BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu #369477 przez megi23
hmm u nas byly dzis jakies za 6 zeta moze to juz nasze no nic w srode kupie na targu jak beda :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #369489 przez nikita
megi dlatego ja sobie sama zrobiłam projekt na kompie bo szkoda mi było 200zl wywalić, u mnie tez wycenił na 6 tys ale mój brat jest stolarzem i powiedział ze mi zrobi za darmo tylko zapłacę za płyty tylko ze to troszkę potrwa bo on tylko w weekendy by ją robił ale jak narazie i tak nie ma kasy, a dzisiaj przyjedzie na grilla to mi mi wycenić ile za płyty zapłacę :) :)

na truskawki czekamy swoje innych nie daje
edit
o i T przywiózł tryskawki od znajomego z pod szklarni :) :)
wyciągnęłam bujak bo my mamy do 18 kg i maly z niego nie schodzi :) :) :) a jak zbliża się drzemka włącza wibracje a ja troszkę go pobujam i zasypia :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369570 przez sylka
U nas też dziś truskawkowo. Kubuś po obiedzie zje na deser :)

Bylismy dziś u fryzjera i Kuba ma krótką fyzurkę. Siedział ładnie i smiał się jak fryzjerka mu jeździła po głowie maszynką :) Musze kupic jakąś maszynkę i ścinać go w domku bo strasznie szybko mu włosy rosną. Teraz ma na górze na 6 mm a dół krócej:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369574 przez MałaCzarna
Witam wszystkie forumowiczki mam na imię Agata. Jestem młodą kwietniową mamą czy znajdę tu takie mamuśki? Próbuje pozbyć się kilogramów po ciąży moze wy znacie jakieś sposoby i pomożecie mi pozbyć sie nich. Moja córeczka juz jest spora ma ponad roczek urodziłam ja w kwietniu 2011 roku ważąc wtedy 85kg obecnie ważę 57 kg ale mało co sie zmieniło...

Całuje was i pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369772 przez justysiak83
Witam niedzielnie. :woohoo:
MałaCzarna, ja przed ciązą ważyłam 58kg. w ciąży przytyłam do 75 a 2 miesiące po porodzie spadło mi do 55, teraz niestety znowu 58 ale to przez chipsy i pizze ;) nigdy sie nie odchudzałam więc żadnych diet nie znam i nie bardzo mogę pomóc ale twoje 57kg. to nie dużo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369828 przez sylka
MałaCzarna wg mnie 57 to nir tak dużo. Ja podobnie jaj Justysiak nigdy ni stosowałam żadnych diet bo zawsze szczupła byłam. Przed ciążą 49 kg w ciąży max ok 64 kg i po porodzie spadła mi do 50 kg a teraz po odstawieniu od piersi i łakomstwu :P z 53 kg wazę. Mówisz że niewiele się zmieniło. Sylewtka już raczej nie bedzie ta sama woadomo że skóra na brzuchu i mięścnie brzucha są już deko lużniejsze a kościo biodrowe szersze niż przed ciążą. Takie zmiany są chyba u każdej kobiety która rodziła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369833 przez justysiak83
Zgadzam się z Sylką, niestety ciało się zmienilo i pewne zmiany trzeba po prostu zaakceptować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369906 przez megi23
a ja tam sie odchudzam a co :) :silly: jakos tak nie drastycznie po prostu jem do 18 male posilki co kilka godzin ha ha jak Tymek biore asystor slim i widze efekty :lol: jezdze na rowerze goralu lub orbitreku i chodze na dlugi spacerki z synkiem ja przed ciaza 69 w ciazy 96 po ciazy 86 teraz waze 84 prznajmniej chce te 74 no 70 :blink: ale organizm sie kurcze bronie bo ja w czasie okresu pokwitania zaczelam tyc masakrycznie mimo ze uprawiala koszykowke cyznnie mialam treningi itd pozniej schudlam a w ciazy przytylam hehe ale trudno tak mialo byc mze troszke zgubie jak nie to trudno mojemu S bardziej sie podobam teraz :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370056 przez Sikoreczka
Kurcze u mnie też z dietą kiepsko :( Karmiąc spadłam do 73 a teraz znów ok 78 :( ale u mnie ciężko jest zrzucić coś bo musze barać hormony i sterydy :angry: a przy tym się sporo tyje :(
No ale i podjadanie słodyczy mnie gubi a jeszcze teraz Kuba swoim jedzonkiem mnie dokarmia to już wogóle :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370301 przez Karol
Sikoreczka co tam u was bo widzę że jestes na forum????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370315 przez nikita
dzień dobry kochane
my dzisiaj wstaliśmy o 10!!!!!! młody przebudził sie o 7 wypił mleczko i tak się przytulał ze zasnął i spaliśmy do 10, zjedliśmy śniadanko i jedziemy do lidla bo maja być dzisiaj koszulki i spodenki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370390 przez Sikoreczka
Spać do 10tej :lol: :lol: :lol: o tym to ja moję tylko pomarzyć :) u nas zazwyczaj 6.40 :) i później o 12 znów jakieś 2-2,5 godz :D

Karol u nas wszystko dobrze :) Kuba zaczyna biegać sam a na weekend planujemy wypad pod namiot :D hehe to będzie pierwsza taka wyprawa z Kubą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370404 przez megi23
Hej laski my wstalismy przed 7 maly juz zalicza 2 drzemke zjadl jajko z chlebkiem poganial po ogrodzie i padl
my do lidla w sobote jedziemy bedzie wydawanie kaski :lol:
dzis szwagierka kupila malemu 2 pary spodenek i doszla czapeczka jest super rozmiar 50 na 54ladnie ma glowe hehe:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370477 przez nikita
my już po zakupach Ignaś przed chwilą zasnął :lol: :lol:
zakupy udane byliśmy w lidlu i kupiliśmy koszulki i bermudy ale była juz ostatnia para ;) ;) i basenik :lol:

sikoreczka Ignaś tez wstaje codziennie tak o 6 7 a dzisiaj nie wiem co mu sie odmieniło :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #370571 przez megi23
NIKITA jaki basenik??? Hmm ja tez jade po bermudy i koszulki:-)

aaaaa z nowosci to nauczylam dzis pic malego z tego bidonu z rurka co sie chowa kiedys kupilam w promocji z ccanpola maly jak mu pokazywalam jak sie pije patrzyl na mnie jak na kosmitke hehe ale zalapal i pozniej ciagnal bo niekapek byl w wozku i nie chcuialo mi sie isc z nim na rekach po schodach wiec pomyslalam ze sprobuje i sie udalo on bardzo szybko pojmuje to ma zdecydowanie po mamusi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl