BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 2 miesiąc temu #310947 przez megi23
Nazwajem ja tez ide korzystac poki maly spi maz ju sie polozyl dobranoc spokojnej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #310948 przez sylka
Nie ma za co, nie skojarzylam ze lenka szczepiona byla, dopiero jak napisalas mnie olsnilo :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310949 przez ifka
tylko kurcze ona miała (odra, różyczka,świnka) tą szczepionke :unsure: a nie ospa


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310951 przez sylka
chodyilo mi o mi o wysypke od sycyepionki i odre pomzlilam z ospa bo megi pisala i czytama o Tymku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310957 przez ifka
ale trop dobry Sylwuś :kiss: :) , bo czytam,że takie objawy moga być: gorączka i wysypka.zła jestem,że nikt mi nie powiedział :angry:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310963 przez sylka
oby to było to ale tak na 98% obstawiam. Ale że ta twoja lekarka nie skojarzyła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310972 przez ifka
sylka napisał:

oby to było to ale tak na 98% obstawiam. Ale że ta twoja lekarka nie skojarzyła?


no własnie J powiedział to samo :) ,ale tylu pacjentów to możliwe no i jak do niej dzwoniłam too wysypki nie było.

No dobra kochane :kiss: słodkich snów.Jutro napiszę co i jak :) :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311135 przez ifka
witam się z rana :) :kiss: .

Co to nic nie popisałyście wczoraj, brak weny :P

U nas noc bez gorączki, trochę marudząca. Kropki na całym ciele Lusiowym,ale jakoś bardzo nie marudzi.

Teraz czekam na złapanie siusków :S :P


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311345 przez sylka
Witajcie :)

Ja dziś sprzątam mieszkanko i później szykuję wieczorem sałatki tak by w sobote dodać tylko majonez i wsio ;), jedzonko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311490 przez ifka
no tak Sylka,bo to przecież imprezka u Was jutro :lol: .

My po wizycie.Lenka cała wysypana.Optymistycznie, to nie ospa.A ogólnie to jakiejś konkretnej odpowiedzi nie otrzymałam. Prawdopodobnie jakaś wirusówka zbliżona do 3 dniówki.Czyli jesteśmy dowodem na to,że 3 dniówka nie raz :dry: .Wczoraj wieczorem 38.6 i od tamtej pory bez gorączki.Jak zapytałam o powiązanie ze szczepieniem, to powiedziała,że do 48 godz. jak wystąpią objawy,to wtedy.Morfologia i CRP w normie, tylko hemoglobina jak to zwykle u nas - niska :( :dry: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311535 przez megi23
hej laski u nas noc cudowna :lol: maly spal jak zabity :lol: no powiedzmy bo musialam hrabiegobracac i smoka dawac ale super bez dusznosci kilka razy sie budzilam i go sprawdzalam

a najlepiej S mnie budzi w nocy mysle zapalam cos sie stalo a on wez go ode mnie a malynogi u mnie a wtulony w plecy S 2 razy go bralam a chrapal wyspal sie za wszystkie czasy jak on sie turll ja prawie z lozka zlecialam a mamy potrojne spanie rano juz wstal i rajcowal :silly: zjadl mleko jajecznice herbatka po pil byla pani piegniarka zrobila zastrzyk nie plakal jak wczor sekunde z nienacka go podeszla :blink: do niedzieli bierze .. ale super 0 goraczki wscika sie wlasnie ze szwagierka

przypomnialam sobie ze dostalam buty ortopedyczne i zalozylam malemu sa super maly stawia prawidlowo nozke na poczatku sie zloscil ale teraz zpierdziela jak samochodzik :P

dobrze ifka ze to nie ospa i super ze nie ma goraczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311549 przez megi23
kupilam wlasnie malemu klocki o takie


allegro.pl/drewniane-klocki-edukacyjne-z...ery-i2096515215.html

mam nadzieje ze bedzie zadowlony :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311550 przez asia11
sylka napisał:

Asiu u mnie tez podejrzewali to ale raczej nieregularność przed ciążą wynikała z niedoczynności tarczycy która wyszła już w ciąży. BAdałaś chormony tarczycy nie tylko TSH ale i T3 T4, TS3 i TS4? Moze masz nadczynnność lub niedoczynność a tarczyca powoduje problemy z @. Idz do endokrynologa, A gin niech cię skieruje na badanie poziomu prolaktyny. Ja badalam i miałam podwyższony.



Witajcie Dziewczyny :) [/b]



Sylka robiłam prolaktynę i była w porządku tsh miałam 4,75 to trochę podwyższone .Przy najbliższej okazji muszę zrobić to co pisałaś ft 3 i ft 4 .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311563 przez nikita
witam sie po południu :lol:
gdzie sie podziały dziewczyny??
ifka dobrze ze już gorączki nie ma
magi super ze nocka udana
u nas tez ok, juz po katarku :lol: miał jeden dzień i oby to był koniec ale co najlepsze to spal z katarem lepiej niż bez katarku tylko troszkę świszczało mu w nosku :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311566 przez ifka
no nareszcie jakies poruszenie :lol: gdzie wyście się podziewały, co :unsure: :laugh:

Megi te klocki ostatnio koleżance zamawiałam :blink:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl