BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #966332 przez malina219
Za mną noc okropna.Budziły mnie skurcze i ból brzucha taki, że jak nie daj boże się na nim położyłam/oparłam szukając wygodnej pozycji to myślałam, że się popłacze. Ale teraz wstałam i nic nie boli, więc to pewnie nic groźnego.
Dziewczyny piękne brzuszki! :kiss: :woohoo:

Anabelle współczuję Ci, że taka słaba jesteś :(

Beata też słyszałam o takich przypadkach, poza tym gin mnie ostatnio uprzedził, że waga może być inna przy porodzie, bo na każdym sprzęcie usg zawsze wychodzi inaczej.

Aleksandra przygotowania pełną gębą! :D Jaki materacyk kupiłaś? Bo mnie to czeka jutro, a dalej nie wiem jaki najlepiej kupić....Oj tak lepiej sobie spakuj torbę, lepiej dmuchać na zimne :P Ja muszę jeszcze tylko Małą spakować :whistle:

Monia trzymam mocno kciuki!!! :kiss:

Powodzenia życzę Wszystkim na wizytach dziś :laugh: :) Ja mam dopiero w przyszły wtorek :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966339 przez bujanka
Hej dziewczęta :)
Karola ja też mam od wczoraj takie bóle jak na miesiączkę i raczej nie należą do tych łagodniejszych :( A no-spa pomaga jedynie na 2-3 h :( No ale Ty masz już odpowiedni wiek ciąży, mi jeszcze trochę brakuje....

W środę mam wizytę, to już ustali kiedy dokładnie do szpitala(narazie wiem że na koniec lutego) ale powiedziała że cesarka przewidziana na 5-6 marca :):):)
czyli dwa tygodnie przed terminem utule moją księżniczkę : :woohoo:

Dziewczyny super łóżeczka, u mnie mama wypierze i uprasuje pościel przed samym porodem. Mój mąż chce rozłożyć łóżeczko jak będę w szpitalu :silly:

Anabell widziałaś ten zapis z ktg? Bo mój ostatni był chyba też już jakiś skurczowy, bo ten dolny zapis dotyczy skurczy tak? I tam dochodziły mi do 100% co to oznacza? Jak zapytałam lekarza czy zapisały się skurcze to odpowiedział że coś może pobolewać :S

Dziewczyny czy któraś z was nie miała stwierdzonej tej cholestazy ciążowej, od dwóch nocy strasznie mnie swędzi między palcami u dłoni i stóp.
Mam tylko nadzieje że to nic złego :( napisałam lekarce smsa i czekam na odpowiedź czy jakieś badania zrobić na środę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966340 przez kristi*
*Beata* mój mąż zamawiał ten poradnik, jak byłam w pierwszej ciąży to było ok września 2013r, kupił, zapłacił i do tej pory ani nie dotarł, ani żadnej odpowiedzi na maila, które pisał do niej. Także odradzam

malina219 też dziś miałam gorszą noc, też brzuszek bolał, i jakoś nie mogłam się ułożyć dopiero nad ranem przysnęłam i sobie pospałam.

Powodzenia na wizytach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966342 przez bujanka
Poza tym u nas wielki szał :) w ostatniej chwili trafiło się nam mieszkanko kawalerka, tylko będziemy płacić rachunki i czynsz. Sporo remontu więc mój mąż robi wszystko żeby zdążyć przed porodem, ze jak wrócę ze szpitala to już wszystko będzie gotowe :) Więc mamy zamieszanie wybieranie mebli, płytek, paneli.
Ale jestem taka happy że w końcu na swoim, bez staruszków :woohoo: bo dom się buduje, ale narazie w wolnym tempie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966344 przez Anabelle
Bujanka widziałam zapis KTG ale przyznam szczerze, że nigdy nie wnikałam. Wiem, że skurcze wyszły, mam właśnie bóle jakby miesiączkowe, czasami mocniejsze i napadowo silniejsze jakby kolki, ale trzymają z pół dnia. Jednak rodziłam już więc wiem, że do bóli za które mogłabym zabić jeszcze daleko :)
Z cholestazą zazwyczaj badają aspat i alat. Na mamazonce mama która miała cholestazę po pobycie w szpitalu i badaniu wskaźników musiała mieć robioną cesarkę w trybie pilnym. Jeśli swędzi cie coś innego niż brzuch to warto sobie zbadać. Oby wyszło dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966348 przez syza24
Anabelle dobrze że z synkiem wszystko dobrze, a ty staraj się odpoczywać ile jesteś tylko w stanie przy Antonio. Może tak organizm przygotowuje się.. Mam nadzieję, że będzie dobrze :) ja też mam napady gorąca i lekarz zlecił mi właśnie zbadać FT4 żeby zobaczyć co z tarczycą.
Co do KTG to ja już tydzień temu miałam skurcze i to mi się wydawały spore a położna powiedziała, że to tylko przepowiadające i już tydzień minął a mi do porodu się nie śpieszy chociaż bywają takie bolesne skurcze ale nie są regularne jak na razie ;) więc bóle miesiączkowe+ ból kręgosłupa+ skurcze to chyba normalne pod koniec ciąży...
Bujanka to super, że idziecie na swoje przynajmniej będzie wam intymniej niż z rodzicami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966349 przez kristi*
Położna mówiła, że jak wszystko jest ok, to żeby zapisać się na kontrolny zapis KTG w 39 tyg, niestety nie mogę się dodzwonić, ciągle zajęte, a jakoś do szpitala mi nie po drodze, żeby osobiście się zapisać. Szpital dobry, ale dojazd beznadziejny. Będe próbować dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966354 przez karola1322
Ja bylam dzis pobrac krew do badan i jakos ospala jestem po wyniki przed wizyta idzemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966363 przez bujanka
Anabell no własnie te badania lekarka kazała mi zrobic. Mam nadzieje ze to nie ta cholestaza :(
Heh ty juz masz prościej bo juz jeden porod za soba ;) Tylko ja teraz leże a Ty musisz sie zająć Antosiem :kiss: wiesz ja i tak cesarke bede miec wiec czy cholestaza bedzie czy nie to i tak cc mnie czeka.... Jakies mam dziwne myśli że mi zamienią dziecko czy coś :( bo lekarka mowiła ze anastezjolog zazwyczaj w sprawach neurologicznych podejmuje decyzje o calkowitym uspieniu :huh:

no własnie mam podobnie jak syza bóle miesiaczkowe, najgorsze ze no spa pomaga tylko na jakies 2 h a lekarka mowiła zeby brac 3-4 razy dziennie wiec nie wiem czy brac czesciej? bol kregosłupa czasem sie pojawi i twardnienie brzucha tez od czasu do czasu :S

Kristi ty musisz na ktg sie zapisywac? bo u mnie poprostu staje w kolejce i tyle.

Karolincia tez bede rodzic na karowej, opowiem ci szczegóły :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966364 przez *Beata*
Kristi ja otrzymałam ten poradnik szybko, ale jest uszkodzony, przynajmniej tak mi wyskakuje jak próbuję włączyć i nie tylko na jednym komputerze, więc chyba nic na nim nie ma. Pisałam z tydzień temu e-maila, ale zero odpowiedzi, a telefon podany na stronie nie istnieje, więc chyba jakieś oszustwo z tym poradnikiem... ODRADZAM kupno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #966366 przez *Beata*
Wszystkie dajecie brzuszki, także ja wrzucam również swój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966373 przez *Beata*
Mam pytanie jak się umieszcza zdjęcie w wiadomości, żeby było widoczne tylko dla zalogowanych? Muszę to zrobić w załączniku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #966376 przez *Beata*
Poszłam dzisiaj do Lidla i załapałam się jeszcze na ciuszki dla Małej, zostało jeszcze trochę po ostatniej akcji ubranek dla dzieci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #966394 przez monique1983
Obiecałam komuś zdjęcia kołyski jak będzie gotowa, ale przez ta sklerozę nie pamiętam której dziewczynie, wrzucam zdjęcie kołyski i pokoiku :) Teraz byle do środy i będzie po wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966401 przez Ada2424
Monique przepięknie wszytko wyszło!!! :) Ty wiesz, że ja trzymam kciuki za środe :kiss: daj mi koniecznie znać po :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl