BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 8 miesiąc temu #181756 przez Monix

Natka napisał:

witaj Monix fajnie ze już wróciłaś lub wróciliście :* Dodaj foty malej :)
co do fotelika powiedz mi on ma atest ADAC ??

:)
Ja swojego aparatu nie miałam niestety, bo cały osprzęt trochę waży i zajmuje sporo miejsca, a wiadomo bagaży z małym dzieckiem i tak jest sporo więc go nie wziełam. Zdjęcia jakieś tam są, ale muszę przejść się do szwagierki która je ma, więc foto będzie poźniej.

Fotelik nie posiada ADAC tylko jakiś inny ATEST ECE E44/04.

Co do schematu jedzenia, to u nas wygląda tak:
9;00 - 10;00 kaszka SINLAC
w miedzy czasie cyc
14;00 - 14;30 obiadek
w miedzy czasie cyc
17;00 deserek
w miedzy czasie cyc i w nocy cyc

Nadia budzi mi się w nocy ok. 4 - 5 razy :ohmy: :huh: Przyznam szczerze, że trochę mnie to już meczy i nie wiem jak sobie z tym radzic...
makaja jeśli możesz to przypomnij proszę tytuł tej książki o której pisałaś...

gratuluję Dawidkowi pierwszego ząbka :) Dziś Nadii wyszły kolejne tym razem dolna i górna dwójka, odkąd ma na dole i u góry zęby to zaczęła nimi zgrzytać - denerwuje mnie to, bo to strasznie nieprzyjemne dla ucha jest :huh: :dry:

Moja Nadia nie raczkuje i chyba już nie będzie (niektóre dzieci omijają ten etap) jest na etapie pełzania, ale jak się ją złapie pod pachy to ładnie stawia całe nóżki na podłodze i drepcze :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181777 przez sylka
Monix u nas identycznie Kuba pełza czasami nieporadnie :) ale złapany pod pachy to staje na palcach i suwa nózkami jal do chodzenia oraz sprezynuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181850 przez Monix
sylka napisał:

Monix u nas identycznie Kuba pełza czasami nieporadnie :) ale złapany pod pachy to staje na palcach i suwa nózkami jal do chodzenia oraz sprezynuje

Mojej też się zdarzy spręzynować... Fajnie to wygląda hehehe

A i zapomniałam napisać, że w Anglii dostałam pierwszy okres - szkoda tak fajnie było bez... :P :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181943 przez gosia_ann
Widzę że wasze 7 miesięczne szkraby mają już niezłe uzębienie. U nas ząbków jeszcze nie ma, mam nadzieję że wszystko jest ok i na wszystko przyjdzie czas.
Wiecie może jak powinnam dodawać kaszkę do mleka? Mała pije 180 ml, czyli 6 miarek mleka. A ile kaszki?
Zosia przemieszcza się na wiele różnych sposobów. Wędruje po całym łóżku. Z pozycji siedzącej przechodzi do pozycji raczkowania i ... jak na razie na tym koniec buja się jedynie do przodu i do tyłu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181958 przez Natka
znaczne moze dzis tak po mojemu : Guten Morgen dziochy :)

Makaja/ Monix czekamy zatem na zdjecia :)

Makaja fajnie ze wakacje sie udaly :) taki odpoczynek duzo daje :D

Monix no wlasnie co do tego Atestu na te foteliki przekonują mnie tylko te testy z ADAC. Kiedys na TVN Turbo mowili o testach fotelika i mowili ze tylko te z ADAC sie sprawdzaja a to ze duzo jezdze z malym chce miec bezpieczny fotelik ... no zobaczymy

Gosiu moj P ma prawie 8 miesiecy i nadal zadnego zabka .. a co jest marudny mysle: ooo moze zabek i codziennie patrze mu do buzi a tam nic .. no nic przyjdzie czas i na to i moze tak byc ze nagle mu wszystkie wyskocza :P
Co do kaszki to zalezy jaka chcesz zrobic ... a ja malemu robie kaszke (pije ja z butelki) to robie bardziej taka lejaca tzn na 180ml/6miarek mleka+ 6 lyzeczek kaszki a jak chcesz zrobic taka naprawde gesta to na 150ml/5miarek mleka+ 5/6 lyzeck kaszki (ale to ci pisze na opakowaniu )

A co do raczkowania to nasze pociechy chyba maja jeszcze czas bo czytalam ze dziecko zaczyna raczkowac pod koniec 8 miesiaca lub nawet 9/10 miesiac ... wazne zeby dziecko w 10 miesiaca juz samo siadalo ;) wujek google ci wszystko powie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181964 przez aslani
Gosiu, ja daję Jasiowi kaszkę w butelce wieczorem przed spaniem. Od jakiś dwóch tygodni na 210 ml wody wsypuję 4 łyżki kaszki mleczno-ryżowej. U nas się nie sprawdza to, że po kaszce lepiej dziecko śpi. Budzi się co 3,5- 4 godziny i płacze, bo głodny. Próbowaliśmy dawać wodę, ale nie dał się oszukać :silly:
Od jakiegoś tygodnia zdarza mu się nie wypić całej porcji, ale generalnie lubi jeść!
Jaś ma dwa ząbki na dole :laugh:
Lubi huśtawkę, wczoraj dopiero kupiliśmy mu krzesełko do karmienia. Uwielbia siedzieć, nie chce już leżeć na brzuszku :(
Dziś idziemy na wizytę kontrolną z kręczem...
Śliczne te forumowe dzieciaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181971 przez Natka
no wlasnie u mnie tez sie to nie sprawdza z ta kaszka na noc .. i tak i tak sie budzi bo glodny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182074 przez gosia_ann
Dzięki za wskazówki, spróbuję dzisiaj wieczorkiem.
Gratuluję Jasiowi dwóch ząbków :)
Byłam dzisiaj z Zosią na rozmowie w żłobku. Parę rzeczy muszę mieć. Zobaczymy jak to będzie. Pewnie i tak będę ryczeć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182095 przez renata329
Natka napisał:

gratulacje dla Dawidka :) a jaki zabek mu wyszedl :)

moj tez jeszcze 1 lub 2 razy je w nocy :(

JUZ MU DRUGI WYSZEDŁ NA DOLE,A CO DO JEDZENIA TO MOJ DAWID TEZ SAM SIE BUDZI WOLAŁABYM ZEBY PRZESYPIAŁ CAŁE NOCE ALE WIDOCZNIE JEST LOS CHCE INNACZEJ :)


[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182106 przez Monix
Wczorajsza pozycja :P :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182116 przez gosia_ann
Dzieci mają niesamowitą wyobraźnię w wymyślaniu pozycji do snu hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182237 przez renata329
moj dawid jak spi to wkłada nogi przez szczebelki i mu tak wisza na zewnatrz łózeczka

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182300 przez makaja
hehe Miły tez śpi podobnie ja Dawidek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182301 przez makaja
ja w sumie z zapytaniem.... dałam Miłemu wczoraj trochę oskrobanego jabłuszka i niestety mi zwymiotował, kiedys jak dałam mu ziemniaczka tez był belcik :( trochę sie tym martwię bo może jeść tylko słoiczki, dziewczyny czy może spotkałyście się z czymś podobnym ?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182360 przez sylka
mój zje ugotowane i starte w blenderze jabłuszko a surowego niechce. Marchewke zrobioną zje ale robi minki a ze słoiczka pochłania migiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl