BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #612508 przez sylka
Kuba właśnie sam przyniósł mi inhalator. Nalałam soli. usiadł właczył sobie. Przyłożył maske do buzi i sie inhaluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612509 przez Agusiak
a i zapisaliśmy z T na warsztaty dla przyszłych rodziców 10 kwietnia w Katowicach. Tzn jeśli T będzie jechał na Czechy lub Słowację z pracy to odpada bo późno wraca. Ale mam nadzieję że uda nam się pójść, a wszystko to dla darmowych gadżetów, haha. I jest taki temat konkursu na skojarzenie: z czym kojarzy Ci się MAMO TO JA? Może macie jakieś pomysły? :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Sylka pytałam wcześniej o probiotyk jakiego używaliście bo Dicoflor strasznie drogi jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612527 przez megi23
ja mam acidolac baby :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

spoko warsztaty zawsze cos dostaniecie gratis :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612555 przez sylka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612564 przez Agusiak
dzięki dziewczyny zapisałam sobie obie nazwy :)
Za 5 ml docofloru zapłaciłam dzisiaj 41 zł :ohmy: :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612571 przez Gosia_Krupa
Jakoś się ogarnęłam :) Jeszcze muszę głowę umyć,ale to już jak Hania uśnie.

No,a ja myślałam,że ten dłuższy macierzyński to od 17-go :blink:

Agusia,super z tymi warsztatami,oby udało Wam się pójść :)

Agi,tak to jakoś jest,że rodzic który ma więcej dzieci jest bardziej zorganizowany od tego,który ma mniej. Zawsze starcza mu czasu na wszystko i jeszcze więcej :) A temu np. z jednym nie raz go brakuje. Dziwne to trochę,ale takie to już jesteśmy,my-kobiety :)

Ceny leków zostawię bez komentarza,bo dostaję furii za każdym razem jak wychodzę z apteki :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612587 przez Agusiak
Gosia też muszę łepetynę umyć ale mi się nie chce :P
Jedziemy po południu na zakupy ale jeszcze chyba mogę czapkę założyć? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612596 przez Natka
Gosia dziekuje i chyba sie wybierzemy na ta Zumbe :D narazie chodzi wlasnie na te 3- style( brzuch/ uda/ nogi ) i jest super :) :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


sylka nie zly sen mialas :) :) to co zakladasz watek moze juz Mamusie Mai 2014 :D :D

agi no wlasnie dolaczam do pytanie wszystkich dlaczego nie ?? :) w ogole to dla mnie do
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


a co do lekow to w Polsce najlepiej nie chorowac :angry: co to teraz jest 100zl prawie nic - dzis jedziemy na zakupy ciekawe ile wydamy :(

agi podziwiam cie 2 malych dzieci w domu jest 12:30 a ty juz masz wszystko zrobione .. ja jak narazie sniadanie zjadlam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612607 przez Agusiak
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612754 przez sylka
Z pracą teraz to masakra :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wziełam sie dziś za segregowanie ubranek po Kubusiu. Kupiłam na all na próbę worki próżniowe i dzis dotarły. Wielkie kartony z ubrankami zmieściły mi się teraz w 5 workach i w 1 półce szafy :D A tak zalegały na dole szafy pod wiszącymi ubraniami :) i zawalały miejsce.
Kuba miał ubaw podając mi ubranka z kartonów i jak mowiłam że on był taki mały i je nosił to się śmiał i mówił ze nie :P

O cnach leków nic nie mówicie, idzisz do apteki to najpierw się pytasz ile wyniesie recepta by zobaczyc czy tle sie ma w portfelu. A wsześniej sprawdza sie domowa apteczke czy dany lek jest w niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612806 przez Agusiak
Sylka dobry pomysł z tymi workami próżniowymi, muszę w takie popakować kołdry na lato, bo tak to całą wersalkę zajmują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612971 przez sylka
O widzisz o kołdrach nie pomyslałam :P Tylko musze zobaczyć jakie sa najwieksze rozmiary tak by kołdra weszła. Na ubrania spokojnie starcza 60x80 bo 100x70 to juz sporo miejsca zajmuje w szafie i na płasko nie moge położyć bo szafa ma głebokość 60 cm. Dzis jeszcze dokupie by schowac ubrania które dziś odłożyłam.
Zrobiłam przegląd ubranek na lato i położyłam je w komodzie na dole w miejscu tych za małych. Wychodzi na to ze będe musiała kupic tylko jakies sandałki bo od groma tych bluzeczek i krótkich spodenk sie uzbierało. Myślałam że mało jest a tu jak człowiek wyjmie rzeczy schowane z tyłu szafy szoku doznaje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612972 przez Gosia_Krupa
Ja też jestem zadowolona z worków próżniowych. Używamy ich już ło ho ho i jeszcze dalej i nie narzekamy :)

Dziewczynki,co powiecie?
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612979 przez sylka
Śliczne :D Gosiu Ty sam robisz te kwiatki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612985 przez Gosia_Krupa
Tak,robię sama. Czasami używam kupnych,bo prezentują się ładniej,ale już mi się skończyły,a nie chcę zamawiać tylko i wyłącznie różyczek,bo mi się nie opłaca. Kiedyś się nazbiera to zamówię :) A póki co robię sama!

Dziewczyny,pomóżcie,bo chcę sobie zmienić avatar i nie mogę :angry: Wybieram z kompa fotkę(a raczej foteczkę,bo już zmniejszyłam poważnie)wczytuję i wyskakuje mi mój profil,a avatar dalej ten sam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl