BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #964285 przez Karolincia
Kristi - Biduulo Ty... :(

Beata - Ja teraz zgage mam :P dla odmiany mi pali przełykk - to kara Boska za obżarstwo :P Wiem wiem Kochana ze trzeba uważac przy laktacji :) Ja sie ciesze bo od razu dietka bedzie i może szybko kg zgubie po porodzie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964294 przez Marza
Cześć mamusie !
Marzec zbliża się wielkimi krokami :)
Cudowny czas przed Wami, mimo iż końcówka ciąży nie za bardzo sprzyja dobremu samopoczuciu.
Życzę Wam wszystkim powodzenia i szczęśliwych rozwiązań :) Niech szkraby będą zdrowe :)
A MlecznąMamę proszę o info na priv :* Jak się czujesz? Bo szukać Twoich postów to syzyfowa praca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964297 przez Karolincia
Maraza - Bardzo dziękuję mimo, iż jestem Kwietniową Mamą 2015 :) a Marcóweczki mnie przyjjęły do swego grona :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964306 przez Agula89
Na koniec dnia witam się i ja :)
Zakupy dokonane ! Mam juz prawie wszystko. Został materac i wanienka/bądź wiadro.
Wózek juz na 100% wybrany, fotelik Recaro mąż wybral. Na razie bez bazy isofix kupilismy ale jeszcze się zastanawiamy bo chcemy ale zobaczymy ile kasy nam jeszcze zostanie..najwyżej później dokupimy

I niestety do 4 tyg musze czekać za wózkiem i fotelikiem :dry:

No i teraz czeka mnie wielkie pranie, od ciuszkow po kocyki, ręczniki itd

Jutro rano wizyta u gina. Mam nadzieję ze te za częste napinanie się brzucha to nic wielkiego.. Się okaże :)

Jutro się zamelduje po wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964314 przez monia89
Jutro fodam fotki jaka zima u mnie. Naprawde napadało tyle że hej w końcu w górach mieszkam.
Agula super że zakupy udane :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964322 przez kristi*
Oj, niestety mam tego pecha, że mdłości mnie nie opuszczają :(

Mam dobrą wiadomość, właśnie się dowiedziałam, że o 0:05 urodził się synek mojej koleżanki ze szkoły (a termin miała na jutro :cheer: ), męczyła się 19h i cc miała w końcu.

Mi jeszcze jedno prasowanie zostało, jakoś czasu mi brakuje ostatnio.

I chyba zaczęły mnie łapać jakieś delikatne skurcze, głównie jak chodzę - trochę mnie zgina, a wczoraj wieczorem coś mnie z prawej strony tak bolało, że musiałam się położyć i mężuś trochę wystraszony zapytał czy to na pewno nie już - :laugh: słodziak :cheer:

Agula89 powodzenia na wizycie, ja też mam jutro o 11:00 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964325 przez karola1322
Ja jutro jade reszte wyprawki kupic porac spakowac i naszykowac mniej wiecej mojemu co ma wziosc jutro na pobranie krwi eh mnie wczoraj lapaly krotkie bole miesioczkowe wizyta dopiero za tydzien eh kristi fajnie ze kolezanka juz ur na za soba ja na fb sie dowiaduje ze niektore w ciazy byly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964331 przez Kalinka90
No my tez już niebawem będziemy miały za sobą. Ja też mam dziś wieczór wizytę to się wszystkiego dowiem. Pokoiki przemalowane tak więc mamy pokoik pirata i księżniczki. Dziś muszę odebrać wyniki i zrobić zakupy w aptece maści, witaminy, majtki siatkowe jeszcze dokupię i pora się spakować do szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964332 przez monia89
Hej. Ja wcinam płatki z mlekiem Antek odsypia koszmarną nocke.
Kristi kurcze namęczyła się tyle i cc się skonczyło i to mnie właśnie dołuje. A Twoich mdłości nie zazdroszcze!
A tak pozatym słyszałyście o tym noworodku 6.5 kg? Urodzony u nas 16 godz poród trwał tylko że to rodziła Romka czy jakaś podobna narodowość.
Kalinka dodaj fotki pokoi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964335 przez karola1322
No slyszalam unas by miala cc tylko podzwiac ta kobiete ze dala rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964337 przez monia89
Z tego co kojarze nie była pod opieką gina mówiła że spodziewała sie bliźniaków...
A o to zima dodam że droga jest odśnieżona..



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964338 przez *Beata*
Karolincia - mnie też codziennie męczy zgaga, najbardziej w nocy, ale mi pomaga spanie trochę na siedząco, albo zmiana pozycji na drugi bok...spróbuj może u Ciebie też zadziała,

Wszystkim dziewczynom, które mają dzisiaj wizyty życzę powodzenia i dajcie znać co i jak...

Monia - u mnie też zimowo i cały czas sypie... no ale w końcu tka pora roku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964340 przez *Beata*
Zdjęcia zimowe:) Zima dała o sobie znać... Wygląda ładnie, tylko trochę gorzej się jeździ...

Widziałam wczoraj w TV to duże dziecko...tylko nie wiem jak można nie zorientować się, że jest się w ciaży, bo z tego co kojarzę to ona dopiero zorientowała się w listopadzie czy w grudniu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964344 przez monia89
Ja mam tylko problem z jazdą w taką aure po tym jak o mały włos nie wylądowałam w ciąży z Antkiem w rowie w 38 tyg mam uraz. Nie biore go nigdy jak ja kieruje a teraz mam Olka.mieszkam na wdi więc moje drogi jako ostatnie odśnieżają.
A dziś pech chce ze mój M musi być w pracy mama nie może wyjść wcześniej siostra ma sxpitalne zaległości w szkole i tez musi siedzieć do końca to tylko tata zostaje mi do Antosia a nie chce go brać w taka pogode żebym miała kierowce..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964349 przez *Beata*
Nie zazdroszczę, jak na złość nic Ci się dzisiaj nie składa... Ja też teraz mam trochę obawy w taką pogodę, nawet bardziej obawiam się innych kierowców, bo czasem jak widzę jak jadą to aż włos na głowie się jeży... Może do wieczora jeszcze cos Ci się rozwiąże...a jak nie to powolutku będzie musiała się przemieścić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl