BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 8 miesiąc temu #425395 przez megi23
hej laski uuu wspolczuje chorobska...

prawko koncze 10 pazdziernika o 9 rano i jak na 7 godz dopiero jezdze lepiej niz niektorzy po 20 a parkowanie prostopadle najtrudniejsze wyszlo mi juz za 1 razem heheh

u nas etap zabkowania trwa dalej ida 4 zeby naraz ataki bolu sa straszne ale daje rade

ta umiera forum bo ja monologu nie chce prowadzic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425553 przez pulpecja
Iza ślicznie wyglądała :) :kiss:

olka napisał:

pulpecjo, a czemu na l4 nie możesz? Ja tam też igram z moją szefową idąc na zwolnienie, ale z gorączką i osłabieniem już nie dałabym rady :dry:


Kochana ja nie mam gorączki więc jako tako daję radę, muszę bo jest tak dużo papierów, że nawet jeden dzień do tyłu całkowicie by mnie pogrążył.teraz już jestem mocno do tyłu bo w domu niczego nie piszę a co dopiero gdybym te kilka dni została na L4 :( a po drugie boję się,żeby nie zarazić Kasi bo przecież niedawno była chorutka :(


megi prorokuję Ci zdanie egzaminu za 1 razem...ja nie byłam taka sprytna jak Ty na 7 jeździe, zajarzyłam wszystko koło 21 godziny hahaha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425635 przez megi23
Aga czy ja wiem malo mu skrzyni nie zepsulam bo zapomnialam sprzxegla a darlam drazek od biegow... ja wiem ze sie naciska ale zapomnialam ale moze zalapie na 20 lekcji hehe kolejna w sobote

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434356 przez sylka
megi raz dwa a zdasz prawko i bedziesz smigac jak Aga :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438626 przez pulpecja
oj puściutko tu u nas...
i nawet nie wiem co napisać, ojoj niedobrze :(

może o bucikach...
kupiliśmy ostatnio w weekend w Zdrowej stópce dwie pary dla Kasi...może o cenie nie wspomnę, bo włos na głowie się jeży :( ale są śliczne, wygodne, mięciutkie i w ogóle ach i och :) Firma Superfit. kupiliśmy takie na teraz półbuciki wiązane i kozaczki o taki:

na zdjęciu dziwne a w rzeczywistości mają super kolorek, wcale nie taki różowy jak tutaj :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438652 przez sylka
Pulpecja pusto bo siedzimy glownie na grupie na fb

buciki bardzo fajne. Ja tez musze kupic zimowe dla Kubusia. Byc moze w tym tyg. Sie wybierzemy na lowy :)

Wlasnie koncze robic sok malinowy, mniam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #438918 przez megi23
hej laski my jak narazie mamy z bartka kozaczki na teraz o zimie jeszcze nie mysle :) narazie wyczailam dres w lidlu a s mi w sobote kase wpaci dobrze ze mi zostlo z tamtego tyg bo beda rajstopki z ktorych mi powyrastal i ten dresik welurowy bo tez mi wyrosl jeszcze szukam ogrodniczek sztruksowych :) co non stop kupuje cos nowego hahaha ale on tak szybko rosnie jz ma 91 cm i wazy 12,5 kg :lol:

my mamy takie narazie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438958 przez nikita
dzień doberek w koncu sie zalogowałam :)
no wiec w skrócie
Ignaś jest z moja mama jest u nas juz 3 tyg i mały tak sie przyzwyczaił ze jak wstanie to leci do babci a mnie omija szerokim lukiem i powiem wam ze źle mi z tym :( ale z drugiej strony cieszę sie ze tak do niej ciągnie i nie płacze jak ja jestem w pracy
w pracy ok tylko juz myślałam ze to ostatni miesiąc tam a później na chorobowe ciążowe a tu dupa :(
buciki śliczne mu jak narazie na jesień mamy a zimowe to kupimy później, kombinezon zimowy dostaliśmy w spadku ale i tak kurteczkę kupie bo kombinezon będzie tak przy domu bo juz sprany jest

no i to chyba na tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438963 przez sylka
U nas spodnie od kombinezonu dobre są z zeszłego roku :) dokupiona została tylko kurtka do kompletu :) Buciki przed nami :P

Nikita z jednej str. fajnie że tak akceptje babcię i nie płacze za tobą bo potrafi go zająć a z drugiej wiadomo że trochę Ci przykro i czjesz zazdrość i złóść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442362 przez justyna84
Tez jestem zazdrosna o moje dziecko Oskar jak jest babcia na choryzoncie to mnei ma gdzies , bo ona sie z nim bawi bez konca i wogole a mama to juz cos innego babcie zawsze sa najlepsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446338 przez sylka
My na razie mamy 1 parę butów kozaczków i jeszcze jedne na zmianę musze kupić. Te dało mi się kupić za śmieszną cenę i są marki Primigi.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447174 przez nikita
Sylka buciki fajowe twz cos takiego bedziemy szukac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447652 przez megi23
ja na zime mam skorzane buty ale one sa ciezkie dostalismy to je zostawie na ogrod a chce kupic mu lekkie takie jak ma Bartka ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447657 przez sylka
Te nasze włąśnie są mega lekkie i elastyczne. Skóra z zamszem + system GORE-TEX

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447683 przez megi23
no to rewelka :D ja poczekam jeszcze chyba ze natrafie to kupie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl