BezpiecznaCiaza112023

Kompletowanie wyprawki szkolnej

5 lata 7 miesiąc temu #1067998 przez nestera
W jaki sposob kompletujecie wyprawkę szkolna?

Na co warto jest zwracać tutaj uwagę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu #1068000 przez ulke
Moim zdaniem jest tutaj kilka najważniejszych rzeczy www.openwear.pl/blog/artykuly-reklamowe-...dczas-roku-szkolnego

1 . Plecak - powinien być dostosowany do wieku malucha oraz nie obciążać zanadto pleców. Dobrze jakby był jednocześnie wygodny i pojemny. Z szerokimi paskami oraz z usztywnianym tyłem ( takie jest najzdrowszy dla kręgosłupa malucha, który jak wiemy jest często zmuszony do noszenia sporych ciężarów)

2. Przybory do pisania

3. Ksiązki - aktualnie polecam zorientować się jakie sa refundowane

4. Wygodne buty do biegania po szkole, koniecznie z jasnym spodem. Oraz kilka nowych ciuszków ( najlepiej z naturalnej bawełny).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068318 przez KarolineCZ
Tak naprawdę to różne rzeczy mogą się przydać. Czasem potrzebny jest na przykład papier kancelaryjny - możecie go kupić w internecie, polecam stronę https://szkolnezakupy.pl/papier-kancelaryjny . Znajdziecie tam też inne najróżniejsze akcesoria szkolne oraz biurowe. Często dużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070180 przez KarolineCZ
Warto też korzystać z różnych przydatnych książek i innych pomocy naukowych. Wiele z nich można zamówić online w księgarni internetowej Tantis: https://tantis.pl/serie/matematyka-z-kluczem-3814 . Są to właśnie między innymi książki do szkoły podstawowej. Polecam się u nich rozejrzeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 11 miesiąc temu #1070951 przez Madzia_Mama
Czeka mnie pierwsza wyprawka szkolna mojej córki.
Zastanawiałem się nad sklepem w którym mogę zakupić wszystkie artykuły potrzebne przez moją córkę.

Chyba zdecyduję się na sklep kolorowy-zeszyt.pl/ kupuję już w tym sklepie produkty do firmy i fajnie się z nimi współpracuje
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071881 przez KarolineCZ
A sam plecak gdzie najlepiej Waszym zdaniem kupić? Zajrzyjcie do tego sklepu internetowego: https://edugaleria.pl/wyszukiwarka/szukaj/k/artykuly_szkolne_i_biurowe/plecaki_i_torby/471 . Uważam, że wybór jest bardzo duży i każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl