BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 4 miesiąc temu #492721 przez Monix
Dzięki sylka :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #492724 przez sylka
Będziecie mieli co w przyszłości opowiadać :D Grunt aby wszystko zakończyło sie szczęśliwie. Jesteś zapewne trochę skołowana, ale to rozumiem i pewnie szybko minie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492824 przez Emme
ejjjjj Wy!!!!!!

Gdyby człowiek przypadkiem nie wszedł, to nic by nie wiedział! GRATULUJĘ, ale się rozbujałyście :D super :D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #492910 przez justysiak83
Heeej :):):)
O matko ale tu ruch, aż mi się gęba ucieszyła. Coś mnie tknęło żeby to zajrzeć i proszę...:)
Sikoreczka superaśnie. Gratuluje. Ja jeszcze nie planuje, myśle ze w przyszłym roku będziemy się starać.
A co u mnie, zaczynam przeprowadzkę, dzisiaj wywieźliśmy już część rzeczy do nowego domku. Meble mają być w przyszłym tygodniu ale stopniowo chcemy wszystko przewozić bo za tydzień w weekend się nie wyrobimy ze wszystkim.
Dominik jest strasznie rozbrykany i koniecznie potrzeba mu rodzeństwa :) tez już sporo mówi.
Zaraz napisze więcej ale musze was nadrobić (ale dawno nie używałam tego słowa) :)
Edit.
No to już wszystko wiem, wszystkim zaciażonym gratuluje i życze powodzenia :) trochę wam zazdroscze...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492953 przez sylka
Widzicie czasem warto zajrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492955 przez Marta M
A ja chciałam Wam wszystkim podziękować za oddane głosy na malutką Maję bo jak się okazuje Maja osiągnęła pierwsze miejsce w rankingu :)

Pomóżcie je jeszcze utrzymać, już tylko tydzień do końca głosowania pozostał :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

Oto dowód:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492959 przez sylka
Głosuję i fajnie że 1 miejsce jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493324 przez Sikoreczka
Sylka narazie jestem tak skołowana że nie wiem czy będziemy ogłaszać to w święta czy poprostu poczekamy troszkę... Hehe niby w wakacje doszliśmy z J do wniosku że chcemy drugą dzidzię ale nie wychodziło więc poszłam do pracy i olaliśmy temat a tu proszę :D Teraz J chodzi cały czas z bananem na buzi i aż mnie tym wkurza bo ja jak się dowiedziałam to jakoś mi przestało być do śmiechu.
Najlepsze jest to że jakoś ostatnio z mamą rozmawaiłam o drugiej dzidzi i mama mnie przekonywała żeby troszke poczekać bo jak pójdzie do przedszkola Kuba to będzie łatwiej :)
Ogólnie to mam straszne obawy i o ciąże tzn. boje się teraz dzwigać Kubę a nie ukrywam że on często chce opa opa czyli na rączki żeby mógł coś oglądać itp i o pozostawanie samej później z dwójką maluchów. No ale nic tyle osób daje rade to i my damy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493327 przez justyna84
Sikorka dzwigaiem sie nei przejmuj w miare mozliwosci i umiaru mozesz go podnosic jesli wszystko jest ok .Mi lekarz powiedzial ze nie widzi przecwskazan zebym podnosila moje dziecko czasami nie ma wyjscia ,ale jak M jest w poblizu to on to robi ja wtedy umywam rece ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493362 przez Monix
Sikoreczka u mnie identyko ;) te same obawy... Moje dziecko też nauczone ciągłego noszenia. Cieżko bedzie oduczyć, już to widzę... :S :P

A i z moim chłopem podobnie, cieszy się jak dziecko, a ja fiksuję już z tymi myślami i też mnie tym wkurza.

Jeju, mam tylko nadzieję, że nie będę tak wymiotować jak poprzednio :P :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493370 przez sylwira1721
Monix gratki jaaaaa tez chceeeemmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493381 przez mankowa
Sikoreczka jja dzwigam gabi i uwierz mi lekka nie jest wazy moze z 13-14 kg nawet moj maz nie daje rady jej nosic :)a slabeusz nie jest. poki co jest ok.kobieta od kad zostala matka martwic sie bedzie i jest to raczej naturalne. ja jestem na polmetku i tez sie martwie czy dotrwam czy jak sie urodzi bedzie z nim ok, bo najwazniejsze by bylo zdrowe ale na wiele rzeczy nie ma sie wplywu wiec pozostaje nam sie pomartwic.Trzymaj sie i jakos to bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493429 przez sylka
Dziewczyny mysle że każda z nas miała lub bedzie miała obawy zwiazane z pojawieniem sie 2 dziecka. Czy mamy radę itp. Jakoś trzeba będzie bo kto da rade jak nie my :) Kwestia organizacji i przyzwyczajenia się do nowej sytuacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493474 przez justysiak83
Ale to jest niewiarygodne, że dopiero co przeżywałyśmy ierwszą ciąże, a tu już prawie 2 lata za nami i tyle drugich dzidzi w drodze. Ja dzisiaj kontynuuje pokowanie, ale powiem wam że końca nie widać. W sobotę postaram się wrzucić fotki z Domisiem w nowych domku.
A tymczasem miłej niedzieli życze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #493497 przez nikita
witam niedzielnie ja wygoniłam swoich chłopaków na dwór :) wiecie ze Ignaś nie chce jeździć sankami tylko je pcha!!!!

znalazłam 2 siwe włosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od dzisiaj się nie zamartwiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! amen

ja staram sie nie dźwigać Ignasia mówię ze jest już duży i musi isc na nóżkach chyba ze gdzieś podsadzić to tak jak naranie nie sprawia mi to problemu a jeśli robię to codziennie to nie wydaje mi sie żeby to było jakieś obciążenia

justysiak nowy domek ale zazdroszczę Wam,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl