BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 3 miesiąc temu #273900 przez pulpecja
karotka :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


boniuszka pikne zdjęcie...ale Ty wiesz,że mi się podobasz :lol: :lol: :lol: :kiss:

jak czytałam o cieście oli to coś mi się przypomniało :lol: pamiętacie mojego BANANOWCA :unsure: ;) :lol: :blink: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273904 przez ifka
pulpecja napisał:

karotka :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


boniuszka pikne zdjęcie...ale Ty wiesz,że mi się podobasz :lol: :lol: :lol: :kiss:

jak czytałam o cieście oli to coś mi się przypomniało :lol: pamiętacie mojego BANANOWCA :unsure: ;) :lol: :blink: :silly:


hej Pulpecia :) :kiss:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

ja nie znam historii bananowej :unsure: :woohoo:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273908 przez pulpecja
ifka obyś miała rację...kurcze mogłabym zacytować całą Twoją wypowiedź odnośnie nerwów w pracy :(

a z bananowcem to był niezły ubaw...sylwirka dała mi przepis, jego główna część opiera się na galaretkach...za cholerkę nie chciały mi stężeć, ale jak już ciacho było w tortownicy i ślicznie wyglądało to postanowiłam ukroić kawałek - no i ściągnęłam obwód tortownicy iiiii....całe ciasto spłynęło, efekt był taki, że wszystkie babki prawie sikały ze mnie, jak wkleiłam im zdjęcie półpłynnego ciasta w misce :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273909 przez justysiak83
Wooow, dziewczyny widze że zaczynamy znowu bić rekordy... :blink: :blink: :blink: nie było mnie pół dnia a tu 6 stron więcej :lol: :lol: LOVE U.
Ja dzisiaj cały dzień ciężko pracowałam na budowei(mimo że święto), wywalaliśmy gruz, potem zamiatałam i już możemy kłaść elektrykę :laugh:
Później was nadrobie bo teraz idę myć Domisia.
Ale się ciesze że nadal JESTEŚMY RAZEM :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273913 przez ifka
hahahaha Pulpeciu uśmiałam sie z tego bananowca :lol: :lol: :lol: .

Jeśli chodzi o prace,to póxniej wrzuciłam na luz i powiedziałam sobie,że szkoda zdrowia :) :kiss: .I nawet jak cos skopałam (bo wiadomo tez jestem człowiekiem) to szłam do przełożonej i mówiłam "skopałam", "dałam ciała" i jak mi sie uda to naprawię-przynajmniej spróbuje.Ona sie wkurzała,ale jestesmy tylko ludźmi przeciez.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Justynka,to masz dziś mięsnie,że hohohoh :ohmy: :laugh: .Całuski dla Domisia :lol: :kiss:.

Pewnie,że razem-razem raźniej :) :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273916 przez boniucha
sylwira1721 napisał:

Boniucha nawet nie pytaj .. wątek marcówki i z tego co wiem sierpniowki nie istieja ;/

opowiadaj co tak dlugo cie nie bylo?


Hej Kotki :kiss: :laugh:
dopiero mam chwilkę...M. usypia Frania - biedulek cały dzień marudny i tarł dziąsełka...wczoraj też ciężka nocka :( ząbki pewnie u góry idą - nie wiem, bo nie daje się dotknąć :(

kurcze przez ten głupi error nie wiem co u Was, bo wyłączyłam w święta subskrypcję, żeby nie mieć 1000 wiadomości i masz tu wszystko skasowane :angry:

ech...święta fajnie z rodzinką - babcie i dziadkowie szaleli na punkcie Franka :blush: mój M. był gwiazdorem i zrobił furorę :D
Sylwester u mojego brata z jego znajomymi - posiadówka = obżarstwo :dry: alkohol = karaoke :S :woohoo: Franio u moich rodziców obudził się po 23 i nie spał do 2 :huh: :silly:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

a na gwiazdkę oczywiście nie mieliśmy sobie nic kupować to M. mi sprawił: kupon na MASAŻ RELAKSACYJNY I ZABIEG NA TWARZ w gabinecie kosmetologii :D byłam dzień przed Sylwkiem i było bossssko B)

a teraz mimo moich postanowień noworocznych wcinam przepyszne świeżo upieczone muffinki z nutellą - za to kupuję sobie rowerek treningowy :) mojewypieki.blox.pl/2009/10/Babeczki-z-nutella.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273918 przez sylka
Moje dziecko padło o 18 i jeszcze śpi nie wiem o której wstanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273919 przez justyna84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273921 przez sylka
no i Kuba wstał, ja liczę tylko na siebie i pomoc P.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273922 przez ifka
sylka napisał:

Moje dziecko padło o 18 i jeszcze śpi nie wiem o której wstanie


to októrej zaśnie na noc :ohmy: :ohmy: szalony Kubuś :lol:


a w kwestii pomocy to też tylko sami na siebie liczymy


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273924 przez sylka
zasnie po 23 hadkorowe dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273930 przez ifka
sylka napisał:

zasnie po 23 hadkorowe dziecko


no to cudnie :ohmy: :S
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273940 przez justyna84
sylka napisał:

no i Kuba wstał, ja liczę tylko na siebie i pomoc P.

ja jak musze zadzwonie po moja mame a tek to nie mam nikogo wiecej bo wszyscy sie boja oskara bo jest za maly a jak chce cos od mamy to z dziennym uprzedzeniem A finansowo moge liczyc na prababcie oskarka czasami sie nam upiecze i nei musimy oddawac . Czasami tak sie zastanawiam jak bym sobie poradzila finansowo gdyby nie ktos inny , np jak bym nie miala od kogo pozyczyc , nie iwem czy bym dala rade bo nei jestem tego nauczona pewnie bym miala ciezko ;)

Moje dzicko siedzi w lozeczku i marudzi chyba musze isc go uspac , nocki mamy juz lepsze bo zabki wyszly ale szykuja sie nastapne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273947 przez sylwira1721
bananowiec :lol: :lol:

mi zawdze wychodzi :P

wlasnie kolysze jedna noga wózek bo usypiam mego syna :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #273948 przez justysiak83

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Widzę że nie tylko u mnie jest teraz niefajnie i tym bardziej nie moga nam usunąć forum bo nikt mnie tak nie zrozumie jak WY. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl