BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 6 miesiąc temu #36848 przez baby_55
Magga nie panikuj, na pewno wszystko będzie ok :woohoo:
Do 4 już nie daleko, więc niedługo lekarz potwierdzi, że mam rację :lol:
Każda z nas się gdzieś w środku martwi, ale najważniejsze jest to, żeby się uspokoić i podchodzić do tego na luzie, bo inaczej maleństwo to czuje, przecież chcemy, żeby się zdrowo rozwijało i do tego potrzebuje naszego spokoju i opanowania :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36901 przez anlov
:) dokładnie panika największym wrogiem;) choć ja się wystraszyłam dziś nie na żarty:/ ...obudziłam się o 8rano(normalnie wstaję o 11 bo sen przychodzi diopiero o 2)z potwornym bólem brzucha, skurcze były tak silne że myślałam, że do toalety nie dotre! na szczęście dla Kruszynki boleści okazały się MEGA rozwolnieniem.po zatwardzeniach organizm do takiej rewolucji nie był przygotowany!!! ale moja wina mea culpa...na noc nawcinałam się pierogów teściowej, chciała mnie otruć?hehe..odgrzewanych na tłuszczu więc mega bomba!!! no ale co miałam zrobić jak mi się tak chciało;) a teraz śniadanko-kisielek, herbatka a na obiad ryżóweczka;)
Ja USG mam 3 listoopada i też czekam z niecierpliwością i głupie myśli do głowy przychodza:)
Nie dajmy się zwariować:)
Pozdrawiam
A.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36946 przez mania 82
Jestem dzisiaj po badaniu genetycznym USG w 12 tygodniu i WSZYSTKO JEST OK!!! :lol: Ufffffffffff.... nerwy byly straszne przed wizyta ale okazala sie bardzo przyjemna (USG przez brzuszek). Widzialam i slyszalam nasze Malenstwo :woohoo: Co wiecej dowiedzialam sie ze najprawdopodobniej bedziemy mieli synusia, lekarz nie chcial powiedziec na 100% ale conieco tam smignelo miedzy nozkami takze przypuszczenia sa na chlopca :-)

Niestety od wczoraj w moich dolegliwosciach pojawila sie nowosc (za szybko chyba pomyslalam ze ladnie wszystko zaczyna odpuszczac). Co pol godziny albo i czesciej musze leciec siusiu bo mam takie parcie na pecherz ze zwariowac mozna, az brzuch pobolewa od tego, a w nocy wstaje 4-5 razy. Lekarz zalecil mi Urinal albo Żurawit takze zaraz musze leciec sobie wykupic. W necie naczytalam sie roznosci co to moze byc, wlacznie z koniecznoscia hospitalizacji jesli mocna i bakteryjna infekcja drog moczowych ale wezme te leki zurawinowe i zobaczymy co bedzie w weekend. Nie bede chyba panikowala na razie :-/ Co Wy byscie zrobily?

Pozdrawiam cieplo i nie martwcie sie badaniem, na pewno bedzie wszystko dobrze :-) Trzymam kciuki i czekam na kolejne wpisy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36952 przez sylka
Mi lekarz na infekcję przepisał Urosept (miałam ją tekże ok 12 tyg) do tego piłam herbatk,ę żurawinową i herbatkę z dużą ilością cytryny. Przeszło w miarę szybko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36975 przez baby_55
mania bardzo się cieszę, że wszystko ok. to zawsze uspokaja jak lekarz po badaniach powie, że dzieciątko się dobrze rozwija :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37186 przez anlov
ciszą powiewa jakoś tak na forumie:( a na "naszym wątku" jeszcze bardziej cicho.Jakiś temat narzucić trzeba by było;) a właśnie mam pytanie, czy mierzycie sobie brzusie??;) wiem, że to może głupie bądź dziwne ale ja sobie pomiary robię na koniec każdego tygodnia:) cieszy mnie śledzenie zewnętrznej skorupki Kruszynki, która rośnie:) a Wy macie jakieś "swoje dziwaczne zajęcia"?
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37339 przez magga146
anlov
ja niestety tez nieraz mam zaparcia i wtedy strasznie mnie skreca :( ale rozwolnienia naszczescie nie mam

i tak jem bo musze taki brak apetytu a do tego jak bym miala biegunke to po mnie.

mania 82
SUPER ze wszytsko ok teraz juz do przodu :)
ja oby do czwartku i tez bede juz miala badanie genetyczne juz normalnie sni mi sie po conach :/

ja osobiscie brzucha nie mierze ale za to codziennie sie waze ze wzgledu na to ze malo jem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37348 przez baby_55
mnie lekarz polecił na zaparcia syrop duphalac, podobno pomaga i jest bezpieczny dla mamy i maluszka, dopiero go kupiłam więc nie wiem jeszcze czy działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #37558 przez lidia83a
Witam,
ja mam termin na 16.05.2011 Ciąża jest ciążą podwyższonego ryzyka ze względu na wrodzoną wadę budowy macicy, jestem jednak pod dobrą opieką, jak do tej pory wszystko jest dobrze, więc nie tracę nadziei, że będzie dobrze do samego końca :)
Jutro mam USG genetyczne, oby tylko z dzidziusiem wszystko było w porządku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37573 przez magga146
lidia83a
witamy i cieszymy sie ze do nas dolaczylas :) napewno bedzie wszystko ok musi byc
ja jutro tez mam usg genetyczne ale sie zlozylo hihihi
wiec dziewczyny 3majcie jutro podwojne kciuki :)

bo stres jest ogromnyyyyyy :dry:

3majcie sie cieplo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37726 przez anlov
A ja dziś miałam USG genetyczne:) wszystko w najlepszym porządku i na swoim miejscu:) serduszko wspaniale bije, wszystkie narządy prawidłowe:)na 70% będę mieć synka:)a wielkolud mierzy 7cm, jestem w 13tygodniu 4dniu, według USG mały jest 2dni starszy:) i na koniec tak pięknie przesłał nam buziaka:) już jestem w Nim zakochana:) Dziewczyny powodzonka jutro, trzymam kciuki:Pozdrawiam.
A.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37793 przez mania 82
Anlov to mozemy sobie nawzajem pogratulowac bo ja tez najprawdopodobniej tak jak juz pisalam bede miala synusia. U mnie z kolei na koniec pomachal lapka i sie troche pokrecil. W tym momencie kompletnie zwariowalam. Od tej pory mowimy z mezem do brzusia i zastanawiamy sie co Maly akurat robi - wierci sie czy spi ;-) hihiiihhhi

Dziewczyny jak badania?????????

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37803 przez Agnieszka84
ja dzisiaj idę do mojej pani doktór i jestem ciekawa co zobacze na usg, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku. Jestem w 12 tygodniu ciąż:) bardzo bym chciała zobaczyć jaka płeć ale to chyba na tym etapie to jeszcze nie można stwierdzić a poza tym najważniejsze żeby było zdrowiutkie!!!!!Trzymajcie kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37886 przez Agnieszka84
dziewczynki 13 +-6dni CRL 6,9 cm , BPD 2,3 cm , pani doktor powiedziała że wszystko ok, nosek widać, dł fałdu karkowego powiedziała mi że jest ok amianowicie 2,3- mam nadzieję, że na pewno wszystko ok bo pracuje z młodzieżą z zespołem downa i cały czas o tym myślę... Ogólnie powiedziała, że wszystko ok:) oby tak dalej. W 20 tygodniu radzi badanie genetyczne i w 32 tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37887 przez Agnieszka84
mówi, że zaleca te badania wszystkim pacjentką, żeby mieć 100% pewność, że wszystko jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl