BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #628148 przez Agusiak
megi butki fajne bardzo ale ja adidasy to tylko do ćwiczeń zakładam, a że nie ćwiczę to nie mam żadnych, hahaha :P Nawet na rower mam takie inne buty z decathlonu.
Jak jest ciepło to śmigam w balerinach a jak bardzo ciepło to w sandałach :)

Zaraz chyba zabiorę Paulinę i gdzieś pójdziemy bo na tym podwórku to też nie ma co robić, tylko tu u nas to chodzić też nie ma gdzie :angry: WIEŚ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628184 przez Natka
hej kochane :*

przepraszam ze mnie tak dlugo nie bylo ale od 2 tygodni nie wiem jak sie nazywam :( praca / dom i w domu znowu praca :( :(

trudno was nadrobic :( przepraszam :(

najwazniejsze: spoznione zyczenia dla Hanulki , tort wyglada smakowicie (az mam ochote na takiego) a zdjecia Hanni sa swietne :D :D jak ten czas leci

agi- no co by tu duzo mowic twoje dziewczyny sa super :D Maja taka malusienka a Ami urosl na prawde taka mala panna juz z niej :D

megi zdjecia z spacerku super ubranka z reszta tez - ja nawet nie mialam ostatnio czasu zeby malemu cos pokupowac :( musze to w sobote nadrobic :D uwielbiam zakupy :D
a i zazdroszcze mezulka ze tak o ciebie o was walczy :) wie co ma i sobie to cenni chcociaz czasmi mezowie daja popalic "madrymi" tekstami :angry:

gratki dla Kubusia ze tak ladnie juz sobie radzi z sikaniem u nas niestety brak postepow za to przerabiamy bunt 2 latka i mi juz rece odpadaja - wzoraj Piotrek taka awanture zrobil w przedszkolu ze szok bo nie chcial isc do domu wogole ze wszystkim jest na NIE :angry:

agusiak zdjecia Linki super szczegolnie te na motorze :D :D trzymam kciuki oby wam sie udalo z praca :) :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


buziaki dla wszsytkich :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #628228 przez sylka
Witajcie kobietki U nas ciepło tylko zimny wiatr. Bylismy dzis w przedszkolu :) Nieoficjalnie wiem że Kubuś jest przyjęty :lol: i będzie chyba najmłodszy. Jak tylko przyszliśmy do dzieci na podwórku Kuba dał babci buzi paniom cześc a mi zrobił papa. Pytam mama ma iśc a on że tak i papa. No i biegał sobie z dziećmi. Gdy zbierali się już do sali na obiad móiwe choc idziemy do Cioci bo byłam umówiona ze szwagierką a Kuba miał inne plany. Ustał za dziecmi i marsz do przedszkol z nimi. Dzieci w szatni a ten gałganek pędem pod salę tesciowej i czeka na dzieci. Z płaczem wychodził z przedszkola.

Po powrocie do domu padł mi przed obiadem. Podgrzałam mu niose talerz a on już spi :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Megi buty fajne, jednak nie w moim typie :) Najważniejsze że Tobie się podobaja i natrafiłaś na takie jakie chciałaś :)
Ja adidaski mam i noszę niekiedy :) Choć jak ciepło wolę balerinki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628279 przez megi23
normalnei balerinki tez musze sobie kupic i sandalki bosz... ale nie teraz narazie mam dosc swoich zakupow :P za dla Tymcia uwielbiam :lol:
moj wlasnie wstal zjadl rybe 4 paluszki jesuu ja juz nie wiem co mu dawac... codziennie rybe?? :P no ale dzis 30 stopni to moze jesc nie chce bo ja nie :P grunt ze pije jak smok super Sylwia ze Kubus przyjety i wyglada na prawdziwego przedszkolaka :) ja tam nie wiem co i jak tutaj bede musiala odmowic a tam ... nie zlozylam papierow bo S zapomnial zaniesc :( ciekawe czy specjalnie tego nie zrobil :P wczoraj mi powiedzial ze moge dla niego siedziec z dziecmi i wychowywac.. ja mowie dziecmi ??? on to tak nie chcesz 2 :ohmy: :silly:
Natka oszz jak dobrze ze bunt 2 latka nie tylko ja przechodze :blink: ale on mi cyrki w domu odstawia na miescie nie moje dziecko wszyscy chcwala ze grzeczny , a on sie maskuje hehe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #628280 przez sylka
Megi Kuba tez się tak maskował. W domu diabel wcielony a poza nim czaruś i grzeczne dziecko. Każdy mi sie dziwił i nie wierzył jak mówiłam ze potrafi pokazać fochy.

Z przedszkolem zobacz w środku roku bo sporo os. rezygnuje z powodu chorób dzieci.

W poniedziałek bedzie lista to dokąłdnie bede wiedziała ile dzieci w gr. Chyba 2,5 l beda z 3 latkami, bo 2,5 latków ponoć tylko kilku jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628296 przez megi23
dobry pomysl :) powiem szwagierce niech filuje :)albo zloze jak przyjade jak cos sie zwolni wtedy go wcisna :) moglabym do Stalowej go dac prywatnie ale pojde z torbami 50 km dziennie z nim robic paliwo czy nawet bus o nie bus nie bo by mi go udusili ...jak cos zapisze go do klubu malucha i bedziemy na jakies zajecia jezdzic sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628342 przez Agusiak
Natka no na reszcie się odezwałaś :)
Ogromnie Ci współczuję tych wszystkich zawirowań w pracy :(
Ja to już jestem cała przerażona jak się w tym wszystkim odnajdę jak przyjdzie mi kiedyś pójść do pracy :(
Trzymaj się dzielnie Kochana i uszy do góry, już niedługo majówka :)

Sylka z Kuby to już pierwszorzędny przedszkolak :)
Super, że macie już miejsce zapewnione :)
Zdjęcia bombowe :)

My zaliczyłyśmy jeszcze spacerek na nóżkach a teraz siedzimy na podwórku a Linka buja się na huśtawce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628447 przez sylka
Przed chwila wrócilismy z kolejnego specerku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628529 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Kochane ja tylko na moment , bo padam na buźkę :( Zanim mi się organizm przyzwyczai do codzienności z 2 maluchami , a kręgosłup do zmienionego środka ciężkości , to chyba padnę .
W ciągu dnia jest jeszcze ok , ale wieczorem padam ze zmeczenia .

Agusiu ja suknie ślubną mam nadal i nie sprzedam jej . Ja miałam szytą na miarę , a co za tym idzie ciężko byłoby trafić na kogoś o identycznych gabarytach :P I takiego kurdupelka .
Nie chcę Cię dołować , ale Tobie też będzie cieżko sprzedać . Ze względu na to , ze teraz wypożyczalnie sukien działają na tej zasadzie , że przyjmują w komis suknie kupione u nich w salonie . Koleżanka kupiła w salonie suknie za 3500zł! , i po ślubie zaniosła ją do tego salonu i zaproponowali jej 800zł i to tylko w przypadku sprzedaży tej sukni . I jakby mało tego było , to normalnie za to , ze suknia u nich wisi i czeka na kupca , to koleżanka musi płacić jakąś tam kwotę !!!

Oj z tym , ze Ami chce coś, a po sekundzie wyje , ze wcale tego nie chce , to ja elaboraty mogłabym pisać :( Trochę mnie uspokaja , ze Wasze dzieciaki mają tak samo , bo to oznacza , że to taki okres buntu .Już się bałam , ze Ami jest z natury niegrzeczna .


Gosiu , ale masz "bliźniacze" dzieciaki :) Pomiarowo widać , ze to rodzeństwo z krwi i kości :)
Współczuję sytuacji w przychodni . Hanusia dała popis :(


Megi super butki :) Oby Ci służyły :)


Natka , wreszcie się pojawiłaś . Zalatana na maksa jesteś widzę .Mam nadzieję , ze jednak jakieś wolne chwile na wypoczynek zarezerwujesz :)


Sylka gratuluję przyjęcia do przedszkola :) Super fotki . Z Kuby to prawdziwy przedszkolaczek :) I jak fajnie , ze mu się tak podoba i że sie ak zaaklimatyzował :)


My tez dziś korzystałyśmy z letniej pogody i spacerowałyśmy . Popołudniu gości mieliśmy i nie mam siły na nic . Idę się położyć , Mężuś masaż mi obiecał ,więc chętnie skorzystam :)


Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #628534 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Kochane zaraz się pobuczę...Moja "maleńka" córcia poszła dziś do nowego, prawie dorosłego łóżka spać :) Ale nie wiem gdzie ją w nocy zastanę bo na wszelki wypadek wyjęłam jej szczebelki ze starego łóżka gdyby chciała się tam jednak w nocy przenieść. Ale chyba zostanie w nowym bo na stare ciągle tylko pokazuje i mówi BOBO, BOBO, że to łóżeczka dla dzidziusia :lol: Kochana moja dziewczynka :)

Idę zrobić herbatkę bo mężu właśnie przyniósł kolację :)

Miłego wieczorku :)

edit:

Oj Kochana współczuję Ci tego wymęczenia i bolących plecków. Ale jak mąż masaż obiecał to trzeba korzystać :)
A ja z suknią mam to samo, także miałam szytą na wymiar, bo chociaż byłam wtedy o wiele szczuplejsza to tak czy siak musiałby się trafić jakiś okrąglejszy Kingsajz na tą kieckę ;)
Więc chyba zostanie i zrobię z niej kiedyś sukienkę do komunii dla Pauliny, hahaha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #628535 przez sylka
O widzicie ja by nie mieć problemu ze sprzedażą sukni i by mi nie zalegała w szafie wypożyczałam nową. Skroili ją mi na miarę, zaliczyłam impreze i oddałam :D Mam tylko welon na pamiątkę i buty zostały :P

Agi odpoczywaj ile możesz kochana ;) Głowa do góry to okres buntu. Przerabiałam to. Nerwowo jest nie da się ukryć, ale wyleczalne :)

Gosiu super że zaliczyła Hania już blians. Ja możejutro skocze, sama nie wiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628585 przez Agusiak
byłam przed chwilą w pokoju Paulinki, śpi sobie smacznie w nowym łóżeczku :lol: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628592 przez sylka
super :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628606 przez Gosia_Krupa
Hej na wieczór!

Nie ukrywam,że spać bym już mogła,taka jestem padnięta. Ale mąż ostatnio jak wraca z pracy to już tylko śpiącą mnie zastaje(ok. 20.40),więc dzisiaj postarałam się nie zasnąć chociaż już miałam odlota.

Michu dzisiaj w przedszkolu rozwalił sobie głowę :( Kolejna blizna będzie. Szedł do ubikacji i się potknął,pośliznął czy coś tam i jakoś niefortunnie upadł i krew się lała. Cała bluzka poplamiona i jak mi powiedział "krople były na podłodze". Nie dzwonili do mnie,bo Michałek się nie skarżył na nic,pani mu przemyła i było ok. Obejrzałam mu tą głowę,a tam maleńka ranka,zaraz się zagoi. Chyba po prostu trafiło na jakieś naczynie. Dobrze,że nic gorszego nie wyszło. Jakbym miała znowu trafić do szpitala z dzieckiem z urazem głowy to chyba już prokuratora by wzywali :dry: Ostatnio kolega Michałka(rówieśnik) ze wsi też w przedszkolu upadł i jak się okazało w szpitalu-pęknięta czaszka. Jak się potem okazało krwiak mu nie chciał schodzić i musieli mu nawiercić dziurkę,żeby zniknął :( Straszne :( Jak ja się cieszę,że Hani się szybko wygoiło i nie miałam takich przeżyć,bo chyba bym zeszła :(

Sylka,Kubuś to na prawdę przedszkolak "pełną gębą" :blink: A w tej czapie wygląda jak Skate :) Super. Pierwsze zdjęcie jest boskie :) W ogóle Kuba jest przeuroczy :) A jak już się uśmiechnie to kolana miękną :blush:

Agusiaczku,no Linka przekochana :) Boziu,już z niej kochana starsza siostra :)

Dzisiaj jak wracaliśmy z Michem z przedszkola to dwa przystanki jechaliśmy ze szwagierką(zwykle wysiada tam,gdzie my wsiadamy). Jak już się zbierała do wysiadki to Misiek oczywiście musiał ją przytulić. Ta myślała,że już koniec,a on jeszcze całusa i mówi do niej:"miłego dnia,kocham cię". Widziałam jak jej się oczy zaszkliły. Pierwszy raz usłyszała coś takiego od Michałka :) Mój słodziak :kiss: Dlaczego on nie może być taki cały czas.

A w autobusie jak się rozgadał,no masakra. Akurat jechały dwie kobieciny od nas ze wsi. A ten nawija i nawija... Na koniec pyta czy mają dzieci,czy miały już urodziny,a jakie torty i że jak on będzie miał urodziny to mama mu zrobi taki tort...

Hanuśka też była dzisiaj dwa razy na dworze,na tym drugim była z babcią i ciocią i ponoć dała czadu. Wróciły umęczone jak nigdy. Jeszcze przy takim gorącu. Dzisiaj było bardzo ciepło,słonecznie,ale po południu straszny wiatr był,tyle że ciepły,ale taki porywisty,że szok :ohmy: Dawno takiego nie było.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #628816 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiu super , ze Linka pięknie zasnęła w swoim dorosłym łóżeczku :) Ale te dzieciaki szybko rosną !!!! A jak noc mineła ? bez niespodzianek ?

Mi się wydaje , ze Amka by wyszła sobie i się bawiła zamiast spać :P Musze jej na noc zostawiać już łóżeczko otwarte i niech się przyzwyczaja :)


Sylka licze na to , ze będzie jak mówisz ... okres buntu minie i będzie spokojnie :) Tym bardziej , ze niedługo zaczną się okresy buntu Mai pewnie :P

Gosiu dobrze , ze Michu nie rozwalił głowy mocniej . I twardziel z Niego :)
Straszne to co piszesz o tym dziecku z przedszkola ...wiercenie dziurki brzmi strasznie :(

A Michaś jaki kochany w tym autobusie :) I gaduła :) Jego rozmowy pierwszorzędne ...babeczki musiały mieć niezły ubaw :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


My sie ubieramy i jedziemy do Bielska . Ami do mojej Mamy a ja z Majką do diabetologa . Kazałam Mężusiowi wpakowac wózek do auta w nadziei , ze na spacer się z Mamą wybierzemy , ale chyba zaraz lunie deszczem :( Szaro i buro :(

Pojawię się wieczorem zapewne .

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl