BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #972110 przez kristi*
Malina to podobnie jak u mnie, ale zobaczysz tydzień szybko zleci, i na pewno poczujesz się lepiej.

Karolincia trzymaj się, ja ostatni miesiąc też nie najlepiej wspominam, ale to już końcówka, będzie dobrze kochana.

Wczoraj udało mi się aż, dwie butelki po 60ml mleka zostawić resztę dostał MM. Ale. Pod wieczór przed wyjściem karmiłam Marcinka "z pod pachy" i masowałam te zgrabnia, i zeszło, taka ulga.
W nocy trzy porcje ściągnęłam, i teraz resztę uzupełnić muszę, min 6 butlek musi być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972126 przez kristi*
Mam 3 porcje mleka na noc, a mały nie daje szans na ściągnięcie, nagle zaczął jeść z oby piersi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972129 przez karola1322
Kristi to fajnie ze je z obu piersi.... Karolinica trzymaj sie meta ciazy zbliza sie za niedlugo bedzie koniec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972135 przez kristi*
Irytuje mnie ten szpital, z trudem ściągam mleko, bo mały prawie cały czas na cycu wisi, a jakaś idiotka podgrzała już dwie butelki, nikogo z obsługi tej "kuchni mlecznej" bo weekend, i dopiero od jakiejś mamuśki się dowiedziałam żeby pisać od której godz ma być podgrzewane.
Nic nie powiedzą wszystkiego trzeba się samemu domyślać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972164 przez Aneczka84
Witam Mamusie. Gratuluję maleństw. Malinka super że dałaś radę, podziwiam. Mi przyjdzie poczekać. Byłam wczoraj w szpitalu na kontroli i wszystko jest ok. Powoli się przygotowuje do porodu organizm ale dalej wszystko zamknięte. Widać termin z pierwszego usg 16.03 był bardziej trafiony. A pewnie będzie jeszcze później. We wtorek na kolejną kontrolę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972165 przez Karolincia
Kristi - Eh...podziwiam Cię , bo jesteś naprawdę bardzo dzielna !!! :* Mimo tych wszystkich przeciwności radzisz sobie świetnie !!! Nie jedna matka by już się załamała !! :* Nie jednak powinna się uczyć od Ciebie :) :)
Wiem, że łatwo nie jest :( Bezczelne baby...nic nie powiedzą tylko człowiek samemu musi się domyślać :///

Karola -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A jeszcze dodam, że wczoraj miałam takie dziwne uczucie jakby zakwasów na brzuchu...czy to mogły byc skurcze?? Potem to odpuściło i Malutka sie bardzo wierciła....pozniej ona sie uspokoiła znow to uczucie zakwasów...i znow sie wierciła.... :( Boje się....czy lepiej jechac na ip sprawdzić??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972176 przez kristi*
Karolincia współczuję ci mieszkania z teściową, ja mieszkam z teściem i też nie jest wesoło, na Marcinka - pierwszego wnuka mówi " wasz obowiązek" nosz kur**
Ja mówię żaden obowiązek tylko nasze szczęście, ale to głupi stary burak niereformowany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972229 przez monia89
O matko jaka cisza....
Kristi dzielna z Ciebie Mamusia :) ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji...
Karolicia olej teściową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972232 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972235 przez malina219
Hej mamuśki:*

Padam na pysk. Teraz dopiero wiem co to zmęczenie.... Kalina je Malo ale często wiec prawie wgl nie śpię. Cycki bola jak nigdy. Rana ciągnie. Ledwo chodze tak dokucza kręgosłup.
Ale patrzę na nią i wszystko mi wynagradza.



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972245 przez monia89
Malinka Kalinka jest prze prze przesłodka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #972269 przez kristi*
Hej mamusie
To znowu my, dzisiaj z samego rana Marcinek miał manicure - i już buźki nie drapie, no i rośnie, bo jedne śpiochy jak mu założyłam to bardzo napięte były już.


Anabelle a jak ty się czujesz?
Malina wcześniej dostosowałam się do małego i problemu nie było, dopiero teraz W tym szpitalu z dojazdami poznałam co to zmęczenie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972270 przez syza24
hej mamcie
Ja chodzę na rzęsach bo mała strasznie absorbująca ciągle wisi na cycu albo chce spać tylko ze mną :( ale jest kochana wszystkie trudy wynagradza :cheer: jak tylko się ogarnę to napisze relacje z porodu i wstawię zdjęcia małej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972282 przez syza24
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972284 przez syza24
A więc poród mój wyglądał tak że o 6 trafiłam na Izbę skurcze wyszły regularne co 5 min. tylko takie średnie na 80 do 100 po badaniu okazało się, że mam już 4 cm rozwarcia no i niestety zielone wody. No to szybko kazali mi się przebierać w koszulę do porodu torbę z rzeczami mi zabrali i od razu na fotel do porodu, podłączyli oksy dali zaszczyk na rozwarcie szyjki i takim sposobem w 4 h razem z mężem urodziłam moją córeczkę. Powiem wam że sam poród nie aż tak straszny nie liczyć masażu szyjki. Gorsze było dla mnie szycie bo byłam nacięta i popękałam w środku strasznie mam chyba ze sto szwów :S ale powiem wam że każdej życzę tak szybkiego porodu no i oczywiście nie odbyło by się to wszystko gdyby nie położna na którą trafiłam kobieta-ANIOŁ :blush: gdyby nie ona na 100 procent miałabym CC.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl