...rok temu dokładnie o tej porze byłam o jeden tydzień dłużej w ciazy...skończyła sie 11 sierpnia;(( boje sie ze historia sie powtórzy...jak każda kobieta za dużo myśle;) ale mocno WIERZE, ze tym razem będzie wszystko dobrze;)))))nie ma innej opcji;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899225 przez Karlinka
Saga piękna data ;) zobaczysz tym razem będzie wszystko dobrze i urodzisz zdrowego maluszka :) tego się trzeba trzymać !!!
Podziękowania: Saga0304

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899230 przez Anabelle
Saga bądź dobrej myśli :)
Ja mam jednego synka, a najbliższa ciąża byłaby moją piątą - tyle że mam w domu eutyrox na tarczycę i mam recepte na luteinę wiec do gina pójdę dopiero jak coś bedzie w stanie zobaczyć. Zapewne 6-8 tydzień.
Rozumiem twoje nerwy, u mnie dość na świeżo po 27 marca miałam łyżeczkowanie.

Dziewczyny dacie się namówić na wklejanie testów? :) Będzie kolorowo i będą emocje :P
Ja zawsze robie zdjęcie czy testom owu czy testom ciążowym - jakbym nie mogła uwierzyć że są pozytywne :P
Podziękowania: Saga0304

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl