BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #931959 przez kristi*
No mi cycki poszły jeden rozmiar dopiero w tym tygodniu kupiłam stanik większy bo mnie już cisnęły, w pierwszej ciąży to mi większe "porosły".
Na wizycie doktorka znowu się czepiała, że za mało ważę, u mnie w rodzinie tak po prostu jest moja mama cztery ciąże była szczupła brzuch mały miała, siostra podobnie, więc nie spodziewam sie nadmiaru kg. A jeszcze biorąc pod uwagę 2x badanie glukozy to pewnie bez rzygania się nie obejdzie :sick: .

Właśnie koleżanka dzwoniła, chce mi oddać ciuszki po swoim Antku, wygląda na to że ciuszków nie będziemy kupować. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931967 przez kristi*
Znowu nie widać kolejnej strony............ :angry:

Chwilami robi mi się dziwnie, nie są to mdłości ale coś podobnego, a czasami nawet słabo, kurcze zaczynam mieć wrażenie, że to od tych koziołków malucha.
Miewałam już różne dziwne przypadki, po których mi się słabo robiło, i czekam do wizyty wtorkowej to się popytam, bo mam wątpliwości nawet co do tego laseru na siatkówkę, zwlekam z zapisem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931973 przez bujanka
Dziewczyny jak tak się chwalicie że brzuszki Wam urosły to fotki wstawiajcie ;) :)
Ja mogę pokazać swój dziś robiona fotka ale zaliczam już to do 17 tygodnia B)
Jak porównuje do 10 i 12 tygodnia to szoook przeżywam :woohoo:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932006 przez Anabelle

Dżasta86 napisał: Anabell rozstępy juz mam , taka natura moja jak tyje czy chudnę. Doopkę mam spękana jak ziemie na pustyni ;]

Znamy temat znamy :laugh:
u mnie też tygrysica pod skórą siedzi :P cała w jasne paski :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932086 przez ewawawa
Hej dziewczyny, ja wczoraj wsadziłam rodziców w samolot , jeszcze wczoraj trochę polataliśmy po sklepach, mama wykupiła chyba połowę działów dziecięcych hahaha

no i dobrze , że dowieźli mi te zioła bo akurat skończyło mi się Dobre Trawienie , to nie muszę domawiać :)

a biust mi zaczyna puchnąć, już nie mam takich pryszczy jak wcześniej ;P

bujanka - śliczny brzusio , mój tez już podobnie wygląda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932110 przez monique1983
ewawawa - ja wczoraj zamówiłam sobie te zioła dobre trawienie, mam nadzieję, że coś pomogą bo i zaparcia mnie męczą i zgaga czasami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932116 przez Anabelle
Dzień dobry

Biust to mi urósł o jeden rozmiar mniej więcej. Z 75D na 75E. Ale do biustu z okresu karmienia to jeszcze troche mi brakuje :D

Dzidzia coraz odważniej puka i stuka - a ja nie musze się jakoś super skupiać żeby poczuć co mnie bardzo cieszy bo znaczy że synek rośnie :)

Właśnie wróciliśmy ze spaceru, piękne słońce 25 stopni, Antek wcina serek, a później trzeba się wziąć za gonianego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932128 przez Ada2424
Mi biust urósł o 2 rozmiary. Moja dzidzia wczoraj wieczorem dała popis i 6 razy tak mnie z boku pukła że aż się zerwałam :lol:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932167 przez Karlinka
Ja Maleństwo czuje tylko jak się bardo skupię, ale pewnie ju niedługo bardziej da mi popalić ;p
Dżasta te rogaliki to gotoweggo ciasta robiłam- mama się pomyliła chciała francuskie kupić, a kupiła takie rogalikowe więc część powidłami nadziałam a część dla siebie serem i szynką. Szybko i wygodnie ,ale wole domowe ciasto.
Teraz obiad w piekarniku , później chwila odpoczynku, kawa z koleżanką i wieczór z powidłami. Mama nakupiła śliwek na powidła, a że wyjechała na weekend do mojej siostry to mi przypadło znów w udziale bawienie się powidłami...
Coś dawno Mleczna Mama i Lalka się nie odzywały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932182 przez Anabelle
Mleczna i Lalka chyba się opalają :P
U nas 27 stopni :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Wracać dziewczyny wracać :P

Ja wam miałam wczoraj brzuch wrzucić, a mi się nie chciało już :P więc wrzucam z opóźnieniem ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932191 przez Aneczka84
Witam Mamusie :) niestety teraz głównie czytam wasze posty, ale znalazłam chwilę żeby coś napisać. Niestety w Mediolanie okropna pogoda: zimno, szaro i pada. Wolałabym złotą polską jesień. Już nie mogę się doczekać usg, a jeszcze 20 dni :/ Biust mi trochę urósł, no a brzuszek też :) Ciekawe zacznę mieć smaki na rzeczy z polski :D choć szynkę i kiełbasę z Polski zjadłabym z chęci

Załącznik nie został znaleziony


A to mój brzuszek, maluszek coraz częściej się porusza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932196 przez Loca
ahh.... aż nie mogłam się powstrzymać :) muszę wam to napisać, dziewczyny macie piękne brzuszki! :D (marcowa 2014 ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932204 przez Ada2424
A ja właśnie wróciłam ze spaceru, w końcu i u mnie pogoda się poprawiła i wyszło słoneczko :) to macie i moją fotke, z przed 3 dni :cheer:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932215 przez kristi*
Cudne macie brzuszki, ja swój wstawię może jutro, dzisiaj już mi się nic nie chce, mnóstwo sprzątania i gotowania, roboty na cały dzień, ale już wszystko zrobione, mąż nawet pozmywał.
Zmęczyłam się i plecy mnie bolą, maluszka nie czuję - nie lubię tego, już się nie mogę doczekać poniedziałkowego USG.
A na obiad kopytka z kurczakiem z warzywami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932228 przez Agula89
Maminki ale macie brzuszki! Ja to mamy zalążek :) bardziej idzie mi w biodra no i cynku urosły :P w sierpniu kupiła większe "na zaś" a one już dobre sa :ohmy: :laugh: w weekend szykuje się na zakupy spodni ciążowych bo w dzinach normalnych ciasnawo :) trzymajcie się ciepło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl