BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 2 miesiąc temu #312947 przez mankowa
Hej hej , czesc wam i witam Boniuszke i uznanie za dobra pamiec :) odnosnie olbasu :) moj znajomy jeszcze wspomnial o jendej tez waznej sprawie, jego corka non stop miala katar i lekarz zapytal o temperature w mieszkaniu , ktora oczywiscie byla wyzsza niz 21 C i gdy obnizyli do 20-21 C ten problem zniknal jak reka odjal. Ale fakt trzeba probowac roznych sposobow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312948 przez olka
boniucha napisał:

olka napisał:

o! boniucha :lol: dawno nie zaglądałaś :lol: cześć koleżanko ! :kiss:

no cześć Olunia!!! :kiss: Jak tam? Co tam? No wiesz - OK?!


OK OK boniuchna :laugh: :blink:
Egzaminu na prawko w piątek nie zdałam :dry: :dry: Teoria do przodu, ale na placu manewrowym na słupek najechałam i do widzenia :dry: :dry: 15 marca mam następny. Ale powiem Wam że pogodę na zdawanie miałam tragiczną :dry: padał deszcz ze śniegiem i szyby całe mokre były... kurde, masakra :angry: tego pieprzonego słupka też nie widziałam, skąd on tam się wziął? :blink: wyrósł nagle :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312949 przez boniucha
hahaha Oluś :kiss: ...Podłożyli!!! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312950 przez mankowa
olka do 3 x sztuka :)))zdasz, teraz w tych czasach zeby w PL zdac odrazu to nie lada sztuka.
Ja jak zdawalam 16 lat temu to to zrobilam mnostwo wykroczen ale ze bylam pierwsza ze zdajacych to facet mnie poscil :))) teraz gdybym tak jezdzila jak wtedy to latwo by nie bylo :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312952 przez olka
boniucha, wyrósł jak grzyb po deszczu :silly: :silly:
jakiego miałaś egzaminatora gdy zdawałaś? :unsure: ten na którego trafiłam stary, ale bardzo miły. Szkoda, że ten plac zawaliłam, bo mówił, że ma dziś dobrą passę i wszyscy zdali u niego, więc jakbym wyjechała do miasta, to może też by mnie przepuścił? :unsure: :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #312953 przez olka
mankowa, myślę, że jak mam egzamin w marcu to już zdam, :blink: bo w marcu same ważne rzeczy się dzieją w moim życiu :) moje dzieciaki rodziły się w marcu, broniłam magisterkę w marcu, więc prawko też wypadałoby zdać, żeby było do kompletu wżnych wydarzeń... :lol: :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312954 przez mankowa
olka to tak powiedz egzaminatorowi,ze jestes nastawiona,ze zdasz bo nie ma innej opcji nie mozesz zawiesc swoich dzieciakow. Tutaj w NY gdzi ezdawalam to wogole do egzaminatora odezwac sie nie mozna, nie mozan sie poufalac , a poza tym egzamin trwa 10 min. ale w Pl jak zdawalam to wpadlam w oko egzaminatorowi, caly czas cos mnie podgadywal a mialam tylko 18 lat, a teraz to nie wiem jak jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312955 przez mankowa
dobra uciekam na zakupy papappapa :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312961 przez boniucha
olka napisał:

boniucha, wyrósł jak grzyb po deszczu :silly: :silly:
jakiego miałaś egzaminatora gdy zdawałaś? :unsure: ten na którego trafiłam stary, ale bardzo miły. Szkoda, że ten plac zawaliłam, bo mówił, że ma dziś dobrą passę i wszyscy zdali u niego, więc jakbym wyjechała do miasta, to może też by mnie przepuścił? :unsure: :dry:

Oluś mój był całkiem miły taki ok 45 lat...zagadywał cały egzamin - co to ja będę robić jak już zdam, jaki kupię samochód itp. :S nie jechałam idealnie, ale na koniec powiedział, że jestem jego 10-tą osobą dziś zdającą i jako pierwsza zdałam :D hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312967 przez olka
wow, boniucha, ale miałaś fajnie :) może następnym razem mi się poszczęści i pachołki mi nie będą przeszkadzać :silly: ten mój był taki gdzieś 60-letni, bardzo miły, powiedział, żebym się nie stresowała :) a jak najechałam na słupek to podszedł do samochodu i mówi "Droga pani, ja naprawdę życzyłem pani jak najlepiej, ale niestety musimy przerwać egzamin, bo najechała pani na pachołek" Potem jak spisywał na kartce przebieg egzaminu to co chwila tekst: "naprawdę jest mi bardzo przykro... przerwała pani moją dzisiejszą dobrą passę, bo wszyscy dziś u mnie zdawali..."

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #312977 przez asia11
Dzięki Dziewczyny :) :) :kiss:
Właśnie się okazało że zaczyna chodzić na dobre...

Sylka zdjęcia super z imprezki ...

Olka ja też zdawałam prawo jazdy 2 raz w marcu i zdałam ,dzieci też mam marcowe :laugh: , a taki egzaminator jak Ci się trafił to naprawdę rzadkość :)

Megi biedny Tymcio męczy się biedaczek z tą ospą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313007 przez megi23
Hej laski witaj Boniuszka kope lat;-) moj chyba tez sie rozkreca z chodzeniem ehh i ja znowu nie widzilam posazlam tacie kieliszek zaniesc do kuchni z wina zeby maly nie stukl a on obrocil sie i zrobil 2 kroki do niego z fotela. Pozniej dalismy 2 pufy i fotel i sam przechodzil na koncu polozylam pas taty on lubi takie rzeczy i sam do mnie z wyciagnietymi rekami poszedl pol metra chodzi jak pojany mistrz myslimy ze jeszcze 2 tyg i juz bedzie smigal :S :lol: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313044 przez nikita
hej hej cały dzień was podczytuje ale nie miałam weny do pisania :)
a jak juz tak wszyscy sie chwalą to ja tez, mianowicie Ignaś juz podnosi się ze środka podłogi nie podpierając sie wstaje i ucieka :lol: :lol: :lol:

a co do egzaminatora na prawko to ja chciałam zagadać ze ładna dziś pogoda a on - proszę skręcić w lewo i na tym moja rozmowa sie skończyła ale najważniejsze ze zdałam :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313058 przez megi23
Gratki dla Ignasia zuch chlopak :blink: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313070 przez ifka
nikita napisał:


a co do egzaminatora na prawko to ja chciałam zagadać ze ładna dziś pogoda a on - proszę skręcić w lewo i na tym moja rozmowa sie skończyła ale najważniejsze ze zdałam :lol: :silly:



buahahahah :lol: :lol: :laugh: nikita :laugh: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl