BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 3 miesiąc temu #836814 przez sylka
Agusiak urodziny robiliśmy wcześniej tak by pasowało siostrze i szwagrowi :)

Zdjecia dodam w wolnej chwili, tylko niemam za wiele i zbyt dobrych bo to nie my robilismy naszym aparatem tylko dalismy gościom :P Kuba dostał dużo prezentów i wszystkie trafione- szczególnie te wybrane przezemnie :D Codziennie teraz gramy w gry :) lub bawimy się klockami
Mam nadzieję, że ciotki niezbyt uciażliwe są :D

Agi mam nadzieję, ze czarna seri minie i będzie lepiej. Super że Ami trafiła na świetną psycholog. Czyli te wszystkie kłopoty spowodowało niezdiagnozowane wczesniej słabe napiecie mieśniowe?
A lekarka dałą coś Ami na nawodnienie?

Nas w srodę czeka kontrolna wizyta u neurologa. Tylko formalnośc ale jak mieliśmy iśc to już pójdziemy. Mody nadaje jak katarynka :D Dziś na przystanku gdy czekalismy na autobus liczył samochody. Naliczył ich 52 szt :D A z jakim zawzięciem je liczył :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836822 przez Agusiak
hej :)

Aguś dobrze że wybraliście się do tego specjalisty, ale nic mi to nie mówi o tym przedsionku.
Oby kolejna wizyta wykazała znaczną poprawę :)
A w tą nadwagę Ami to nigdy nie uwierzę :ohmy: Jakaś dziwna ta lekarka, no już bez przesady, dobrze że Wasz lekarz dał inne zalecenie co do żywienia.
Trzymam za Was kciuki i za Amusię, ciekawe co ma wpływ na taki przedsionek, że mogę być z tym problemy?
Dobrze że udało się uniknąć szpitala po tej całej diecie Pani dr.
A co było Majeczce, czemu też groził jej szpital?

Aguś co do wyniku Dośki to nie wiem bo wynik był opisany ale nie było tam podanych norm a w necie nie sprawdzam. Poczekam do piątku bo mamy alergologa więc mu je pokażę.

Sylka super, że urodzinki udane i Kubuś z prezentów zadowolony :)
My mamy neurologa z małą 27 lutego i mam lekkiego stresa, bo niektórzy lekarze zawsze coś znajdą nawet jak jest dobrze :silly: Ale miejmy nadzieję że mnie uspokoi ;)

Kurczę mąż ma cały ten tydzień nocki. Ale dziwnie, nie ma go całą noc, zaraz wychodzi bo ma na 22, wraca o 6 no ale wiadomo że będzie spał pół dnia. Ech musimy się przyzwyczaić do tej pracy zmianowej.

Śpijcie dobrze kochane i dzieciaczki też, dobranoc :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836862 przez megi23
Bry wieczor

Agi dobrze ze Ami juz zdiagnozowana, u nas bylo na odwrot Tymek mial wzmozone napoecie 4 konczynowe , a obnizone osiowe, wiem co znaczy szunka i trafna diagnoza nim soe obejzysz a Ami bedzie zdrowa i trzymam kciuki bu czarna seria znikla juz..,ale lekarka, dobrze ze poszlas do swojego, ehh zdrowka dla Ami

Agus przyzwyczaisz sievdo zmian meza

Sylka super ze imprezka udana i prezenty trafione

Tymek gada wiecej np zna cyfry i alfabet ale nie chce mowic, zrobilam mi literki wycielam i codziennie jedna sie uczymy mowic ,chodz mowe rozwija dalej w kierunku pana robotki powtarza np co on wyviaga z komodki np klej nozyczki kartki i farby, jak cos vchce go u mamy zapisac do logopedy by mnie nakierowala jak mu pomoc w mowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837018 przez Agusiak
dobry :)

póki wszyscy siedzą w klinice to mam chwilkę ;)

megi u nas też rządzi Pan Robótka :lol:
Paulina szaleje z nożyczkami i udaje że robi to co on ale później jest sporo sprzątania bo tnie wszystko na wióry :silly:

Dziś jedziemy z zaproszeniem do chrzestnych, na końcu, ale tak wyszło. No i po drodze do dziadków T bo mieszkają piętro niżej.

U nas od nocy leje deszcz i teraz też ponuro.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837881 przez Agusiak
dzień dobry :)

Zaproszenia rozwiezione więc mamy spokój ;)

Ciocia z kuzynka najprawdopodobniej wracają dziś do domu, teraz są na kontroli w klinice po tym zabiegu i się okaże co i jak.

Do nas przyszła zima :( Sypie śnieg i zapowiadają że tak ma się póki co utrzymać :(

Miłego dnia dziewczynki gdziekolwiek się podziewacie :blink: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838330 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Agusiak,widzę,że monologi musisz prawić...
Piszę z telefonu,więc przepraszam za ewentualne błędy,ale inaczej mogłabym się w ogóle nie odezwać,bo w dzień czasu brak i nawet kompa nie włączam.

Sylka,Kubuś zdrowy,do przedszkola chodzi? Napisz tu raz jeszcze co dostał,może nas zainspirują te prezenty. Tort super! Czym nadziewałaś?

No i już mnie Hania woła na herbatkę. To sobie popisałam :( Może jeszcze później mi się uda.

Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838334 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiu co do Majki , to w trakcie przyjmowania antybiotyku , dokładnie na 5 dzień dostała wysokiej gorączki . Gorączka ta utrzymywała się 3 dni i noce .Sięgała 39.9 i nie udawało jej się zbić poniżej 38.5 ani paracetamolem , ani ibufenem , ani okładami :(
Dr zlecił badania i jakby gorączka utrzymała się jeszcze jedną noc , to pilnie szpital . Gorączka była niewiadomego pochodzenia .Nie była to 3 dniówka na którą liczyłam , bo wysypka się nie pojawiła .
Wreszcie udało się i spadła , obyło się bez szpitala , ale było bardzo blisko .

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Sylka pewnie , ze wizyta u neurologa to czysta formalność . Kuba jest ekstra :) I jak pięnie liczy !!! niesamowite .
My to jesteśmy daaaleko w tyle .


Agusiu trzyma kciuki za neurologa :) Oby wszystko było ok .

Oj ja też się boję , ze jak Mąż zmieni pracę , to cieżko będzie mi się przyzwyczaić do zmian nocnych :P Ale mimo tego dyskomfortu liczę , ze się uda :)

Ale super , ze Paulinka tak nożyczkami działa sprawnie . U Amelki jeszcze na to poczekamy , ale teraz już ciśnienia nie mam , bo wiem , ze to nie zależne tylko od niej .
Dzięki diagnozie jestem spokojniejsza i wiem , ze wszystko pracą osiągniemy .Może później od rówieśników , ale jednak :)

Oj u nas też prawdziwa zima przyszła !!!! wczoraj pojechałam do diabetologa w deszczu , a wracałam w śnieżycy !

Czasu mam zdecydowanie za mało :P dnia mi brakuje ostatnio .
Do tego Maja nie próżnuje i ćwiczy chodzenie , czym doprowadza mnie do zawału serca :P

Miłego dzionka Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838376 przez Agusiak
dzień dobry :)

No widzisz Gosiu tak znowu się złożyło że muszę pisać sama ze sobą :( Wszystkie gdzieś pouciekałyście ale mam nadzieję że z czasem w miarę możliwości powracacie ;)

Aguś
aj aj aj z tym układem przedsionkowym. Człowiek nawet nie miał pojęcia że takie coś ma tak ogromne znaczenie. A powiedz mi to może wyjść w wieku kilku lat właśnie czy można było jakoś wcześniej to rozpoznać? Będzie wszystko super, czas i ćwiczenia zrobią swoje i wszystko się wyrówna. Dobrze że wiecie co i jak bo pewnie mimo wszystko mniej się teraz martwisz i denerwujesz tym wszystkim, a postępy będą :)

U nas przygotowania do chrzcin. Ogromnie się cieszę że wzięliśmy katering bo jak pomyślę o tych całych przygotowaniach to się odechciewa. Jedynie obiad robimy sami bo z kateringu to bardzo drogo wychodzi.
Wczoraj przyszły kozaczki dla małej bo chyba jednak zapowiada się zima na 23go.

Zamówiliśmy małej tą żyrafkę Sophie mam nadzieję że jej się fajnie przyda i sprawdzi.

Aguś jej Majunia już chodzić zaczyna, świetnie. Idzie tak ja moja Linka, dokładnie 10 kwietnia zrobiła pierwsze samodzielne kroki czyli miesiąc przed roczkiem :lol: A u Was roczek też już za pasem.

Miłego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838426 przez sylka
Cześc ja tylko na chwilkę wpadam :)

Gosiu torcik nadziewałam kremem z bitej śmietany i mascarpone. Kubusiek zdrowy chodzi do przedszkola od poniedziałku, bo wcześniej ferie mieliśmy.

Wogóle to jego kolezanka oznajmiła ze Kuba to jej narzeczony :) Wszedzie razem sie bawia, chodza za raczki daja buziaczki! Tym sposobem mała Zuzia upolowała sobie mojego małego mężczyznę.

Z prezentów dostał książeczki oraz:
allegro.pl/rysuj-z-czuczu-kreatywne-zaba...3-4-i3888888975.html
allegro.pl/haba-gra-wedkowanie-lowienie-...awa-i3957051051.html
allegro.pl/gra-monza-raid-wyscig-rajd-ha...awa-i3939011285.html
allegro.pl/sklep-lego-duplo-10511-samolo...nia-i3949891041.html
allegro.pl/lego-duplo-5647-duzy-traktor-w-wa-i3954450422.html
www.sklepy24.pl/sklep/hapik_pl/produkt/s...trol-3237-radio/6879 na akumulator
www.ebay.com/itm/The-Learning-Journey-Ma...t-Math-/350628890439
jakieś jeszcze autka ze znakami drogowymi, ubranka z Angry Birds z h&m, plecak z ptaszorami :) szczoreczke elekrtyczna Oral B z Zygzakiem dla dzieci 3 +.

Gry planszowe i czuczu bardzo polecam. Nie ma dnia by się tym nie bawił :)

Agi wyobrażam sobie co z Mają przechodziłaś, bo u nas prawie zawsze tak cięzko gorączka spada :/
Ami raz dwa nadrobi wszystko :D Grunt to dobra rehabilitacja i ćwiczenia :)
Maja już tupta :D Jej jak ten czas mija :)

U neurologa ok :) My zostalismy pochwaleni jako rodzice, że ćwiczyliśmy i spowodowaliśmy, że Kuba się odblokował i zaczął mówić ;) Dr pochwaliła metodę nauki alfabetu i życzyła Kubie dalszych sukcesów, bo stwierdziła że z liczeniem i literkami idzie jak burza.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838585 przez Agusiak
Sylka niezłą ilość prezentów Kubuś zgarnął :)
Super, że u neurologa tak dobrze poszło, Kubuś to mądry chłopczyk a przedszkole pewnie dodatkowo robi swoje :)

A ja równy rok temu zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywnie :lol: :lol: A 14.02 dałam go T razem z kartką walentynkową, chociaż przyznał że się domyślał że już robiłam i wyszedł pozytywnie ;)

a to wynik tego testu dzisiaj, w czapie na chrzest ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838658 przez megi23
Hej laski ja mam panike ze nie zdaze ze wszystkim do 6 marca a ledwo juz sie ruszam po poodkurzaniu musze odppczywac, juz bym chciala urodzic serio meczy mnie ta ciaza, a i Tymek chce jak na zlosc to malowac farbami, to ciastolina to rysowac i musze z. nim siedziec :silly: plus pomagam maluchom przy lekcjach 3 klasa a zadania z kosmosu z matmy maja

Kuba fajne prezenty dostal :laugh:

Agi bedzie dobrze a Ami nadrobi i przegoni wszystkich :)

Oj Gosia Tymek te chce ze mna wszystko robic :P

Fajnie Agus ze juz wszystko przygotowane a wynik testu jest slodki do schrupania :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838668 przez Gosia_Krupa
Moja mała królewna jak ostatnio siebie nazywa usnęła :) Mam więc chwilę :)

Sylka,czyli taki standard bym rzekła,ja zawsze przekładam tym właśnie. Teraz bym chciała zrobić z białą czekoladą,bo mi bardzo smakowało tylko muszę się dopytać szwagierki jak dokłądnie robi tą masę.

Prezenty rzeczywiście w ilości znacznej :blink: Czu Czu jest super,ale moja Hania nie jest nim zainteresowana :( Mamy po Michałku,ale Hania nie chce z "nim pracować" :( Michowi kupujemy w dalszym ciągu co jakiś czas nowe egzemplarze.

Hania w ogóle zaczyna mnie martwić :(
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agusia,świetna fota :) I do twarzy Dorotce :)
Mówisz,że u Was zima? A u nas wiosna pełną gębą. Jak się wymieniamy z tą pogodą ;) Teściowa mówi,że tulipany powschodziły nam na ogrodzie. Kurcze,zmarzną jak zima jeszcze przyjdzie i nic z nich nie będzie,a rodzice kupili mi na prawdę piękne okazy :(

Agi,Majeczka jest niesamowita. Jeszcze z takim obciążeniem szła :) A Amelka szybko nadrobi. Najważniejsze,że wiecie na czym stoicie,jak ćwiczyć,w czym rzecz.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838766 przez sylka
Gosiu moge dać Ci przepis na masę z białą czekoldą. Sama zastanawiałam sie czy jej nie zrobić, ale obawiałam sie klapy a i czasu za bardzo nie miałam. www.mojewypieki.com/przepis/tort-biala-truskawka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838795 przez megi23
moja mamcia tarla do masy w tamtym roku do tortu Tymka biala czekolade

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838810 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi
wytrzymaj jeszcze, to już niedługo, chociaż doskonale Cię rozumiem bo ja drugą ciążę też miałam o wiele cięższą na końcówce.

Gosia no właśnie dziś znowu wiosna u nas, tzn słonko piękne ale dosyć chłodny wiatr. Znowu pogoda wariuje.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl