BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 3 miesiąc temu #55603 przez monisia1984
tez uzywam tej masci na wszystko dla malego i dla siebie na masaz piersi gdy mleka za duzo
i na bolace sutki .... tez polecam... i nowe zdjecie tomaszka czystego i nie opuchnietego pozdrawiam...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55619 przez zlotoweczkavip
hej mamusie rozpakowane :laugh: Słodkie macie te swoje cuda malutkie :)
Ja cały czas czekam na swoje ale nie zapowiada się, żebym w najbliższych dniach urodziła. Tzn coś tam się zaczyna dziać, ale powolutku... a ja się boję, że jak mnei nie zaleją wody to nawet sobie nie będę w stanie uprzytomnić że "to już" i urodzę w domu/taksówce/karetce/samochodzie. Straszny jest ten lęk;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55629 przez asia26
petronella i miskiewicz serdeczne gratulacje :) miskieicz coreczka cudenko i wloski ma jak moja Oliwka gdy sie urodzila zreszta teraz tez ma czuprynke :)

tak tak dziewczyny cieszcie sie ze bedziecie rodzic gdy jest chlodno jak ja rodzilam termometr wskazywal 37 st a porodowka na 9 pietrze wyzamykane okna i zaduch jak fiks :( fatalne to bylo :( pocilam sie jak za przeproszeniem swinka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55824 przez bombel779
Gratulacje dla wszystkich nowych ;) świeżo upieczonych mamusiek ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55832 przez kasiala
Hej dziewczyny.
A ja byłam dzisiaj na KTG dostałam skierowanie od swojego ginekologa do szpitala i mam się zgłosić tam w poniedziałek no chyba że wcześniej zacznę rodzić.Ale jak na razie to sie na to nie zapowiada bo mojej malutkiej chyba dobrze jest w brzuszku.W sumie to mam jeszcze do terminu porodu tydzień więc poczekamy i zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #55850 przez Kasiekk
Mój aniołek :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55918 przez makaja
cholera wylogowalo mnie.... a tak sie rozpisalam, gratulacje wszystkim mamusiom Swiezynkom :D
śliczne maluszki.....
u nas sprawa karmienia wyglada następująco: mały ssie długo zwłaszcza w nocy ostatnio 3 gogziny co doprowadzilo moje sutki do rozpaczy, byly nakładki, ale po nich rzyga, bo za duże są w nich dziurki i za szybko leci a teraz odciagam pokarm do butelki i nia karmie nie wiem czy to prawdilowo, ale moje cycuszki musza dojsc do siebie'
mamy tez problem z kikutem, boje sie go czyścic, tak dogłębnie,on wcale nie chce wsykoczyć, może wiecie czy widac kiedy on zejdzie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55972 przez Kasiekk
makaja napisał:

cholera wylogowalo mnie.... a tak sie rozpisalam, gratulacje wszystkim mamusiom Swiezynkom :D
śliczne maluszki.....
u nas sprawa karmienia wyglada następująco: mały ssie długo zwłaszcza w nocy ostatnio 3 gogziny co doprowadzilo moje sutki do rozpaczy, byly nakładki, ale po nich rzyga, bo za duże są w nich dziurki i za szybko leci a teraz odciagam pokarm do butelki i nia karmie nie wiem czy to prawdilowo, ale moje cycuszki musza dojsc do siebie'
mamy tez problem z kikutem, boje sie go czyścic, tak dogłębnie,on wcale nie chce wsykoczyć, może wiecie czy widac kiedy on zejdzie ?



makaja mi Karol tez tak robił... ale ja kupiłam maść Bepanthen i po każdym karmieniu smarowałam sutki... jeden to mialam tak pęknięty, że krew leciała, ale położna powiedziała że jak dam rade to żeby karmić a jak nie to nakładki ... bolało ale uparłam się poza tym ta maść czyni cuda ;) teraz mam przyzwyczajone sutki i brodawki i jest looz warto było pocierpieć ;) słyszałam że jak nie ma potrzeby to żeby nie kombinować przy piersiach bo dzidzia najlepiej reguluje laktacje itp...

Co do pępusia nic sie nie martw jego to nie boli :D wiem bo sama czyściłam i młody nawet nie pisnął... Karolowi odpadł kikut w 12 dobie a czytałam że najczęściej odpada w 10-16 doby :) ale czasem i 6 tyg zależy od dziecka... ładnie czyść a odpadnie nawet nie zauważysz kiedy chyba że dzidzia zacznie płakać bo będzie uwierać :D gdzies np na pleckach hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55985 przez Emme
u nas odpadł po 6 tygodniach! nie bój się, odchylaj, kręć nim dobrze, zalewaj tym czego używasz i nie mocz podczas kąpieli. nic więcej nie pomożesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55993 przez renata329
o to moj kawaler

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56038 przez Kasiekk
Emme napisał:

u nas odpadł po 6 tygodniach! nie bój się, odchylaj, kręć nim dobrze, zalewaj tym czego używasz i nie mocz podczas kąpieli. nic więcej nie pomożesz :)



my na poczatku kapalismy go w samej wodzie i jak nawet sie zalal to bez paniki z reszta powiedzieli to w szpitalu... to zeby nie moczyc to po to by szybciej wysechł :)


no śliczny przystojniak :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56103 przez makaja
te nasze chlopaki to przystojniaki rosną :D kurcze ja zaraz się postaram jeszcze wysłać jakies fotki... co do pępuszka to oby jak najszybciej odpadł.... oby nie 6 tyg blagam o litość
Kasiekk co masz na mysli kombinowanie? chodzi Ci pewnie o te przelewanie mleka do butli ??
no mam tę maśc będę smarować :D ale tej butli sa też plusy wiem ile MIłek zjada- duzoo nie wiem czy nie za dużo jest jakies ograniczenie mleka ? bo on nawet potrafi wciągnąć ok 100 ml mojego mleczka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56118 przez Kasiekk
makaja kombinować tzn ściagać laktatorem jesli nie ma takiej potrzeby... 100ml to dobra dawka mój i 125ml potrafi wciągnąć...


mam kurde problem bo bidaka ma gazy jak nie wiem... nie mam już pomysłów jak mu pomóc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56122 przez petronella
Przedstawiam wam naszego Kubusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #56128 przez Monix
Fajne te Wasze chłopaki, moja Nadia będzie wybierała, przebierała ... :lol: :lol: :lol:

Kasiekk, a jak pielęgnowałaś pępuszek ? Metodą ''na sucho'' ? Bo mnie właśnie tak kazali w szpitalu, a znowóż dziś byłam u pediatry i ona kazała psikać octeniseptem 3, 4 razy dziennie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl