BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

10 lata 6 miesiąc temu #770855 przez Kasik88
Cześć.

U mnie ostatnio bardzo dużo się dzieje. Dostałam godziny zlecone na uczelni i wykładam na studiach dziennych - w piątki i na zaocznych - czeka mnie parę weekendów rozłąki z moimi maluchami.

A to moje pysiaki.

https://lh4.googleusercontent.com/h8ZBkX1GGR7PXpwCRXtuSZpZiiscm_g36wpKWcwV4S8=w311-h207-p-no
https://lh5.googleusercontent.com/UFUVZq-1IUnAUSw3ANq92b2cyAYdyL3PzLwiQZJ8MC0=w311-h207-p-no
https://lh5.googleusercontent.com/smpolW9shEZ7ycif8va1Yat4qOar9PVfT36ZqZ4svn4=w311-h207-p-no

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770867 przez Dave
Kasik - ale bomba :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: przecudne te Twoje szkraby :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770888 przez Kasik88
Dzięki Dave.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #777713 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczyny!

Kasik,dzieciaczki słodziutkie :kiss:

Baby,jak u Was Halloween? W końcu to od "was" pochodzi ;)

Michałek miał dzisiaj w przedszkolu bal halloweenowy. Przebraliśmy go za krwiożerczego klowna ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Niestety nie wiem jak się bawił,bo odebrałam go z przedszkola i od razu wsadziłam dziadkom do auta. Powinni jakoś niedługo dojechać :) A my dojedziemy do niego w niedzielę :) Oczywiście szczęśliwy jak nigdy :)

Miłego!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777732 przez Dave
Gosiu-super stroj. maska daje super efekt. to masz troche luzniej teraz.

czy Wasze dzieciaki tez zgrzytaja na zebach?? Majce sie zdarza a mi az ciary po plecach laza.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777879 przez Gosia_Krupa
Ja tam na to niewrażliwa,ale faktem jest,że to robią. Mąż mówi,że mi przez sen też się czasem zdarza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778724 przez Dave
dzien dobry:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779164 przez Dave
halo. puchy u nas.

Wczoraj wyczailam gorne 5, ktore wychodza. bedzie spokoj:-P

Maja to ostatnio nie wiem czy sie czegos boi,ale normalnie do toalety nie moge isc,bo od razu mama, mama.


uciejam dobranoc



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779208 przez Kasik88
hello.

Alek zgrzytał jak mu ząbki szły, i wtedy policzki w poprzek masowałam żeby mięśnie rozluźnić i to pomagało. No i raz jak był młodszy to miał terapię kranio-sakralną robioną, żeby nie zgrzytał. I po tym już się nie zdarza żeby zgrzytał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780761 przez Dave
Hej,
Maja to tylko zgrzyta jak jest przy Mateuszu, jak go zaczepia, Wtedy taką minę robi, ściska buźkę i zgrzyta. Na szczęscie zwrócenie uwagi działa.

A tak ogólnie to co u Was?
Moje dzieciaki rosną jak na dopingu :) Maja to dalej szczypiorek, ze słabym apetytem. Je tylko niektóre rzeczy. A Młodziak to wielki chłopina:) Aż w szoku jestem, że dalej na cycku jedziemy i to i w dzień i w nocy, bo się łobuz budzi. żEBY CHOCIAż CYCUCHY ZOSTALY PO TYM WIEKSZE>

OJ, SZWANKUJE MI KLAWIATURA.

TO BUZIAKI :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #781081 przez Kasik88
Witam.

Moje dzieciaczki też rosną jak na drożdżach :) Alek je ze zmiennym apetytem, a u Hani jak na razie cycuś sam ... :) ale jeszcze troszkę i dam jej posmakować marchewki czy jabłuszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786800 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki!

Co u Was słychać? Jak dzieciaczki? Pokażcie naszych Kwietniowych Milusińskich(i nie tylko) :)

Myślicie już o prezentach gwiazdkowych?

U nas w weekend podwójne urodziny Michałka. W sobotę robimy mu w sali zabaw dla jego grupy przedszkolnej(bo jest ich razem z Michałkiem 12). Nie wiem ile dzieci przyjdzie,tym bardziej,że wczoraj Miśko dostał zaproszenie do kolegi na ten sam dzień :( Boję się,że się załamie jak zobaczy,że do kolegi przyszły dzieci które do niego nie. Muszę go jakoś przygotować na taką ewentualność. No,a w niedzielę urodziny dla rodziny :) Przyjedzie moja siostra z familią i szwagierka,może Michałka chrzestna przyjdzie(zawsze przychodziła,nawet bez zaproszenia-pamiętała o Miśku). Moi rodzice niestety nie mogą,bo mój tato pracuje i nijak nie może się zamienić w pracy :dry: Muszę wymyślić jakiś tort :unsure: Wstępnie myślę o książce,ale jeszcze nie wiem na 100%.

Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789835 przez Dave
Helooł,

A moja Maja coś choroba rozkłada. Pierwszy raz :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #790534 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Dave,jak Maja?

Pamiętacie MłodaMame od Piotrusia? Rozmawiałam z nią ostatnio na fb. Mówiła,że może zajrzy tutaj do nas,bo kiedyś wchodziła i nas nie znalazła,a my przecież na come back ;) W każdym razie jest ok,mniej więcej. Wróciła do szkoły,nie pracuje,Piotr ma cukrzycę,więc musi mieć nadzór nad dietą i całą resztą. Teraz już mają pompę insulinową,więc jest lepiej,ale i tak wiele trudu na co dzień.

A poza tym... 5 lat temu zmagałam się z pierwszymi skurczami po tym jak odeszły mi wody. Normalnie ten mój kudłacz ma już 5 lat :ohmy:

Przez weekend świętowaliśmy zatem jego urodzinki :) W sobotę w sali zabaw z grupą przedszkolną Miśka,a wczoraj rodzinnie :) Dzisiaj zaniósł jeszcze cukierki do przedszkola. Pod wieczór ma jeszcze przyjść chrzestna Micha (dobrze,że kawałek tortu został).

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego dnia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791798 przez Dave
Hallo,

Spóźnione gorące życzonka dla Miśka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Maja spoko, byłam u lekarza, jakis wirus. Gorączki juz nie ma, pokasłuje czasem lekko i osłabiona. Ale dzielna i silna ta moja dziołcha :kiss: :kiss: :lol: :lol:

Kurka, fajnie by było jakby MłodaMama zerkneła tu. Cholerka, że też takie dziadostwo jak cukrzyca się musi maluchom przytrafiać!!! Piotrusiu buziaki dla Ciebie :woohoo: :woohoo: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl